Czy poradzę sobie z? - pisz tutaj

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. S3nd3r

  S3nd3r User


  1. Dasz rade alfe (choć fale z krychami i sibelonami będą ciężkie) ale na twoim poziomie robimy tylko i wyłącznie ZETY, zbieramy klucze i otwieramy złote skrzynki w piątek co dwa tygodnie się pojawiają one.
  Pierwsze co masz ogarnąć to drony, flaksy wywalasz i kupujesz iryski na aukcji + składasz apisa i zeusa ze złotych skrzynek.

  Bronie to co tam się nawinie LF-3 / LF-4, ze złotych czasem wypadają.

  Nie składaj żadnych innych wrót bo nie ma sensu.

  2 i 3. Boss Sibelona dasz rade, Lordakium pewnie też, ale będzie go bił 10 minut, więc jeśli nie masz na nie misji to nie ruszaj. Kase i urke zarabiasz na krychach na X-7. Możesz też zbierać paladium na 5-3 i zamieniać na energie.

  Co do PP polecam zajrzeć tutaj: https://board-pl.darkorbit.com/threads/gdzie-przydzielic-pp.3002/ a dokładniejsze opisy co dalej robić znajdziesz tutaj: https://board-pl.darkorbit.com/threads/w-co-dalej-inwestowac-pisz-tutaj.2919/
   
  Gierek lubi to.

Poleć tę stronę