Ogłoszenie Design statku Orcus w GG i dziale płatności

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 22 marca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Witajcie Kosmiczni Piloci!


  Niebawem w grze pojawią się 3 designy statków. Oto pakiety, które będą dostępne w grze (na wszystkich serwerach) od środy 23 marca od godziny 10:00 do poniedziałku 28 marca do godziny 23:59:

  • Epion Orcus Design Pack
  • Osiris Orcus Design Pack
  • Smite Orcus Design Pack
  • Ultimate Orcus Design Pack


  Istnieją różne sposoby uzyskania tych designów:
  • Możesz je zdobyć z niewielką szansą we wrotach: Delta, Epsilon, Zeta i Kappa w ograniczonym czasie (patrz poniżej)
  WAŻNE: W przypadku designów statków szansa na ich zdobycie z Wrót będzie dostępna tylko wtedy, gdy gracz ukończy je manualnie, a nie przez wyprawę wrót.

  Będą dostępne podczas specjalnej wyprzedaży w dziale płatności w następujących pakietach:
  1. Epion Orcus Design Pack, który zawiera 1 Epion Orcus, 1 Deszyfrator Black Light, 50 niestabilnych fragmentów i 500 fragmentów wieczności.
  2. Osiris Orcus Design Pack, który zawiera 1 Osiris Orcus, 1 Deszyfrator Black Light, 50 niestabilnych fragmentów i 500 fragmentów wieczności.
  3. Smite Orcus Design Pack, który zawiera 1 Deszyfrator Black Light, 50 niestabilnych fragmentów i 500 fragmentów wieczności.
  4. The Ultimate Orcus Design Pack, który zawiera 1 Epion Orcus, 1 Osiris Orcus, 1 Smite Orcus, 3 Deszyfrator Black Light, 200 niestabilnych fragmentów i 1,500 fragmentów wieczności
  ważne: wszystkie pakiety można kupić tylko raz! W przypadku, gdy ktoś kupi pojedynczy pakiet, a także ten z 3 designami, design kupiony dwukrotnie zostanie wymieniony na odpowiednią wartość Uridium!
  Będzie szansa na zdobycie designów Orcus jako nagrody z wrót: Delta, Epsilon,Zeta i Kappa podczas trwania wyprzedaży.
  Specjalna wyprzedaż wyżej wymienionych pakietów będzie również dostępna od 23 marca od godziny 10:00 do 28 marca do godziny 23:59.


  Wasza Ekipa Darkorbit
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.