Opinie Do jasnej ciasnej gdzie mój kryształ rozdzielenia

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Laser_Jet, 9 września 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Laser_Jet

    Laser_Jet User

    Jak w temacie - czy za zrobione wrota z użyciem " jwwm" leci czy nie leci kryształ? Zrobiłam kilka i ni chuchu.
     
  2. mleszko

    mleszko User

    faq o wrotach
    Specjalne Dni ze skrzyniami (Obsydianowe, Czerwone i Niebieskie, oraz Apokalipsy)
    Od czasu do czasu kryształy rozdzielenia będą wypadać z wrót Gamma oprócz zwykłych nagród. W te specjalne dni z wrót Gamma otrzymasz od 10 do 15 Kryształów. Nie otrzymasz ich w przypadku Wyprawy Wrót.

    Dzień LF-4: Jako dodatkową nagrodę otrzymasz LF-4 lub 10 000 UCB-100. Nie dotyczy wyprawy Wrót.

    Ulepszony dzień LF-4:
    Jako dodatkową nagrodę możesz otrzymać lase 1 LF-4 Hyperplasmoid lub 1 LF-4 Magmadrill laser lub 1 LF-4 Paritydrill laser lub 10,000 UCB-100.Nie dotyczy wyprawy wrót.

    w faq na temat piratów jest wzmianka o alfie ale zrobiłem kilka i kryształów brak
     
  3. a gdzie sa nowe misjie odkrycie prometeusza
     
  4. Laser_Jet

    Laser_Jet User

    no właśnie :mad: