Dekoder Black Light...

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika vorilhon, 15 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. vorilhon

    vorilhon User

    Witam! Mam powyższy przedmiot w wyposażeniu (1sztuka). Do czego on służy, jak go użyć, jaka jest nagroda? Z góry dzięki za odpowiedź...
     
  2. Dekoder Black Light służy do otwarcia Skrzyni Black Light. Skrzynię Black Light znajdziesz na mapach Blacklight. Jak znajdziesz i otworzysz, wtedy zdobędziesz zawartość tej skrzynki - jeden z 50 dostępnych designów do statku Centurion (sam statek jest dostępny do wytworzenia w Montowni). Listę wszystkich 50 designów do Centuriona wraz z opisem ich bonusów znajdziesz w temacie FAQ - Statki.

    Gdyby kiedykolwiek zdarzyła się sytuacja wylosowania designu do Centuriona, który byś posiadał w hangarze, zamiast tego otrzymałbyś 10 tysięcy Uridium.
     
  3. vorilhon

    vorilhon User

    Dziękuję, już kumam, ale jeszcze małe pytanko: te skrzynki kiedy się pojawiają, po zniszczeniu jakiegoś alena?... Edit: po sprawie, zebrałem skrzynkę:
    15.07.2019 - 18:02[​IMG]Otrzymano przedmiot: Design statku - UC-SP-RLS
    , nie wiem, co to, szukałem w garażu, chyba to design centuriona, którego nie mam...
     
    Ostatnie edytowanie: 15 lipca 2019
  4. vorilhon

    vorilhon User

    Dziękuję, można zamknąć...