DarkOrbitowe suchary, pasty i memy

Temat na forum 'Kącik mówców' rozpoczęty przez użytkownika gigamen, 25 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Te kawały są suche jak...

 1. Pustynia Atakama

  15 głos(ów)
  36,6%
 2. Sól

  5 głos(ów)
  12,2%
 3. Beton

  6 głos(ów)
  14,6%
 4. Suchary

  4 głos(ów)
  9,8%
 5. Woda

  11 głos(ów)
  26,8%
 1. gigamen

  gigamen User

  O jak obraża moją WIEDZĘ Z FIZYKI gra 'Dark Orbit', o jakim ja jestem świetnym fizykiem kwantowym a do tego KRYTYKIEM GIER. Jak wiele gier widziałem z doskonale zachowaną fizyką. Już w podstawówce znałem na pamięć teorię względności, a internet służył mi nie do rozrywki ale do spierania się na forach dla fizyków o istnienie preonów i tachionów. Ale to takie PODSTAWOWE FAKTY że każdy średnio rozgarnięty absolwent szkoły podstawowej powinien je znać, ja się dziwię że o to nie pytali na teście dla szóstoklasistów.

  Jak w ogóle można było pominąć w tej grze całe pasjonujące zagadnienie zachowania pędu statków w kosmosie, nie wspominając już o wątpliwym działaniu wrót międzygalaktycznych.

  Osobne zagadnienie to statki obcych. Prawdziwy fizyk-developer pomyślałby, jakie statki miałyby sens istnienia i jakie statki zapewniałyby obcym warunki do życia, a nie tworzył jakieś gluty zwane lordakiami, no ale czego się spodziewać po amatorach.

  Podobnie rzecz się ma z tłami map i NIE PRZEKONUJE mnie argumentacja, że realistyczne tła nikomu by się nie spodobały, gdyż na tła narzekają tylko kompletni ignoranci, a nimi nie warto się martwić.

  Wiele bym mógł jeszcze wymieniać, ale pragnę przynajmniej zauważyć, że fakt istnienia rakiet o takim kształcie wzbudzać musi u każdego eksperta wybuchy śmiechu, gdyż już od dawna wiadomo, że jedynym funkcjonalnym kształtem byłaby kula z wieloma silnikami manewrowymi.

  Ogólnie fizyka statków także jest drewniana, wspomniałem już o tym, że statki hamują tuż po wyłączeniu silników, ale też nie zderzają się ze sobą mimo, że poruszają się tylko w dwóch wymiarach.

  Generalnie gra ignorancka i nikogo nie zainteresuje poza zupełnymi nałogowcami. Jak coś takiego tworzą to potem nic dziwnego że wiedza fizyczna części społeczeństwa jest zerowa.
   
  Ghost_User i kris0211. lubią to.
 2. Ghost_User

  Ghost_User User

  Czy to jest o mnie? Realizm jest dla mnie ważny, ale bez przesady...
   
 3. gigamen

  gigamen User

  Przerobiłem to, bo znalazłem i stwierdziłem, że się nada, więc docelowo nie miało być o tobie chociaż, przyznam, śmiesznie by było jakbyś to ty to wstawił:rolleyes:

  Oryginalnie nawet na początku było, że kogoś mi to przypomina (w sumie nawet chciałem ci dedykować:p), ale nie wiem jak u ciebie z dystansem do siebie, więc wolałem to usunąć:oops:
  Jak coś mogę dodać z powrotem:D
  Wiem, że ty aż tak się nie czepiasz, ale jednak coś tam o realizmie pisałeś (w sumie słusznie, nie krytykuję), więc może i trochę o tobie:p
   
  kris0211. i Ghost_User lubią to.
 4. Ghost_User

  Ghost_User User

  Coś mało śmiesznych rzeczy ostatnio.
   
 5. gigamen

  gigamen User

  Ulubiona potrawa UFE?
  Bitki
   
  kris0211. lubi to.
 6. Nie rozumiem :(
   
 7. gigamen

  gigamen User

  Bitwy-bitkio_O
   
 8. Wiesz ja jestem Niby ufe ale flaks to nie łapię :(
   
 9. gigamen

  gigamen User

  Mam 22 lvl i mogę powiedziec, że powiodło mi się w życiu. Mieszkam z żoną i trójką dzieci w apartamencie - 42 metry kwadratowe + hangar (otrzymaliśmy to mieszkanko od firmy) i mam stałą pracę na umowę zlecenie - zbieram prometium na 2-1. Zarabiam 10 000 kredytów dziennie a w dobrych dniach z nadgodzinami to i z 25 000 wyciągnę. Ciężko pracowałem na mój sukces. Po studiach na wydziale pilotażu zrobiłem doktorat. Pierwotnie planowałem pracę w Czyścicielach ale ponieważ nie było etatów, a pojawiła się świetna oferta górnicza to długo się nie zastanawiałem. Zarabiam dużo, więc żyję komfortowo. Miałem Piranhę po lifcie. Trochę się zapożyczyłem i znajomy ściągnął mi z 2-8 wygodną kosmiczną limuzynę - BigBoya. Statek mam w najbogatszej wersji z designem. W bazie kupiłem używane MP-1 żeby wzmocnić siłę ognia. Dwa razy w miesiącu tankuję na full za 25 000 i jako zapalony turysta podróżuję z rodziną. Już trzy razy byliśmy w tym roku w sektorze 2-3. W sezonie lubię postrzelać do Streunerów. Ponieważ mam chody w firmie i wiem, kiedy prometium dużo kosztuje, to wspaniałe, zdrowe filety z Saimona kupuje po 10 000 za kg, do tego markowy rum za 5 000 i żyć nie umierać.
   
  Ostatnie edytowanie: 24 marca 2018
 10. Ghost_User

  Ghost_User User

  Fenoloftaleina. Dimetylotryptamina. Tetrahydrokannabinol. Dimetyloamidocyjanidofosforan etylu.
  Chcesz więcej?
   
  Ostatnie edytowanie: 30 marca 2018
 11. gigamen

  gigamen User

  Jak ktoś ma lepszy pomysł na 'bohatera' tego klasyka to niech wrzuca

  Znacie te PETy, nie? XD Nieobliczalne, takię są najlepsze, takie "EKONOMICZNIE PIERDYKNIĘTE", szalone. Świeci mało paliwa, żre paliwo bo mechanizm, mechanizm nie działa bo za mało paliwa, dokupywanie paliwa do znudzenia, co z tego, że dokupione 10 minut temu a na dodatek full protokołów ekonomicznych? Lot w bok alienki bić, musi się zbugować albo ktoś go rozwali, co z tego, że możesz naprawić jak i tak paliwo i uri stracisz. A zbieracz to już wgl gorący temperament XDDD Ale jak mnie nie zniesiesz gdy jestem najgorszy to nie zasługujesz na mnie gdy jestem najlepszy, wiadomo XDDDDDDD Ciekawe kiedy jesteś najlepszy. Chyba jak jesteś wyłączony gracie, chociaż też nie, bo wtedy level ci się nie nabija XDDDDDD
   
  CADD lubi to.
 12. ViperΔ

  ViperΔ User

  Miałem problemy żeby to przeczytać
   
 13. Pizza mrożona. A z tym dałeś sobie radę? :rolleyes:
   
 14. Ghost_User

  Ghost_User User

  A ja napisałem to z pamięci, ale nie jestem pewny czy bezbłędnie.
   
 15. gigamen

  gigamen User

  kwas deoksyrybonukleinowy
  dinukleotyd nikotynamidoadeninowy

  Z pamięci:D

  Teraz coś napiszcie pod tym, żeby w razie czego mógł coś wrzucić:rolleyes:
   
 16. Ghost_User

  Ghost_User User

  Proszę bardzo
   
 17. ViperΔ

  ViperΔ User

  Takimi cfaniaki jesteście? Proszę bardzo - Grundstücksverkehrsgenehmigungszuständigkeitsübertragungsverordnung
   
 18. Ghost_User

  Ghost_User User

  Czyli "Rozporządzenie dotyczące przekazywania odpowiedzialności za rozstrzyganie kwestii dotyczących zezwolenia na obrót nieruchomościami gruntowymi"?
   
 19. ViperΔ

  ViperΔ User

  Chyba tak
   
 20. Ghost_User

  Ghost_User User

  Zrób ktoś jakąś pastę o mieszańcach...
   

Poleć tę stronę