│†│CΘNΔN│†│PL│

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika │†│CΘNΔN│†│PL│, 17 stycznia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

  1. Witam wszystkich. :)


    Niektórym osobom bardzo zależało na tym, abym założył temat o sobie - zwłaszcza pewnej byłej CM-ce :D - dlatego też oto i on.


    Mam na imię CONAN, mój wiek mieści się w przedziale 25-35 lat :D, mieszkam w woj. zachodniopomorskim - prawie nad morzem.

    W Ciemną Orbitę gram od 2008 roku :eek:, od zawsze na EIC.
    W grze najbardziej lubię produkować 'precyzje rakiet'. Mam ich już blisko 5100. :D


    Lubię Ragata, Anielicę, Niegrzecznego Koteczka, psychopatkę, Pana Technologa, lindziora oraz siebie. Mam już więcej niż początki SKS-u, dlatego nie wymienię każdego.
    Z ekipy Astrala oraz Matroza. Orzeł i Żbik też ujdą. :p

    Kiedyś dużo pisałem na starym forum jako 'muzykolog'. To dawne czasy, ale było fajnie. :oops:


    To chyba tyle. Reszta wyjdzie w trakcie. :rolleyes:



    ...a 20.08. OGŁASZAM DNIEM BEZ BANA. :D
     
    Ostatnie edytowanie: 3 listopada 2017
  2. Pamiętam Pana muzykologa :p pochwalony :)
     
  3. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Myślałem, że się nie doczekam w swoim życiu twojego tematu na forum :eek:

    PS. Zapomniałeś o bardzo istotnej rzeczy jaką jest numer buta :rolleyes::oops:
     


  4. Czyli kolega też weteran. :) Pochwalony również. :D





    Raz już miałem, ale szybko dokonał żywota. :cool:

    Skrzywdzono mnie wtedy i dopiero niedawno zdołałem pozbyć się tej traumy. :oops::p



    Przykro mi, ale buty to nie jest mój fetysz. :D
     
  5. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Mam nadzieję, że teraz tak nie będzie :eek:

    Długo trzeba było chodzić do psychologa? :D

    Aaaale szkoda :p
     


  6. Nom, musimy się postarać. :rolleyes: Będziesz za to osobiście odpowiedzialny. :cool:


    Wolałem chodzić do monopolowego. :D


    Jedna podnieta dla was mniej. :p
     
  7. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Czuję już ten ciężar na barkach :D


    Znam to :D


    Takie małe szczególiki :D
     
  8. Dawno temu w Chinach grałem i bany na forum lapalem xd właśnie sobie uświadomiłem że już z 4 lata mnie tu nie było xd
     


  9. Noo nie zazdroszczę. :D


    Też wolisz leczyć się sam ? :D


    Perwersy. :cool:







    Ban był jak medal, nagroda. A jak załapałeś to następne konto i dalej jazda. :p

    W pewnym momencie było 11 muzykologów na forum. :D
     
  10. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Bo nie ma czego :eek::eek::eek:

    Pewnie, że tak :D
    "-Panie doktorze boli mnie dusza
    -A leczy się pan jakoś?
    -Tak, ale jak się zaczynam leczyć to boli wątroba" :D
     
    Ostatnie edytowanie: 17 stycznia 2017


  11. Dobry. ;)






    Paradoksalnie możesz stracić posadę jak będziesz się starał. :D:eek:


    Co to jest "dusz" ?

    Chyba właśnie się leczysz. :D
     
  12. Ah te momenty gdy wchodząc na forum widzisz komunikat... Twoje konto zostało zablokowane do xxxxx xD ale nie ma co wracać do starych nawyków :p
     
  13. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    I o taką posadkę mi chodziło :D

    Aj głodny byłem i zjadłem a na końcu :D

    Nie no nie na tygodniu :D
     
  14. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Witam i cierpliwośći w odpowiadaniu życzę :rolleyes:
     


  15. Stare nawyki mogłyby wrócić, tylko że tutaj ani ludzi ani klimatu z tamtych czasów nie ma, także grzeczny jestem. :rolleyes::p





    U mnie masz się starać żeby wątka nie zamknęli, czyli masz olewać polecenia przełożonych.
    O to z kolei mnie chodziło. :D


    Smakowało ? :rolleyes:


    Chyba w tygodniu. :D





    Czołem. ;)


    Na razie dobrze idzie. :D
     
    Ostatnie edytowanie: 17 stycznia 2017
  16. No właśnie tak patrzę i nikogo znajomego prócz stronga i ciebie chyba nie widzę xd i trochę tu nudno... :p kiedyś to się spamowalo od rana do rana :d
     


  17. Ano rozpierzchło się towarzystwo, nawet nie wiem gdzie.
    A ludzie po prostu odeszli z gry, stracili cierpliwość albo się nią znudzili. A jak nie ma ich w grze to i na forum nie będzie.


    Pamiętam jak posty pisałem jeszcze o 4.30 rano, a do szkoły na 7.00 było. :p
    Weekend to już w ogóle cały przed kompem i bywało że więcej na forum niż na grze tego czasu się spędzało. Wtedy jeszcze była możliwość na innych forach gier BP pisać, więc posty leciały setkami na godzinę. :D
     
  18. Stare dobre czasy xd mam dziwne przeczucie że jak wpadnę na 2 galę pl3 też mogę mieć mieszane uczucia z tego co czytam :p najwyżej będę sobie forum odwiedzać xD
     
  19. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    To wyłączam wszystkie komunikatory :cool:

    Peewnie, że tak :D

    Ani w tygodniu ani na tygodniu nie mam ochoty :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.