Dlaczego ?

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika Stanleyek, 9 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Stanleyek

    Stanleyek User

    Musiałem poświęcić 400 tys uri żeby zdobyć ostatnie dwa segmenty wrót Beta, zaznaczam że
    wrota ALFA i GAMA w tym czasie już były pełne i wszystkie możliwości w tej trójce były już nie możliwe, to chyba jakaś manipulacja,200 tys uri za jeden segment
    do budowy bramy to oczywiste oszustwo. Kto mi to może wyjaśnić ?
     
  2. Cupak

    Cupak User

    po prostu miałeś farta :D wrota składa się na zasadzie prawdopodobieństwa co znaczy że jak się kosmos się tak ustawi to możesz nigdy wrót nie ułożyć :D Na tej samej zasadzie działa fizyka kwantowa co znaczy że jak kosmos pozwoli to człowiek może przejść przez ścianę jak elektron w funkcji falowej :D chociaż tutaj prawdopodobieństwo jest bliskie 0.
     
    Ostatnie edytowanie: 9 maja 2021
  3. Stanleyek

    Stanleyek User

    Dzięki, pocieszyłeś mnie, ja to mam szczęście, szczególnie w tej grze
     
  4. CichyP

    CichyP User

    Nie składają tych wrót pojedynczo szkoda nerwów lepiej się wychodzi jak po złożeniu stawia się na bazie.
    Wydaje się na początku że same Alfy idą ale suma sumarum tak jest lepiej
    Mogę się mylić ale o ile pamiętam to wychodzą 3-4 Alfy 2 bety i 1 gama
     
  5. k70007k

    k70007k User

    zrobiłeś podstawowy błąd bo po złożeniu tych wrót należało je robić tak aby mieć wolne miejsce na składanie następnych w taki sposób miał byś złożone kolejne wrota i tak w kółko aż ci się znudzi
     
    **Perun** i STRADIVARI71 lubią to.