Czy poradzę sobie z? - pisz tutaj

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. "Kryśki" standardowo na mapach x-7,x-6 , Kristallon posiada :
    hp:400 000 ; osłona:300 000 ; bicie po około.4000

    Skoro masz prawie alfe to zbieraj na peta pet jest niezbędny alfe z kamikaze powinieneś dać radę przy twoim wypo .
     
  2. Oympic

    Oympic User

    Tylko musi jeszcze wbić 8level peta bo 1 i 2 kamikaze jest bez sensu totalnie
     
  3. generalnie to tak 1 to masakra na testowym robilem kryski na kamyku 1 1 słowem MASAKRA nie dosc ze malo bije to dodatkowo b.dlugo sie laduje
    dlatego z samego zielska lałem
    a co do 2 to jeszcze przy jego koncie ujdzie ;p
     
  4. Proszę o nie wprowadzanie w błąd ponieważ premium daje aktualnie 1000 do ładowności surowców na statku.

    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl
     
  5. Oympic

    Oympic User

    A te 1000 to jest chyba dopiero po podwojeniu geminexem(cpu)
     
  6. Tak, podwajacz ładowni dodaje 500 ładowności więcej, przez to otrzymujemy 1000 ładowności więcej z premium.

    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl
     
  7. Oympic

    Oympic User

    A nie każdego stać na podwajacz heheh :)
    Ale racje przyznam :)
     
  8. To CPU to jednorazowy wydatek, chyba raczej na premium nie stać :)

    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl
     
  9. Mam takie pytanie jakie eq muszę mieć aby ubić Kubika z x1 rakiet 2026 i eko10
     
  10. Sinet12

    Sinet12 User

    posiadany statek golec + dresy z handlu
    obecne wyposażenie, full lf3 full speed full bo2 8 irkow
    stopień rozwinięcia PP 10(15 jak zdecyduje się na zakup CDD)
    doświadczenie w grze, jak długo grasz konto od 2008 ale w lipcu ubiegłego roku zacząłem systematycznie grać
    level na którym się znajdujesz 17( do 18 90mln PD)
    co chcesz zrobić chciałbym zrobić bete i gamme ale chciałbym też wiedzieć z jakimi innymi wrotami dałbym sobie jeszcze radę :D

    Pozdrawiam Sinet :)
     
  11. Igorzyna12

    Igorzyna12 User

    Aegis.
    Stara fe. Full: lf-3, bo2, speed oraz 8 irków.
    15 PP (mogę dokupić kilka CDD i będzie 16).
    Gram od 2010 roku, systematycznie od wakacji 2013.
    Level 17.

    Mając dwa czołgi po 500k osłony, romb, kami 3 oraz ~5k bicia z x1 ubiję solo cubika? Chcę go ubić TYLKO Z X1, zero sabu, zero x2 x3 x4. Rakietki za kredki oraz eco10.
     
  12. Witam,

    Po prostu spróbuj podlec i zobacz, jeżeli nie będziesz dawał mu rady to jednak zobaczysz że brakuje Tobie jeszcze do ubicia aliena. Osobiście uważam że powinieneś dać rade ubić go jednak potrzebny będzie sab. Dokup CDD.

    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 stycznia 2014
  13. Sinet12

    Sinet12 User

    Nie to, ze cos ale czuje sie pominiety :/
     
  14. 8 irysów, około 25PP, goliat/aegis, seprom full LF3, rakiety PLT_3030, mile widziane lf 4/ ulepszone dronu i Apis.

    Alpha Beta Gamma, epsilon Zeta poradisz sobie musisz umieć odpowiednio krecić alieny.

    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl
     
  15. Które wrota dam rade ?

    Aegis,full lf3,15 b02,8 irków (1 na 6 lvl :D),1 lf4,14 pp,dużo sepromu
     
  16. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Gama i Kronos są trudne ale widzę graczy o podobnym uzbrojeniu z koroną. Więc dasz rade raczej każdym wrotom, najlepiej rób Zety.

    Pozdrawiam
    MOD_Sabio
     
  17. czy dam radę z alfą?

    Golec,full lf-3,4 B02 reszta A03 ,speed 10 7900 ,8 irków,16 lvl,Pet 4 lvl,7PP(prawie 8),Hellstorm II
     
    Ostatnie edytowanie: 3 lutego 2014

  18. Dasz rade, jeżeli potrafisz dobrze kręcić alieny.

    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl
     
  19. Szymoncena

    Szymoncena User

    Ej jak umiesz dobrze kręcić to dk na luzie uklepiesz ja pierwsze dk sam to vegancem 3 flax parę lf2 reszta mp1 i osłonie ze 40 k :))
     
  20. kaka0wy

    kaka0wy User

    • posiadany statek Do dyspozycji mam leonova i vege
    • obecne wyposażenie, stopień rozwinięcia PP 3x lf3 6x bo2 10x najlepsze generatory napedu 2 irysy 3 flaxy
    • rodzaj misji -
    • doświadczenie w grze, jak długo grasz na tym koncie gram od kilku dni
    • level na którym się znajdujesz 11
    • co chcesz zrobić Opłaca mi się teraz leciec na 2gą gale czy dalej siedzieć na 1szej do momentu około 10x lf3 ?