Czy poradzę sobie z? - pisz tutaj

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. S3nd3r

    S3nd3r User


    1. Dasz rade alfe (choć fale z krychami i sibelonami będą ciężkie) ale na twoim poziomie robimy tylko i wyłącznie ZETY, zbieramy klucze i otwieramy złote skrzynki w piątek co dwa tygodnie się pojawiają one.
    Pierwsze co masz ogarnąć to drony, flaksy wywalasz i kupujesz iryski na aukcji + składasz apisa i zeusa ze złotych skrzynek.

    Bronie to co tam się nawinie LF-3 / LF-4, ze złotych czasem wypadają.

    Nie składaj żadnych innych wrót bo nie ma sensu.

    2 i 3. Boss Sibelona dasz rade, Lordakium pewnie też, ale będzie go bił 10 minut, więc jeśli nie masz na nie misji to nie ruszaj. Kase i urke zarabiasz na krychach na X-7. Możesz też zbierać paladium na 5-3 i zamieniać na energie.

    Co do PP polecam zajrzeć tutaj: https://board-pl.darkorbit.com/threads/gdzie-przydzielic-pp.3002/ a dokładniejsze opisy co dalej robić znajdziesz tutaj: https://board-pl.darkorbit.com/threads/w-co-dalej-inwestowac-pisz-tutaj.2919/
     
    Gierek lubi to.
  2. Gierek

    Gierek User

    Działam sobie według tej rozpiski, niestety szczęścia do skrzynek nie mam - same dziadostwo :(

    Od mojego ostatniego postu sporo się zmieniło, i ruszyło moje konto do przodu - oto mój bolid:

    Statek: Pusat (specjalnie z myślą o większym DMG i uciekaniu wrogom)
    Lasery: dwa promki na poziomie 4, 4 LF-4 PD, 4 LF-4 MD, 2 LF-4 HP, 2 LF-4, 2 LF-3
    Wyrzutnia: HST-2
    Generatory: 1 BO-3 na poziomie 3, 11 BO-2 - konfiguracja 1, 12 G3N-7900 - konfiguracja 2
    Dodatki: Slot-CPU 4, Powiększenie ładowni, Turbo rakietowe, Robot naprawiający 4, Ulepszone CPU skoków 1, CPU auto-rakiety, CPU amunicyjny, CPU - stabilna osłona, CPU ulepszające generatory, CPU laboratoryjny, CPU Autonaprawa, CPU rakietowy

    Drony:

    8 Irys na 11 lvl - 11 LF-4, 5 LF-3, 2 Havoc.

    Posiadana formacja szkoleniowa, PP - 19. Skupiam się na promkach, oraz Apisie, Zeusie, i wrotach Zeta, szukam też dobrego modułu.

    Czy jestem w stanie się utrzymać na mapie 5-4, 1-BL, ubić UDK? Gdy próbuję bić UDK, to dziwię się, że ma strasznie duży zasięg... i obojętnie, czy robię orbitki, czy go ciągnę po mapie, to łapię ogrom hitów od niego. Aby zdobyć te promki, to muszę walczyć na 1-BL, ale co z tego, skoro tam łapię ogrom hitów... na mapie 5-4 nigdy nie byłem.