DarkOrbitowe suchary, pasty i memy

Temat na forum 'Kącik mówców' rozpoczęty przez użytkownika gigamen, 25 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Te kawały są suche jak...

  1. Pustynia Atakama

    15 głos(ów)
    36,6%
  2. Sól

    5 głos(ów)
    12,2%
  3. Beton

    6 głos(ów)
    14,6%
  4. Suchary

    4 głos(ów)
    9,8%
  5. Woda

    11 głos(ów)
    26,8%
  1. gigamen

    gigamen User

    O jak obraża moją WIEDZĘ Z FIZYKI gra 'Dark Orbit', o jakim ja jestem świetnym fizykiem kwantowym a do tego KRYTYKIEM GIER. Jak wiele gier widziałem z doskonale zachowaną fizyką. Już w podstawówce znałem na pamięć teorię względności, a internet służył mi nie do rozrywki ale do spierania się na forach dla fizyków o istnienie preonów i tachionów. Ale to takie PODSTAWOWE FAKTY że każdy średnio rozgarnięty absolwent szkoły podstawowej powinien je znać, ja się dziwię że o to nie pytali na teście dla szóstoklasistów.

    Jak w ogóle można było pominąć w tej grze całe pasjonujące zagadnienie zachowania pędu statków w kosmosie, nie wspominając już o wątpliwym działaniu wrót międzygalaktycznych.

    Osobne zagadnienie to statki obcych. Prawdziwy fizyk-developer pomyślałby, jakie statki miałyby sens istnienia i jakie statki zapewniałyby obcym warunki do życia, a nie tworzył jakieś gluty zwane lordakiami, no ale czego się spodziewać po amatorach.

    Podobnie rzecz się ma z tłami map i NIE PRZEKONUJE mnie argumentacja, że realistyczne tła nikomu by się nie spodobały, gdyż na tła narzekają tylko kompletni ignoranci, a nimi nie warto się martwić.

    Wiele bym mógł jeszcze wymieniać, ale pragnę przynajmniej zauważyć, że fakt istnienia rakiet o takim kształcie wzbudzać musi u każdego eksperta wybuchy śmiechu, gdyż już od dawna wiadomo, że jedynym funkcjonalnym kształtem byłaby kula z wieloma silnikami manewrowymi.

    Ogólnie fizyka statków także jest drewniana, wspomniałem już o tym, że statki hamują tuż po wyłączeniu silników, ale też nie zderzają się ze sobą mimo, że poruszają się tylko w dwóch wymiarach.

    Generalnie gra ignorancka i nikogo nie zainteresuje poza zupełnymi nałogowcami. Jak coś takiego tworzą to potem nic dziwnego że wiedza fizyczna części społeczeństwa jest zerowa.
     
    Ghost_User i kris0211. lubią to.
  2. Ghost_User

    Ghost_User User

    Czy to jest o mnie? Realizm jest dla mnie ważny, ale bez przesady...
     
  3. gigamen

    gigamen User

    Przerobiłem to, bo znalazłem i stwierdziłem, że się nada, więc docelowo nie miało być o tobie chociaż, przyznam, śmiesznie by było jakbyś to ty to wstawił:rolleyes:

    Oryginalnie nawet na początku było, że kogoś mi to przypomina (w sumie nawet chciałem ci dedykować:p), ale nie wiem jak u ciebie z dystansem do siebie, więc wolałem to usunąć:oops:
    Jak coś mogę dodać z powrotem:D
    Wiem, że ty aż tak się nie czepiasz, ale jednak coś tam o realizmie pisałeś (w sumie słusznie, nie krytykuję), więc może i trochę o tobie:p
     
    kris0211. i Ghost_User lubią to.
  4. Ghost_User

    Ghost_User User

    Coś mało śmiesznych rzeczy ostatnio.
     
  5. gigamen

    gigamen User

    Ulubiona potrawa UFE?
    Bitki
     
    kris0211. lubi to.
  6. Nie rozumiem :(
     
  7. gigamen

    gigamen User

    Bitwy-bitkio_O
     
  8. Wiesz ja jestem Niby ufe ale flaks to nie łapię :(
     
  9. gigamen

    gigamen User

    Mam 22 lvl i mogę powiedziec, że powiodło mi się w życiu. Mieszkam z żoną i trójką dzieci w apartamencie - 42 metry kwadratowe + hangar (otrzymaliśmy to mieszkanko od firmy) i mam stałą pracę na umowę zlecenie - zbieram prometium na 2-1. Zarabiam 10 000 kredytów dziennie a w dobrych dniach z nadgodzinami to i z 25 000 wyciągnę. Ciężko pracowałem na mój sukces. Po studiach na wydziale pilotażu zrobiłem doktorat. Pierwotnie planowałem pracę w Czyścicielach ale ponieważ nie było etatów, a pojawiła się świetna oferta górnicza to długo się nie zastanawiałem. Zarabiam dużo, więc żyję komfortowo. Miałem Piranhę po lifcie. Trochę się zapożyczyłem i znajomy ściągnął mi z 2-8 wygodną kosmiczną limuzynę - BigBoya. Statek mam w najbogatszej wersji z designem. W bazie kupiłem używane MP-1 żeby wzmocnić siłę ognia. Dwa razy w miesiącu tankuję na full za 25 000 i jako zapalony turysta podróżuję z rodziną. Już trzy razy byliśmy w tym roku w sektorze 2-3. W sezonie lubię postrzelać do Streunerów. Ponieważ mam chody w firmie i wiem, kiedy prometium dużo kosztuje, to wspaniałe, zdrowe filety z Saimona kupuje po 10 000 za kg, do tego markowy rum za 5 000 i żyć nie umierać.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 marca 2018
  10. Ghost_User

    Ghost_User User

    Fenoloftaleina. Dimetylotryptamina. Tetrahydrokannabinol. Dimetyloamidocyjanidofosforan etylu.
    Chcesz więcej?
     
    Ostatnie edytowanie: 30 marca 2018
  11. gigamen

    gigamen User

    Jak ktoś ma lepszy pomysł na 'bohatera' tego klasyka to niech wrzuca

    Znacie te PETy, nie? XD Nieobliczalne, takię są najlepsze, takie "EKONOMICZNIE PIERDYKNIĘTE", szalone. Świeci mało paliwa, żre paliwo bo mechanizm, mechanizm nie działa bo za mało paliwa, dokupywanie paliwa do znudzenia, co z tego, że dokupione 10 minut temu a na dodatek full protokołów ekonomicznych? Lot w bok alienki bić, musi się zbugować albo ktoś go rozwali, co z tego, że możesz naprawić jak i tak paliwo i uri stracisz. A zbieracz to już wgl gorący temperament XDDD Ale jak mnie nie zniesiesz gdy jestem najgorszy to nie zasługujesz na mnie gdy jestem najlepszy, wiadomo XDDDDDDD Ciekawe kiedy jesteś najlepszy. Chyba jak jesteś wyłączony gracie, chociaż też nie, bo wtedy level ci się nie nabija XDDDDDD
     
    CADD lubi to.
  12. ViperΔ

    ViperΔ User

    Miałem problemy żeby to przeczytać
     
  13. Pizza mrożona. A z tym dałeś sobie radę? :rolleyes:
     
  14. Ghost_User

    Ghost_User User

    A ja napisałem to z pamięci, ale nie jestem pewny czy bezbłędnie.
     
  15. gigamen

    gigamen User

    kwas deoksyrybonukleinowy
    dinukleotyd nikotynamidoadeninowy

    Z pamięci:D

    Teraz coś napiszcie pod tym, żeby w razie czego mógł coś wrzucić:rolleyes:
     
  16. Ghost_User

    Ghost_User User

    Proszę bardzo
     
  17. ViperΔ

    ViperΔ User

    Takimi cfaniaki jesteście? Proszę bardzo - Grundstücksverkehrsgenehmigungszuständigkeitsübertragungsverordnung
     
  18. Ghost_User

    Ghost_User User

    Czyli "Rozporządzenie dotyczące przekazywania odpowiedzialności za rozstrzyganie kwestii dotyczących zezwolenia na obrót nieruchomościami gruntowymi"?
     
  19. ViperΔ

    ViperΔ User

    Chyba tak
     
  20. Ghost_User

    Ghost_User User

    Zrób ktoś jakąś pastę o mieszańcach...