Ogłoszenie Design Statku Orcus w GG i dziale płatności

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 26 lipca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  DO_instagram_shipdesignsalesmay2021.jpg

  Niebawem w grze pojawią się 3 zupełnie nowe designy statków. Oto pakiety, które będą dostępne w grze (na wszystkich serwerach) od dzisiaj, poniedziałku 26 lipca od godziny 12:00 do soboty 31 lipca do godziny 23:59:
  • Pakiet z designem Epion Orcus
  • Pakiet z designem Osiris Orcus
  • Pakiet z designem Smite Orcus
  • Pakiet Ulitamte z designami Orcusa
  Istnieją różne sposoby uzyskania tych designów:
  • Możesz je zdobyć z niewielką szansą we wrotach: Delta, Epsilon, Zeta i Kappa w ograniczonym czasie (patrz poniżej)
  WAŻNE: W przypadku designów statków szansa na ich zdobycie z Wrót będzie dostępna tylko wtedy, gdy gracz ukończy je manualnie, a nie przez wyprawę wrót.

  Będą dostępne podczas specjalnej wyprzedaży w dziale płatności w następujących pakietach:
  1. Pakiet Epion Orcus, który zawiera 1 Epion Orcus, 1 Deszyfrator Black Light, 50x niestabilne fragmenty i 500 fragmentów wieczności.
  2. Pakiet Osiris Orcus, który zawiera 1 Osiris Orcus, 1 Deszyfrator Black Light, 50x niestabilne fragmenty i 500 fragmentów wieczności.
  3. Pakiet Smite Orcus, który zawiera 1 Deszyfrator Black Light, 50 x niestabilne fragmenty i 500 fragmentów wieczności.
  4. Pakiet Ultimate Orcus, który zawiera 1 Epion Orcus, 1 Osiris Orcus, 1 Smite Orcus, 3 Deszyfrator Black Light, 200x niestabilne fragmenty i 1,500 fragmentów wieczności
  ważne: wszystkie pakiety można kupić tylko raz! W przypadku, gdy ktoś kupi pojedynczy pakiet, a także ten z 3 designami, design kupiony dwukrotnie zostanie wymieniony na odpowiednią wartość Uridium!
  Będzie szansa na zdobycie designów Cyborga jako nagrody z wrót: Delta, Epsilon, Zeta i Kappa podczas trwania wyprzedaży.
  Specjalna wyprzedaż wyżej wymienionych pakietów będzie również dostępna od dzisiaj 26 lipca od godziny 12:00 do soboty 31 lipca do godziny 23:59.
  W czas trwania wyprzedaży, będzie również dostępna wyprzedaż fragmentów wieczności, a także pakiet Black Light Ship Bundle ze statkiem Orcus.

  Wasza Ekipa Darkorbit
   
  Ostatnie edytowanie: 28 lipca 2021
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę