DarkOrbitowe suchary, pasty i memy

Temat na forum 'Kącik mówców' rozpoczęty przez użytkownika gigamen, 25 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Te kawały są suche jak...

  1. Pustynia Atakama

    15 głos(ów)
    36,6%
  2. Sól

    5 głos(ów)
    12,2%
  3. Beton

    6 głos(ów)
    14,6%
  4. Suchary

    4 głos(ów)
    9,8%
  5. Woda

    11 głos(ów)
    26,8%
  1. gigamen

    gigamen User

    W tym temacie zamieszczamy żarty o DO, najlepiej autorskie. Mogą to być gry słowne, żarty z puentą lub nawet beznadziejnie długie historyjki bez puenty śmieszące swoją głupotą:D
    Przerabianie innych, "normalnych" żartów raczej dozwolone.
    Żarty z innych forumowiczów dozwolone w granicach zdrowego rozsądku.
    Żarty nieodpowiednie zapewne będą karane przez moderację, ale jak ktoś chce ryzykować to proszę bardzo.

    Na start napiszę przeróbkę znanego żartu, mam plan napisać absurdalnie długi, ale zobaczymy jaki będzie odzew od innych forumowiczów.

    Dlaczego gracze DarkOrbit nie robią imprez?
    Bo w kosmosie nie ma atmosfery
     
  2. ViperΔ

    ViperΔ User

    Hehehe, co to pustynia amataka EDIT: akamata?
    A dobra wygogluje
    hahah atakama* :confused:
    kolejny edit: strasznie trudne słowa do zapamiętania to są, nie piszcie takich pls
     
  3. gigamen

    gigamen User

    Pustynia Atakama, najsuchsza (chyba) pustynia na świecie znajdująca się w Andach:D
     
  4. ViperΔ

    ViperΔ User

    Przecież pustynia to pustynia to jakim cudzem jedna sucha druga mokra, ja tam nigdy nie słyszałem o deszczu na pustyni
     
  5. gigamen

    gigamen User

    Chyba chodzi o to, że tam jest najsuchsze powietrze.


    Ejjj, miały być żarty a my tu o pustyni dyskutujemy:D
     
  6. ViperΔ

    ViperΔ User

    Najsuchsze powietrze? Pierwszy słysze xd coś tam jest że tym wyższe to rzadsze chyba ale takich rzeczy to nie słyszałem, dobra teraz pora na żarty :D
    [​IMG]
    Kilka dni temu taki obrazek znalazłem XD

    ps wie ktoś czy da sie ten odcinek jakoś obejrzeć i który to jest?
     
  7. gigamen

    gigamen User

    Zobaczymy co powiedzą @Ghost_User @lindorexelend1 @CADD @kris0211. i inni, jak się temat nie przyjmie to nie ma co pisać:D
     
    Ostatnie edytowanie: 25 listopada 2017
  8. kris0211.

    kris0211. User

    Bilet Krisa na x-7? KrisTalon

    ...kwiatek mi uschnął, to dobrze?
     
    CADD, gigamen oraz ViperΔ lubią to.
  9. gigamen

    gigamen User

    Leżę i nie wstaję xDD
    To stare jest, ale ok.

    Jutro albo w ciągu kilku najbliższych dni napiszę ten obiecany dłuższy żart, ale ostrzegam, że to już granica absurdu będzie
     
  10. CADD

    CADD User

    Czy wziąłeś to z grupy na fb? Ja to wstawiłem dwa dni temu xd

    To teraz mój żarcik :

    Darorbit - darmowa gra
    .
    .
    .
    .
    Wybierz jedno


    Edit. Można tu tworzyć pasty?
     
    Ostatnie edytowanie: 26 listopada 2017
    kris0211. i ViperΔ lubią to.
  11. ViperΔ

    ViperΔ User

    Nieee jakiś tam ytber (nie chce robić reklamy) zrobił wpis z tym zdjęciem to się zapamiętało :p a żart HAHHAHAHAH DOBRY XD
     
  12. CADD

    CADD User

    Dobry a przy tym minimalistyczny. Tak każe sztuka retoryki

    A teraz uwaga autorskie i co najważniejsze suche jak pięty Cejrowskiego po przejściu przez Indie:

    Dlaczego ViperΔ ma Δ w nicku? Bo taki kształt ma kawałek piccy huehuehue
     
    Ostatnie edytowanie: 26 listopada 2017
  13. -gustaf-

    -gustaf- User

    Chyba najsuchsza?Znam pustynie alekac po dobrej imprezie z atmosfera.

    A dlaczego w kosmosie nie ma atmosfery?
    Poniewaz sztywniaki ( bez urazy ) z DO nigdy nie widzieli pustyni alekac.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 listopada 2017
    gigamen lubi to.
  14. CADD

    CADD User

    Wybacz ale nie rozumiem xd
     
  15. gigamen

    gigamen User

    Pasty, memy, wszystko się nada.




    UWAGA! Poniższy żart(pasta?) przekracza granicę absurdu

    Spotyka się dwóch kumpli-2 flaksy latające liberatorami. Postanowili udać się do baru i napić się wódki z marsjańskich ziemniaków. Lecą sobie, lecą aż tu nagle spotykają flaksa latającego pchełką.
    -Cześć flaksie latający pchełką
    -Cześć flaksy latające liberatorami, co robicie?
    -A idziemy lecimy sobie do baru na wódkę z marsjańskich ziemniaków
    -A mogę lecieć z wami?
    -Pewnie!
    I tak sobie lecą 2 flaksy liberatorami i 1 flaks pchełką aż tu nagle spotykają flaksa latającego piranhą i 2 flaksy latające nostromo
    -Cześć flaksie latający piranhą i flaksy latające nostromo
    -Cześć flaksy latające liberatorami i flaksie latające phoenixem, co robicie?
    -A idziemy lecimy sobie do baru na wódkę z marsjańskich ziemniaków
    -A możemy lecieć z wami?
    -Oczywiście
    I tak sobie lecą: 2 flaksy liberatorami, 2 flaksy nostromo, 1 flaks piranhą i 1 flaks pchełką aż tu nagle spotykają... 3 flaksów latających bigboyami.
    -Cześc flaksy latające bigboyami
    -Cześć flaksy latające liberatorami, flaksy latające nostromo, flaksie latający pchełką i flaksie latający piranhą, gdzie lecicie?
    -A idziemy lecimy sobie do baru na wódkę z marsjańskich ziemniaków
    -A możemy z wami?
    -Oczywiście, im nas więcej tym śmieszniej.
    I tak sobie lecą: 3 flaksy bigboyami, 2 flaksy liberatorami, 2 flaksy nostromo, 1 flaks pchełką i 1 flaks piranhą. Jako że mieli mało paliwa postanowili polecieć i zatankować. A na stacji spotkali... 2 flaksy latające leonovami, 3 flaksy latające vegami i 10 flaksów latających rożnymi golcami.
    -Cześć 2 flaksy latające leonovami, 3 flaksy latające vegami i 10 flaksów latających golcami
    -Cześć 3 flaksy latające bigboyami, 2 flaksy w liberatorach, 2 flaksy w nostromo, flaksie latający pchełką i flaksie latający piranhą, co robicie?
    -A idziemy lecimy sobie do baru na wódkę z marsjańskich ziemniaków
    -A możemy z wami?
    -Pewnie
    No więc zatankowali i sobie lecą: 10 flaksów golcami, 4 flaksy vegami, 2 leonovami, 3 bigboyami, 2 liberatorami, 2 flaksy nostromo, 1 pchełką i 1. piranhą. Aż tu nagle spotykają... NIE ZGADNIECIE KOGO SPOTKALI!!! Spotkali... UFE latającą aegisiem i bijącą Boss Sibelony
    -Cześć ultra fulko latająca aegisem i nijąca Boss Sibelony
    -Cześć 10 flaksów latających golcami, 4 flaksy latające vegami, 2 flaksy latające leonovami, 3 flaksy latające bigboyami, 2 flaksy latające liberatorami, 2 flaksy latające nostromo, flaksie latający pchełką i flaksie latający piranhą, co robicie?
    -A lecimy sobie do baru napić się wódeczki z marsjańskich ziemniaków. Lecisz z nami?
    -Ok
    No więc lecą sobie: UFE latająca aegisem i już nie bijąca Boss Sibelonów, 10 flaksów golcami, 4 flaksy vegami, 2 leonovami, 3 bigboyami, 2 liberatorami, 2 flaksy nostromo, 1 pchełką i 1 piranhą aż tu nagle spotykają lindziora latającego surgeonem i zbierającego endurium
    -Cześć lindzior! Po jakiego kija ci endurium?
    -Cześć UFE latająca aegisem, 10 flaksów latających golcami, 4 flaksy latające vegami, 2 flaksy latające leonovami, 3 flaksy latające bigboyami, 2 flaksy latające liberatorami, 2 flaksy latające nostromo, flaksie latający pchełką i flaksie latający piranhą.. Nie wiem po co, nudzę się i sobie zbieram.
    -Aha, a lecisz z nami do baru na wódkę z marsjańskich ziemniaków?
    -No dobra, w sumie Agusia poszła na zakupy i trochę jej to zajmie, więc mogę polecieć z wami
    -Ok, to lecimy.
    I tak sobie lecą: lindzior surgeonem, UFE latająca aegisem i już nie bijąca Boss Sibelonów, 10 flaksów golcami, 4 flaksy vegami, 2 leonovami, 3 bigboyami, 2 liberatorami, 2 flaksy nostromo, 1 pchełką i 1 piranhą aż tu nagle spotykają Ghost_Usera, CADD, Vipera i krisa0211. jedzących pizzę
    -Cześc Ghost, CADD, Viper i Kris, co robicie?
    -Cześć lindzior, UFE latająca aegisem, 10 flaksów latających golcami, 4 flaksy latające vegami, 2 flaksy latające leonovami, 3 flaksy latające bigboyami, 2 flaksy latające liberatorami, 2 flaksy latające nostromo, flaksie latający pchełką i flaksie latający piranhą. Jemy sobie pizzę. A co wy robicie?
    -A lecimy sobie do baru na wódkę z marsjańskich ziemniaków. Lecicie z nami?
    -Polecielibyśmy z wami, ale jemy pizzę, a poza tym Ghost nie lubi marsjańskich ziemniaków i woli chmiel z Wenus, więc zostaniemy
    -Aha, szkoda. To pa
    -Pa lindzior, UFE latająca aegisem, 10 flaksów latających golcami, 4 flaksy latające vegami, 2 flaksy latające leonovami, 3 flaksy latające bigboyami, 2 flaksy latające liberatorami, 2 flaksy latające nostromo, flaksie latający pchełką i flaksie latający piranhą.
    I lecą sobie dalej: lindzior surgeonem, UFE latająca aegisem, 10 flaksów golcami, 4 flaksy vegami, 2 leonovami, 3 bigboyami, 2 liberatorami, 2 flaksy nostromo, 1 pchełką i 1 piranhą, aż tu nagle spotykają UFE latającą Tartarusem, 2 SFE latające aegisami i FE latającą cytką.
    Cześć lindzior, UFE latająca aegisem, 10 flaksów latających golcami, 4 flaksy latające vegami, 2 flaksy latające leonovami, 3 flaksy latające bigboyami, 2 flaksy latające liberatorami, 2 flaksy latające nostromo, flaksie latający pchełką i flaksie latający piranhą, co robicie?
    -Cześć UFE latająca Tartarusem, 2 SFE latające aegisami i FE latająca Citadelem. Lecimy sobie do baru napić się wódki z marsjańskich ziemniaków. lecicie z nami?
    -Ok
    I tak sobie lecą: UFE Tratarusem, 2 SFE i 1 UFE aegisami, 1 FE citadelem, lindzior surgeonkiem, 10 flaksów golcami, 4 flaksy vegami, 2 leonovami, 3 bigboyami, 2 liberatorami, 2 flaksy nostromo, 1 pchełką i 1 piranhą. Dolatują już do tego baru, dokują, wchodzą i spotykają jeszcze 2 flaksy (nie wiadomo czym latali, bo statki były zadokowane)
    -Cześć flaksy
    -Cześć lindzior, 2 UFE, 2 SFE, 1 FE i 25 flaksów, co robicie?
    -A idziemy sobie do baru na na wódkę z marsjańskich ziemniaków, idziecie z nami?
    -Ale my nie mamy uridium...
    -To nic, postawimy wam! Chodźcie z nami!
    -No dobra
    I tak sobie idą: lindzior, 2 UFE, 2 SFE, 1 FE i 27 flaksów. Idą, idą i idą. I DOSZLI! Wchodzą już do baru, idą do barmana (barman był SFE latającą sentinelem) i mówią:
    -Dzień dobry panie barmanie, poprosimy 33 shoty wódeczki z marsjańskich ziemniaków.
    A barman odpowiada:
    -Nie ma

    [APLAUZ, WIWATY, FANFARY, GWIZDY I CO SIĘ JESZCZE DA]


    Dałoby się to zrobić jeszcze dłuższe, może kiedyś zedytuję:D

    Jak ktoś się nudzi jeszcze bardziej niż ja się nudziłem to może posprawdzać czy nie ma błędów:p
     
  16. CADD

    CADD User

    Autentycznie zacząłem się śmiać przy śniadaniu xddd
     
    kris0211., Ghost_User oraz gigamen lubią to.
  17. Ghost_User

    Ghost_User User

    Nie wiem czy związane z tematem, ale widziałem reklamę DO (na AdBlocku). W sumie może być uważane za pastę.
     
    kris0211. lubi to.
  18. CADD

    CADD User

    Przerobienie krótkiej pasty

    >Dowiedz się że mordoni widzą w podczerwieni
    >??????
    > przesyłacie sobie piosenki
    > profit
     
    kris0211., Ghost_User oraz gigamen lubią to.
  19. ViperΔ

    ViperΔ User

    Hahahhahah dobry pomysł :D musze w końcu ja coś wymyślić bo się śmieje tylko a sam pomysłu nie mam
     
    gigamen lubi to.
  20. Ghost_User

    Ghost_User User

    Viper dowiedział się, że prywatna firma zajmująca się kolonizajcą globu Ross 128 b zamierza wybudować pizzerię. Finansował ich jak mógł, ale siedziba firmy zostało zbombardowana minami zrzucanymi z surgeona lindziorka, a Viper zaginął w kosmosie podczas lotu na ziemną planetę...
    Wiem, słabe.