Dobry gracz

Temat na forum 'Od użytkowników dla użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika RedCat313, 19 lipca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. RedCat313

    RedCat313 User

    Witam.
    Czy ktoś mógłby mi powiedzieć od kiedy mogę śmiało mówić że jestem dobrym graczem
    (biorąc pod uwagę ekwipunek).
     
  2. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Najprościej mówiąc - gdy bilans dednięć będzie dodatni.
    Przykład ? Zniszczone statki
      ♡ Lձ∂у Asקձɀjձ ♡   [​IMG] 1,710
    Zniszczenie przez wrogów308
     
    Prospector lubi to.


  3. Możesz być kiepskim graczem mając dobre konto i dobrym graczem mając kiepskie konto. Liczą się umiejętności przede wszystkim, aczkolwiek to co się posiada wiele ułatwia.

    Dobry gracz potrafi ubić bez padnięcia np. Uberkrystallona w pojedynkę, wie na co sobie może pozwolić i ma technikę, stoczyć trudną walkę na wyrównanym poziomie i ją wygrać, zna rodzaje statków i właściwości formacji dronów, umie przejść wszystkie wrota na jednym życiu, jest atakowany przez kilku graczy na raz i wychodzi cało z opresji gdyż potrafi umiejętnie korzystać z EMP-ów, stabilek, itp...
     
  4. poland102

    poland102 User

    wszyscy powyżej mają rację acz problem w tym, że połączyłeś w pytaniu oddzielne kwestie podobnie jak ..np od kiedy jestem dobrym kierowcą (biorąc pod uwagę silnik i wyposażenie mojego samochodu) :)
    uważam, że dobrym graczem jesteś wtedy, gdy spokojnie osiągasz swoje cele w grze lub robisz to na co masz w danym momencie ochotę;
    ekwipunek natomiast mówi tylko o jakości konta np flax, fe, sfe, usfe :)
     
  5. Zadaj sobie proste pytanie: Ile starć 1vs1 jesteś w stanie wygrać w przypadku gdy Twoi przeciwnicy są nastawieni na pvp (nie alieniarze, nie boty itp.). Jeśli wygrywasz powyżej 50% takich walk to moim zdaniem jesteś dobrym graczem :)
     
  6. Możesz mieć najlepszy statek w grze , ale jeśli nie ogarniasz ustawień swoich w pasku to nic Ci to nie da :)
     
  7. Cupak

    Cupak User

    Jak będziesz w Top10 to będziesz dobrym bociarzem:) znaczy graczem czy jakoś tak
     
    Ostatnie edytowanie: 18 listopada 2018
    *HARY* i =Aspazja= lubią to.
  8. RedCat313

    RedCat313 User

    dobry bociaż nie wybija sie przed szeregi :)
     
    kris0211. i Cupak lubią to.