Czy poradzę sobie z? - pisz tutaj

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. blazej704

    blazej704 User

    Noto teraz ja
    Lvl 16
    full irki ( kilka na 2 lvl )
    full lf3 i 4 sztuki lf4 (na 2 i 3 lvl )
    full bo2 i napedy najleprze :p
    Statki : Aegis- Veteran , Solace
    Brak hawo - zeta prawie zlorzona brakuje 30 części
    Dodatki wszystkie
    PP w niebieskie poszlo ( 7 pp - 2 poszycie,1- mechanika ,2- osłona ,2 - manewry)
    bialki malo 2000 saba 5k :p
    Możliwosc podkrecenia sepro :)
    cel : ubicie kubika :) wiem na gleboką wode sie zucam heh ale dk to za malo . duzo dk zabilem i malo urki a ja teraz zbieram na te wrota zeby je zkonczyc heh :oops:
    co mam zmienic zeby kubika rozwalic ?


    PS. formacje za kredki wszystkie :)
     
  2. Chyba jednak 0 szans :( a o zmianach niech wypowiedzą się kubikonożercy :D
     
  3. Ghost_User

    Ghost_User User

    No cóż, może byś jakoś dał radę (po długiej walce) ale bardziej polecam Boss Kristallony. Mają takie same statystyki i nagrodę jak kubik, a łatwiej uniknąć ich hitów (trzeba umieć orbitować).
     
  4. za boss dk dostaje się mniej urki do tylko 512 a za kubika 1024 ;p

    Proponuje ci dać sobie spokój z kubikami. Wydaje mi się że najlepszą opcją dla Cb będzie bicie na x-5. Matki dużo szybciej ubijesz tak samo jaki ich bosy. Ostatnio sam z ciekawości a raczej z nudów robiłem. Mam fulke a i tak ładnie wychodziła urka i wydaje mi się że to nawet opłacalne
     
  5. Kiler07

    Kiler07 User

    Aegis, 4 irki, 3 flaxy, 20 lf3, 3 bo2, 1 lf4. Formacje za kredki. Pet lvl 6, kamyk 1. Czy poradze sobie z alfą?
     
  6. Poradzisz sobie ale troszke ci to zajmie bez cmy wiec proponuję zainwestowac w nia :)
     
    Kiler07 lubi to.
  7. MOD_Moth

    MOD_Moth User

    Ja chętnie pomogę :D a tak serio to dasz sobie radę, ja swoją pierwsza alfę robiłem na 3 irkach.
     
    Kiler07 lubi to.
  8. blazej704

    blazej704 User

    Dzieki :) jeszcze 2 hawo i bede mial full :p apis bedzie za niedlugo to tez bedzie plus dla mnie :) a kubikowi zostaje żyłka :/ wiec dam rade dzieki za rade :)
     
  9. poland102

    poland102 User

    Podsumowując:
    jeżeli graczu masz stabilny internet, sporo czasu, zdrowy pęcherz i nie musisz biegać do drzwi, telefonu czy do kuchni
    oraz umiesz kręcić alieny i jesteś szybszy od alienów które chcesz ubić, to zrobisz każde wrota- pytanie tylko jak długo;
    podobnie sprawa wygląda na mapach z dużymi alienkami typu cubik ,battle czy bdk włącznie z dużymi uberami pod jednym jednak warunkiem, że nikt z graczy wam nie przeszkodzi :) szansa, że uda się samemu, do końca ubić kubika czy UDK wynosi pewnie z 0,1%
    PS....dotyczy graczy na dorobku a nie ultra super wypasów:)
     
  10. zombcioxd

    zombcioxd User

    To coś ode mnie: Goliath, 3x LF-3, HST-2, 112k osłony, amunicja x1 i rakiety te lepsze za kredki(czyli 2k z laserów i tyle z rakiet). Misja: PvP(oczywiście nie cytki), bazy klanowe, mapy X-5,4-4 i wzwyż. Co sądzicie?
     
    Ostatnie edytowanie: 4 marca 2017
  11. Sprecyzuj co dokładnie chcesz bić bo nie rozumiem :D Na solo z flaxem możesz lecieć ale reszta Cię ubije :D Baza na jakieś 8 hitów Cię zdejmie
     
    ANAKIN[] lubi to.
  12. VonDonDino

    VonDonDino User

    20LF3
    15 LVL
    8 IRKOW
    8PP
    max osłon BO2

    CZY poradzę sobie z zera?
     
  13. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    da radade zrobic tylko trzeba sie pilnowac. jakbys miał kamyka i premke to bezproblemowo ale i bez do zrobienia z tym wypo moim zdaniem
     
  14. MOD_Moth

    MOD_Moth User

    Oczywiście że tak tylko musisz uważać na końcowe fale. Proponuję ci dać szybsze konfiguracje. Tradycyjny czołg z max bo2 na zecie przy twoim profilu się nie spisze.

    Pozdrawiam,
    MOD_Moth
     
  15. zombcioxd

    zombcioxd User

    Goliath, 3x LF-3, reszta lf-2, HST-2, 112k osłony, amunicja x1 i rakiety te lepsze za kredki(czyli 2k z laserów i tyle z rakiet).
    Mapy pirackie maybe?
     
  16. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Za cienko z osłonami
     
  17. Witam, czy poradzę sobie z kubikiem? co mam włozyc na statek aby go ubic z x2 i sabu??
    23LF4 9 dronow (na 3lvl)full havoc, kazdy statek :D kamyk 3 lvl full bo2 i wszystkie formacje
     
  18. Ahh, chcesz stać się jednym z tych "zapychaczy" pod kubikiem, którzy biją jednego przez 15 minut :p
    No ale trudno, każdy ma szansę się pobawić tą grą :p
    Tak więc na twoim miejsu wybrałbym aegisa, 1 konfig osłony na statku i lasery na dronach, 2 może być ucieczkowa w razie nieproszonych gości czyli max szybkość i osłony na dronach. Zakładając romb na 1 konfiguracji i dodając do tego umki aegisa powinieneś bez problemu ubić kubika :)
     
  19. Witam czy poradzę sobie z kubikiem z x1 na złotku ? ? full lf-4(14 na 16 lvl) 8 irys i Apis (drony na 0 lvl) full havo,4 herc, 39 PP kazdy statek, formacje : romb,serce,szkoleniowa
     
  20. Z x1 raczej nie ale z x2 na luzie :)