Sugestie DarkOrbit 2.0

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika OskarT.T, 20 października 2024 o 11:25.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Zagrałabyś/Zagrałbys w DarkOrbit 2.0

  1. Tak

    57,1%
  2. Nie

    42,9%
  1. OskarT.T

    OskarT.T User

    Dlaczego BigPoint znowu nam to robi ?
    Wydali nasze pieniądze z pay2win na to samo pay2win tylko na innym silniku - UNITY ...
    Czy nie możemy utworzyć jakiejś oficjalnej ankiety satysfakcji z gry z pomysłami itp tak aby BigPoint mógł zrozumieć potrzeby swoich klientów/graczy ?
    Przecież przepisywanie tak ogromnej gry na tym etapie to muszą być kosmicznie pieniądze, kto podjął tak złą decyzję ?

    Nowa gra była by tańsza! Jeszcze otwarta beta na unity z tak dużą ilością błędów że aż się płakać chce... Jedyne co niestety co działa dobrze to chyba nikogo nie dziwi że system płatności. Czy jako tak liczne community z pasją do tej gry na prawdę nie możemy w żaden sposób doprosić się jakościowej gry za tak ogromne pieniądze z płatności ?
    Przecież jest tak wiele możliwości, a są one tak ignorowane.

    Jeżeli są jakieś na prawdę istotne argumenty czemu to wygląda tak jak obecnie to może z szacunku do swoich graczy ich poinforumujecie. Bo na prawdę to jest wstyd żeby tak wielka firma pozwalała na marnowanie tak dużego potencjału, który wykorzystują prywatne serwery.

    Skoro inni potrafią zrobić lepsze DarkOrbit rozwiązując najważniejsze problemy tej gry niż sami twórcy to chyba coś jest nie tak?

    Przecież nikt nie wymagałby od DarkOrbit 2.0 że to będzie cudo w dniu premiery. Przyzwyczailiście graczy do pewnej mechaniki i historii która dość dobrze rozwijaliście.

    Moja propzycja jest taka aby DarkOrbit przemyślano najpoważniejsze problemy tej gry:
    - brak wsparcia na urządzeniach mobilnych
    - optymalizacja płynności rozgrywki
    - zoptymalizowany system mikro płatności

    Oprócz tego ciekawym pomysłem było by stworzenie zupełnie nowej gry - DarkOrbit 2.0 z wykorzystaniem całej waszej wiedzy i doświadczenia tak aby ponownie odbudować reputację tej gry. Moim zdaniem jest potencjał i byłby to ponowny hit, dajcie znać w komentarzu co o tym myślicie

    Gram w tą grę od 2008 roku i przykro mi się patrzy na aktualne podejście firmy, które jest absolutnie niezrozumiałe dla mnie, stąd ten post, pozdrawiam
     
  2. Gram w gry od 40 lat (od atari2600) i całkiem niezrozumiałe jest dla mnie dlaczego OGÓLNIE gaming pada na pysk, a to co się pojawia jest "odtwórczym odgrzewanym kotletem za obrzydliwie zawyżoną cenę".
     
  3. Sweet

    Sweet User

    Bo kiedyś gry robili pasjonaci, dzisiaj gry robią księgowi.
     
    Takie_buty i warnery1 lubią to.
  4. warnery1

    warnery1 User

    Zgadzam się z tobą.