Częste restarty serwerów

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ, 25 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Witam wszystkich. Mój pomysł jest prosty jak budowa cepa. Restart serwerów co 6 godzin o 5:30, 11:30, 17:30 i 23:30 Przynajmniej w niedzielę i podczas trwania eventów. Bo to co się dzieje na mapach po godzinie 15 przechodzi ludzkie pojęcie i skrajną nerwicę. Lag za lagiem. Komputer jak i sam internet mam dobry do grania i wiem jak ta gra powinna chodzić (gram od ok. 5 dnia od premiery - więc niemalże 12 lat) Znajdą się osoby, które powiedzą że lagów nie uświadczyli. Jak oni to robią - tego nie wiem ale po połączeniu serwerów nie zmieniło się nic po stronie technicznej oprócz redukcji maszyn. Te które działały są teraz jeszcze mocniej obciążone skutkiem czego bez restartu w południe nie da się grać. Zrobić Hadesa a zwłaszcza pokonać Emeror Lordakium na takich lagach graniczy z cudem. Nie żebym robił wrota. Lagi występują wszędzie na całości gry - i wrota i mapy. Proszę MODeratorów i CM-ów jak również BA i innych rangą wyżej niż przeciętny szarak o przedstawienie propozycji jeszcze wyższym instancjom. Poruszam ten temat tylko ze względu na sentyment do gry i widoczną poprawę wydajności po restarcie.

    P.S. Jeśli zaś powodem lagów są pozostawiane surowce (jak tłumaczono podczas eventu na uber piraty) ogarnijcie do nich timer, aby same znikały po dajmy na to godzinie i będzie dobrze.
     
    RedCat313, MOD_TORO oraz wingedAngel lubią to.
  2. Legenda

    Legenda User

    nie chciałbym się przechwalać czy coś , ale w tą niedziele zrobiłem 2 komplety wrót abg 4 kappy 5 lambd do tego delte a na deser kronosa , może cię zasmucę , ale miałem przez wszystkie te wrota może ze trzy delikatne przycięcia, ba gram na full detalach tylko bez dzwięku z włączonym czatem i nie chciałbym cię denerwować , ale ja lagów nie mam komp i internet średniaki. Może masz zasyfiałego kompa? ja do tego nie dopuszczam.
     
    RedCat313 lubi to.
  3. RedCat313

    RedCat313 User

    ja mam dość średniego lapka plus średni net a bardzo żadko mi ścina :)
     
    Legenda lubi to.
  4. poland102

    poland102 User

    ja abg lambdę i deltę robiłem jeszcze w sobotę wieczorem /22-00/ a kończyłem w niedzielę zaraz po północy plus 2 hadesy - zero lagów, natomiast w niedzielę wieczorem z bólem do połowy 1 hadesa...all stało , zostałem sam w hadesie , wszyscy zrezygnowali...
     
  5. Wiem - to świat egoistów i to że wam nie laguje sprawia że nic nie należy zmieniać... ale nie każdy ma kompa za 2500+ PLN i internet światłowodowy czy choćby stabilny LTE. Większość ludzi raczej ma średniaki a jak na kompie z GTX 1050 Ti i Pentiumie G4560 2R/4W 3,5GHz laguje przy internecie z pingiem 30 bez strat na pakietach i necie 12Mbps to jest trochę dziwne - troszkę. I akurat taka ciekawostka że mój "zasyfiony" komputer dostaje nowego życia zawsze o 5:30 i przy okazji innych nieplanowanych restartów... Ciekawe...
     
    RedCat313 lubi to.
  6. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    W grze nadal uruchamiany jest jeden dzienny restart plus ewentualne przerwy techniczne.

    W związku z brakiem aktywności, wątek zamykam.

    BA_Chmurka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.