Czy w końcu nakarmicie te Chomiki które napędzają wam serwery ?

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika ☼PЦŁKØШИÏK☼, 19 października 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Przez ostatnie miesiące wasze serwery ciągle mają awarie . Nie ma dnia by tak nie było , ( wczoraj podczas godzin eventu były obecne błędy 502 Bad Gateway ) jest to uciążliwe dla graczy . Teraz jest event codziennie w godzinach od 19 -23 a weekendy od 11-15 i od 19-23 i wtedy gdy wlecimy na mapę na takie 3-8 i spróbujemy podlecieć do npc lata ponad 30 kont i nawet jak ktoś ma dobry Internet i dobry komputer / laptop taka osoba i tak ma pokaz slajdów . Wasze serwery nie wyrabiają więc dodajecie kolejny event Szczelinę Agatusa który będzie się nakładał godzinowo z innym eventem . I macie gdzieś jak to wpłynie na pracę gry i na wasze serwery które są chyba napędzane przez " Chomiki " których chyba nawet nie karmicie . Ale skoro nic z serwerami nie możecie zrobić do dajecie bardzo ekskluzywny kod bonusowy : " Mieliśmy wyboisty początek imprezy, ale teraz wszystko działa bez problemu z naszym wydarzeniem. Aby podziękować za cierpliwość, z radością przedstawiamy nowy kod bonusowy. Otwórz swoją grę, przejdź do voucherów, wpisz: PHANTAZM i zdobądź amunicję 3000 CC-C, 1x rakietę WIZ-X i 3x amunicję FWX-L Firework. Kod jest ważny do 1 listopada" . Jest to co najmniej śmieszne lecz i żenujące z waszej strony .
     
    **R*A*M*Z*E*S** i KILLERRZ lubią to.
  2. Cupak

    Cupak User

    za dużo wymagasz od BP
    mi się kod podobał zawsze mogli dać 10 darmowych energii :eek:
    obecne lagi przy tych z poprzednich lat to tak jakby ich nie było :rolleyes:
     
  3. Stanleyek

    Stanleyek User

    Jakie lagi ? Przecież dzisiaj o tej porze chociaż pewnie nie ma za dużo graczy tylko co 2 minuty laga 10 sekundowa, nie da się grać w żadnych wrotach.Nie wiem czy to chomiki czy nieudolność programistów, ale jest do d....
     
  4. wanderwich

    wanderwich User

    No problemów jest dużo mapa 5-3 palkę ciężko zbierać boty i mało miejsca i można strzelać co w miejscu gdzie się zbiera surowce ta funkcja według mnie powinna być wyłączona nie istnieją zdefinowane strefy pvp bo niby są takie mapy ale tak każdy strzela gdzie mu się podoba. ogólnie przeładowaniem wszystkich eventów pod względem produktów potrzebnych do wygrywania jakiś rzeczy misji pod względem ilości obcych do ubicia co wiąże się z Dążeniem do wydłużenia czasu gry co raczej w nowych grach próbuje się przełamywać ten efekt.Braki jakikolwiek ograniczeń Premium co wiąże się z niezbalansowaniem gry jest po prostu dziura która rośnie pomiędzy topka a ludzmi bijącymi krystaliony na x-7. są misje dzienne to na plus ale brakuje miejsca by je robić na kryski trzeba rano czekać bo x-7 jest przepełnione a krystaliony są tylko na tej mapie ale to drobnostka.Przydała by się odświeżona scieżka dzwiękowa. Generalnie grze brakuje różnorodnosci bo od lat są misje wrota alieny czasami dodadzą jakąs mapę ale to sprowadza się do większej ilości npc . jakiegos trybu no nie wiem mapy gdzie wspólpracujemy z innymi by obronić się przed jak największą ilością fal alienów, jakieś mini gry . Stworzenie jakieś taniej przepustki nie tylko na eventy dla graczy którzy na co dzień są zmuszeni do zbierania cargo i biją alienów tez zeby sobie mogli jakies nagrody odbierać za czas poświęcony w grze dodajcie jakieś misje od siebie BP bo normalne misje są przestarzale i ich nagrody nie idą z waszą wizją gry. Przepraszam moderatorów za błędy i zimne słowa Post można skasowac po zapoznaniu sie z nim. Zeby zmusić BP do pracy nad grą można nie zachęcam nikogo do tego; można przestać płacić za funkcje premium przez paru miesięcy wtedy BP biedzie musiało zacząć słuchać głosu graczy a tak możemy sobie tylko pisać. Pozdrawiam
     
  5. [(KamyK)]

    [(KamyK)] User

    Ja miałem nadzieje że część lagów zniknie przy wprowadzeniu nowego silnika gry unity. Ale coś mi się zdaje że już się na niego nie doczekamy i gra będzie chodziła coraz gorzej.
     
  6. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    jest wątek odnośnie lagów. Dubel zamykam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.