DarkOrbitowe suchary, pasty i memy

Temat na forum 'Kącik mówców' rozpoczęty przez użytkownika gigamen, 25 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Te kawały są suche jak...

 1. Pustynia Atakama

  15 głos(ów)
  36,6%
 2. Sól

  5 głos(ów)
  12,2%
 3. Beton

  6 głos(ów)
  14,6%
 4. Suchary

  4 głos(ów)
  9,8%
 5. Woda

  11 głos(ów)
  26,8%
 1. ViperΔ

  ViperΔ User

  Czek, sprawdzę tylko co to pasta bo nie wiem albo już zapomniałem
   
 2. gigamen

  gigamen User

  Bez pokrycia jak mniemam xD
   
 3. kris0211.

  kris0211. User

  Pewien punkt regulaminu nie pozwala mi wytłumaczyć :D No ale pamiętaj, że Google to twój przyjaciel
   
 4. ViperΔ

  ViperΔ User

  Chyba tutaj jest jakaś tam opcja prywatna ale nw tam możesz mi wysłać
  Liczą się w tych prywatnych jako posty? Jak tak to jutro legenda
   
 5. gigamen

  gigamen User

  Eee... Jak go zablokować?:confused:
   
 6. ViperΔ

  ViperΔ User

  Blokowanie użytkowników liczy się jako przegrana
   
 7. gigamen

  gigamen User

  Ale śledzenie nie liczy się jaki wygrana:rolleyes:
   
 8. ViperΔ

  ViperΔ User

  A jak to śledzenie wgl działa?
   
 9. gigamen

  gigamen User

  Chyba tylko tyle, że jak jestem online to ci się wyświetla mój piękny awatar, ale nwm w sumie
   
 10. ViperΔ

  ViperΔ User

  Haha no to niezła opcja :D
   
 11. gigamen

  gigamen User

  Twoje konto
  Kliknij i masz mniej lub bardziej wyjaśnione
   
 12. CADD

  CADD User

  Pixelowe klocki, gra o sześcianach, zmora yt, to na czym wybiło się pierwsze pokolenie polskiego youtuba, gra z gatunku survival oferująca niemal nieskończone możliwości tworzenia. Mam nadzieje ze zrozumiałe z jakiej to gry.

  Herobrine to postać sterowana przez komputer po wgraniu moda. Próbuje zabić gracza na wszystkie sposoby jakie są jej dostępne.
   
  Ghost_User lubi to.
 13. Ghost_User

  Ghost_User User

  Niedawno rozpocząłem grę na nowym serwerze DarkOrbit. Wszystko wyglądało normalnie, zacząłem robić misje, bić Streunery, zbierać surowce itd. Zauważyłem, że coś poruszyło się na mini-mapie. Sądziłem, że to alien do misji i rozpocząłem pościg za nim, aby ją ukończyć.
  Jednak to nie był alien. To coś przeskoczyło przez wrota. Zrobiłem to samo. W moją stronę zwrócony był Yamato, ale jakiś dziwny. Nie widziałem nicku. Nie stał długo, Po chwili uciekł w stronę wrót na x-3. Zacząłem go gonić z ciekawości, ale przeskoczył przez nie, a ja nie miałem tam dostępu.
  Kontynuowałem grę dalej, nie wiedząc, co myśleć. Kiedy odkrywałem mapy napotykałem rzeczy, których nie mogłem wytłumaczyć nawet bugami : alieny z 1 HP, dziwne alieny o których wiki nie wspomina, puste zajęte asteroidy. Ciągle wydawało mi się, że widzę innego "gracza" na mini-mapie, ale nigdy nie byłem w stanie przyjrzeć się mu lepiej. Próbowałem wszystkiego zawsze, kiedy tylko go zauważyłem, ale to nic nie dawało.
  Zapisałem ID konta, serwer i firmę i udałem się na fora, aby sprawdzić, czy ktokolwiek inny spotkał to coś. Nic jednak nie znalazłem. Stworzyłem więc własny temat opowiadając o tym czymś i pytając się, czy ktoś miał podobne przeżycia. Został zamknięty w niecałe 5 minut. Spróbowałem znowu, jednak kolejny temat został zamknięty jeszcze szybciej. Dostałem prywatną wiadomość od użytkownika "Herobrine" zawierającą jedno słowo:
  "Przestań."
  Kiedy próbowałem wejść na profil tego użytkownika, wyświetlał się błąd 404 (nie znaleziono strony). Dostałem maila od innego użytkownika. Twierdził, że MOD-y czytają wiadomości użytkowników i bezpieczniej będzie kontaktować się przez maila. Deklarował, że też widział tajemniczego gracza i jest mała lista innych użytkowników, którzy również go widzieli. Ich serwery są zaśmiecone przez twory tamtego gracza.
  Minął miesiąc od kiedy dostałem tamtą wiadomość. Kilka osób, które widziały tego gracza zaczęło szukać informacji o Herobrine i dowiedzieli się, że ta nazwa była często wykorzystywana przez gracza z Niemiec oraz że taki wygląd miały kiedyś Streunery. Skontaktowałem się z supportem i mnie zbanowali, ale okazało się, że to brat głównego twórcy gry. Osobiście wysłałem do niego list z pytaniem, czy miał brata. W odpowiedzi dostałem krótką wiadomość:
  Miałem, ale nie ma go już z nami. -BigPoint
  Nie widziałem tajemniczej postaci od czasu pierwszego spotkania i nie zauważyłem żadnych dziwnych zjawisk.
   
  kris0211. i CADD lubią to.
 14. CADD

  CADD User

  Dwa słowa : sibELON MUSK

  Przeróbka pasty o biedronkach

  Mordoni mają ze wszystkich kosmitów najbardziej bezużyteczny software jaki istnieje. Serio kurde. Bo taki na przykład saimon, lata gdzie chce i jak chce, szuka flaxów, w grupie jest masakrycznie niebezpieczny, no skomplikowane. Zresztą kurde- strueneR.
  On też musi wyczuć woń Flaxa, umieć unikać zagrożeń ze strony UFE, czasem nawet walnąć ta swoją wiązką co odwraca systemy sterownicze- to wcale nie jest takie proste.

  A jak działa Mordon?
  Otóż pierwszy punkt algorytmu Mordona brzmi: bądź wolny we wszystkim, nawet w mysleniu
  Nie wiem czy bawiliście się kiedyś Mordonami. Jak się to zacznie orbitować to tylko stoi w miejscu. Zawsze. Kurde. Zawsze. Nawet jak się zacznie orbitować w druga stronę to ten będzie dalej stał jak kołek. I można tak zmieniać pińćset razy, a i tak nie będzie nadążał z kręceniem. Mordon to taki kosmiczny odpowiednik bączka. Zawsze będzie się kręcił w miejscu i tylko od czasu do czasu gdzieś sunie swoje leniwe cztery litery.
  Ma to dość śmieszne konsekwencje gdy Mordona trafi się rakietą zamrażającą w ostrza. Unieruchomione ostrza powodują że cała reszta zaczyna się obracać. Wtedy ten mały mósk cannot into logika i zaczyna się Mordon poruszać spiralą od środka gdzie był zamrożony. Nie pomyśli za ze cos jest nie tak bo algorytm a w jakiś inny sposób nie poleci, właściwie nie wiadomo czemu. Jakby zamrożenie trwało kilka dni to zdechłby z głodu gdzieś po drodze.

  Punkt drugi algorytmu brzmi: jak juz przestaną cię orbitowac, to poleć byle gdzie
  Jak już pozwolicie Mordonowi odlecieć bo przestaniesz orbitować czy cokolwiek innego to on się obraca wokół własnej osi, upewnia się że bączek się skończył i FRUUUU w przestrzeń kosmiczną. Skubaniec potrafi polecieć nawet do tego samego gracza gdzieś na drugim końcu mapy xD

  3. Jak juz znajdziesz flaksa do bicia, to ubij.
  Nie no to całkiem spoko punkt tylko metoda szukania słaba.

  4. Jak cię coś przestraszy, to uciekaj najwolniej jak się da.
  Nie wiem czy to ucieczka ale jak lepiej to nazwać, ewentualnie odwrót taktyczny. Jak strzelisz w takiego to zaczyna latać w jakieś niezbadane tereny. Kurde przecież ma ostrza, może pokroić agresora, na pewno szybciej niż by mógł uciec ale co tam, spadaj jak najdalej.
  Jak podleci uberstrueneR to do ostatniej chwili walczy, czasem nawet ubije agresora dobrą rekieką. Uberkristallin to w ogóle siła, stronk i mało kto takiego kozaka załatwi. A co zrobi Mordon? Będzie uciekał. Przychodzi taki polflaks i myśli sobie : Jezu, znowu? Zagania takiego do promieniowania i co? I jajco. Ani z tego scrap nie poleci bo 2% szans Ani nie poleci w promieniowanie bo zginie.

  W tym roku nawaliło Mordonów jak mało kiedy. Możecie to wszystko sprawdzić, tylko uwaga: BO ZWIEJĄ W PROMIENIOWANIE!!!
   
  Ostatnie edytowanie: 17 grudnia 2017
 15. Ghost_User

  Ghost_User User

  Za to masz like.

  Nie znam. EDIT : Już znam.
   
  CADD lubi to.
 16. gigamen

  gigamen User

  Dziwne, nie dostałem powiadomień...

  Też by wypadało coś przerobić....
  Może braciom już dajmy spokój:D
  Poszukam jakiejś fajnej pasty do przerobienia, może coś znajdę:D
   
 17. CADD

  CADD User

  Co robi Saimon przy wybuchającej gwieździe?
  też wybucha

  EDIT : ledwo wczoraj napisałem ze scrap nie leci z mordonów to już dziś rano z pierwszego zwykłego poleciał
   
  Ostatnie edytowanie: 18 grudnia 2017
  kris0211., Ghost_User oraz gigamen lubią to.
 18. Mój stary to fanaktyk darkorbit, pół mieszkania zaje...ne surką... Ma ktoś pomysł? :D
   
  gigamen lubi to.
 19. CADD

  CADD User

  To jest długa pasta do przerobienia. Jeśli rodzice mi nie zabiorą telefonu na święta, to mogę sie podjąć napisania jej a jak zabiorą to coś wymyślę krótszego w zamian
   
 20. gigamen

  gigamen User

  Ja to planuję przerobić... Kiedyś...:D
  Jak chcesz to przerabiaj, każdy ma swój pomysł, a przecież ci nie zabronię;)


  EDIT: Już przerabiam. I naprawdę, chciałem to przerobić od dłuższego czasu. Jak chcesz @CADD to pisz swoją przeróbkę:D
   
  Ostatnie edytowanie: 19 grudnia 2017

Poleć tę stronę