Czy poradzę sobie z? - pisz tutaj

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Goliath
    35 LF3
    15 B02 (dopiero kompletuję)
    Reszta B01
    15 napędów +10 (dopiero kompletuję)
    REP IV
    +10 slotów
    CUP skokowy (na domówkę i z kuponami)
    SmartBomb
    Stabilna Osłona
    Turbo rakietowe
    Automatyczne HST i rakiety
    Asystenci zakupu amunicji
    Designy z aukcji godzinnych
    8 flaxów
    22k uri
    1 PP w HP

    Które wrota są opłacalne pod uri i drop (oczywiście możliwe z tym wyposażeniem)
     
  2. Najlepiej poradzisz sobie z Alfa, Betą, Zeta i Epsilon oraz Hades i Lambda.

    Pod uridium najlepiej opłaca się skałdać wrota ZETA jak i BETA.

    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl
     

  3. Witam ;)
    Ja osobiście polecam ZETĘ bo to są dość proste wrota a ładny bonus jest za nie plus szansa na havoc :)


    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  4. Designy dronów są jak wyposażenie, mogę je ściągać i zakładać?

    (lekki offtop, przepraszam)
     
  5. Tak można je ściągać i zakładać :)

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  6. Czy poradze sobie z Alfa? (mam 32/34)
    Goliath z dodatkowymi 10.000 hp z pp (wszystkie dresy z handlu oprocz profi dresow)
    2 lf3 reszta lf2
    1 iris i 7 flaxow
    na 1 konfiguracji brakuje 10 generatorow speeda na FS
    na 2 mam 90 tys oslony
    hst 2 i duzo dodatkow prawie wszystkie

    Orbitowanie: bardzo dobrze umiem krecic np dk po ubiciu solo kryski zostaje mi okolo 80% hp czasem 70%
     
  7. LoVeYoUxD

    LoVeYoUxD User

    Jeżeli dobrze umiesz kręcić to nie powinieneś mieć wgle problemów... Jednak niestety czas robienia tych najprostszych wrót może się dłużyć i dłużyć...
    Proponowałbym zaopatrzyć się w między czasie w większą ilość lf3, bo2 styknie skoro umiesz kręcić :p Tylko 1 konfe weź sobie na full speed aby móc odlecieć od każdego rodzaju alienków i się repnąć :p
    O sepromie i żółtku na osłonkach i napędach wspominać nie będę bo o tym na bank wiesz :D
     
  8. Polecam na konfigurację FS wrzucić jednak osłony na drony. Mniejsze bicie ale zawsze alieny nie biją w "gołe" hp.


    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  9. za kilka dni od klanu dostane kredyty na brakujace 13 lf3 tyle starczy?
     
  10. LoVeYoUxD

    LoVeYoUxD User

    Jak masz na myśli zrobienie to już byś podołał :p Tylko ile też można siedzieć w jednych wrotach? :p

    Poczytaj też poradnik na alfe, jak, co kręcić, oszczędzi Ci to życie, może nawet z 2 :p
     

  11. Na pewno skróci to czas zrobienia tych wrót i zaoszczędzi dużo amunicji :)


    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
    • posiadany statek - vega
    • obecne wyposażenie i PP - 3 lf-3, reszta lasery mp , osłony bo-1 (49 tyś osłony), druga konfa 1 gen-7900 rezta gen-6900, 7 flaxów (lasery mp), 2 pkt przydzielone max hp
    • rodzaj misji - Wrota GG
    • doświadczenie w grze, jak długo grasz - no z 3 lata będzie, ale przerwa długa była
    • level na którym się znajdujesz - 12
    • co chcesz zrobić - Czy dam rade z Wrotami Alfa?
     
  12. Witam
    Na upartego wszystko da radę. Ale możesz mieć problemy z 16 krystallon'ami oraz protegitami które razem biją sporo i ciężko uniknąć od nich obrażeń. No i straciłbyś bardzo dużo amunicji. Poleciłabym najpierw zaopatrzyć się w więcej laserów lepszego typu oraz osłon. Wrota zawsze mogą poczekać ;)


    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  13. Poczekaj trochę. Wymień MP-1 na LF2, spróbuj wyrwać na aukcji G3N-7900, B02. Przyda się też HST-2.
     
  14. Dzięki za info, ale zapomniałem dodać że gram 4fun, i mam jeszcze wyrzutnie na 5 rakiet, Dodatki: cpu auto wyrzutnia, auto rakiety, rep 4, 7 maskówek, cpu tepające na x-1 z każdej mapy(oprócz piratów),kompresor kargo,powiększenie ammunicji 2,CPu skokowe i cpu amunicyjny :D

    Mi właśnie zależy na tym 20 k urki, więc nie poczekają ;d

    (Sory za linijke)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 kwietnia 2014
  15. Dołącz do jakiejś grupki na Cubikach, łatwo wpadną kredyty i na aukcje, albo kup LF2.
     
  16. dert3496

    dert3496 User

    To może ja się zapytam czy poradzę sobie z...
    Czy poradzę sobie z Alfą?
    Posiadane wyposażenie:
    • Golec
    • 13 lf-3
    • 2 lf-4
    • 2 irysy (wiem ze malo ale trudno za alfe mam kupic następne :))
    • 1 konfa 130k oslon prędkość podstawowa goca, ok 3-3,5k DMG z x1.
    • 2 konfa 100k oslon prędkość 10 generatorów napędu tych najlepszych, pozostałe 5 te prawie najlepsze, DMG ok. 1,7-2,1k
    • Punkty Postępu 6 1/5 optymalizacja poszycia I 1/5 mechatronika 3/5 technologia oslon 1/5 teoria namierzania.
    • Dodatki na ladownie ammo ladownie kamykow i reszta tam na naprawę i inne.
    • Rep-4 (to chyba oczywiste:D)
    • HST-2 (również oczywiste:D)
    • Zawsze mam rakietki podkręcone sepro.
    • Mój lvl 15.
    • Czas gry ok. od 2,5 roku z 0,5 roku przerwy.
    • Designy do golca wszystkie z handlu + solace.
    • AAA jeszcze 1 potrafię bardzo dobrze orbitkować :)
    Aha i jeszcze 1 jeżeli już uważacie że dam rade Alfie, to którym designem (głównie mam na myśli enforcer czy solace)
    Proszę o szybką odpowiedź;)
     

  17. Witam.
    Z wrotami nie będziesz miał problemu. Na dk i protki wrzuć sobie seprom w lasery, by mniej amunicji poszło. Co do designów to enforcer, bo ma mocniejsze bicie a na protki możesz zmienić sobie na solace przyda się szybka naprawa w razie W.

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  18. dert3496

    dert3496 User

    A jeswzcze takie pytanko co z najtrudniejszymi falami tzn. *80 kristallin i 80 sibelonit dam rade?
     
  19. Spokojnie. Wystarczy je ładnie ciągnąć za sobą wtedy unikniesz szkód ;)


    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka