Czas się przedstawić :-)

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika =Aspazja=, 21 stycznia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Na imię mam Jola.
    Moim rodzinnym miastem jest Lublin,ale od sierpnia 2008 r.mieszkam z mężem i synem w Irlandii
    a uściślając - w Cork.
    Tak,prawdą jest,że mam swoje lata i sporo czasu,bo syn już dorosły,a mąż potrafi zadbać o siebie,więc nie muszę sterczeć od rana do wieczora przy garach.
    Lekko nie jest,więc troszkę się relaksuję przy grze w D.O,aczkolwiek często inni użytkownicy z wrogich nacji nieźle szarpią mi nerwy,szczególnie,gdy bez sensu snują się po ,, moich '' mapach.
    W grze jestem od czerwca 2009 r. i pomalutku wbijam sobie to PD i poważkę,nie gonię za miejscem w ranku,dlatego pomimo długiego stażu,mam raptem 20 lvl i wylatane niewiele ponad 3670 godzin.
    Na razie to tyle,zresztą po co więcej się rozpisywać :)
     
  2. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Witam serdecznie :)

    Życzę przyjemnego korzystania z forum :)
     
  3. Witam . tyle czytałem juz Twoich postów a dopiero poznaje miłego:)
     
  4. -gustaf-

    -gustaf- User

    I tak trzymac.Pozdrawiam.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 stycznia 2017
  5. Witam Panią bardzo :D
     
  6. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    cześć Jolu ;) Cierpliwości do forumka życzę i do graczy na "Twoich" mapach :oops:
     
  7. No wreszcie ;) Witaj Jolu :)
     
  8. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Dziękuję ,cierpliwości uczyłam się robiąc pierwszą Gammę - Leonovem - jeszcze za czasów Starego Klienta ;)
    Co do graczy,trudno jest,tym bardziej,że o wielu z nich mam taką opinię,jak opisałam w moim profilu.
     
  9. no nie jestesmy az ta zli , to gra budzi w nas Barbarzynców
     
  10. MOD_Moth

    MOD_Moth User

    Też Lublin? <3 jaka dzielnica :D aaa, witamy na forum hihi
     
  11. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Rzut beretem od Mauzoleum na Majdanku.
     
  12. Cześć :) Można wiedzieć jaki serwer? :)
     
  13. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Wiele.Dla relaksu gram na kilkunastu,bez znaczenia jest dla mnie rank,więc jak gdzieś złożę wrota,to na tym serwie się relaksuję :)
    Posiadam główne konto ,założone w czerwcu 2009 r,na nim najczęściej pogrywam-serwer PL1.
     
  14. MOD_Moth

    MOD_Moth User

    Ehh pamiętam jak zwiedzałem te rejony codziennie z L na dachu gdy prawko robiłem :p jednak świat jest mały...
     
  15. Jak coś to służę pomocą przy misjach :) ;)
     
  16. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Pamiętam te czasy. Miały swój urok ale niestety technologia idzie do przodu z każdym dniem ;)
    Ja osobiście staram się traktować graczy tak jak Oni mnie :rolleyes:
     
  17. Witam na forum i życzę miłej zabawy,




    ta.. .:D
     
  18. Hejka Jolu. :)
    Kolego czy Ty mię nękasz? o_O
     
  19. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Zawsze i wszędzie o każdej porze dnia i nocy :rolleyes:
     
  20. Jako iż święta za rogiem to chciałbym trochę odkurzyć temat koleżance :D a zarazem życzyć wszystkiego dobrego z okazji świąt Wielkiejnocy :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.