Blad Designy statku Hammerclaw

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika random89, 7 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. random89

    random89 User

    Witam!
    Piszę z zapytaniem dlaczego statek typu hammerclaw gdy założyć na niego dowolny design (sprawdzone:carbonite, lava, prometheus) traci duży procent możliwości samoleczenia za pomocą umiejętności? Mam na myśli że umiejętność naprawa osłony gdy statek jest bez designów leczy 40 tysięcy osłon na sekundę dla statku gracza hammerclaw, gdy założyć na niego design leczy tylko 15 tysięcy na sekundę. To samo jest z regeneracją HP. Design zmniejsza leczenie o 5 tysięcy punktów hp. Nie jest to po prostu błąd w wyświetlaniu, sprawdzone za pomocą innych graczy ( po prostu strzelali mi po tarczach i hp) i na NPC.
     
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    dopytam
     
  3. **Indi**

    **Indi** User

    Nie byłam pewna, gdzie się podpiąć z moim problemem dotyczącym designów, bo ja mam zagwozdką z Diminisherem. Wpis z dzienniczka :
    11.12.2022 - 08:02 Użyłeś czerwonego klucza do skrzyni.
    11.12.2022 - 08:02 Otrzymano przedmiot: Carbonite Diminisher. Posiadam ten statek, mam też design Argon do niego, ale nie widzę w/w designu w wyposażeniu. Wylogowałam się z konta, wyczyściłam ciasteczka, wykonałam wszystkie czynności konieczne do odświeżenia i nadal nie ma tego designu...
     
  4. koDi

    koDi User

    Mialem dokladnie to samo, z tym samym designem
     
  5. **Indi**

    **Indi** User

    Wyjaśniła się już sprawa designu Carbonite Diminisher , jak zbyt często bywa z opisami w D.O, nieprecyzyjne i mylące - bo nie jest to design do statku, tylko do PETa i mam go w Inwentarzu.Eh,szkoda,podobają mi sie designy Carbonite,ale na statkach,mam np do Hecate,jest przepiękny,ale nie mam niestety statku i nie wiem,jak go zdobyć,chyba juz po zawodach... ;-/
     
    =Aspazja= lubi to.
  6. random89

    random89 User

    Witam, czy coś wiadomo?