dostęp do bety clienta

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 11 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    W dniu 11 czerwca, z przyjemnością przedstawiamy Wam wszystkim naszego klienta w wersji beta. Ten nowy klient jest zapowiedzią oficjalnej wersji beta naszego klienta DarkOrbit, który wkrótce uruchomimy.
    Wszystkim graczom, którzy już chcą rzucić okiem na klienta Beta , zalecamy zapoznanie się z naszym krótkim FAQ: https://board-pl.darkorbit.com/threads/klient-beta.113433/
    Pobierz klienta na swój komputer i zagraj w tę grę za pomocą klienta Beta! Zależy nam na twojej opinii, abyśmy mogli ulepszyć go przed oficjalnym uruchomieniem wersji beta.
    Jesteśmy bardzo podekscytowani, mamy nadzieję że otrzymamy od Was opinie na ten temat
    Dziękujemy bardzo za udział i pomoc - bardzo to doceniamy


    Wasza Ekipa Darkorbit
     
  2. Laaila

    Laaila User

    Liptong straszny, nie dość , że mój system defender nie chciał puścić pobierania, bo był komunikat , że może zrobić szkody na komputerze. To jak już się udało, to nie idzie na pełny ekran, a grać bez pełnego ekranu.... jak ?!
     
    Pan*Pikuś*74 lubi to.
  3. Moim zdaniem liczba 34 FPS to zbyt mało jak na KILJĘTA, nie mam słąbego sprzętu bo na "czołgach" (nie podam nazwy żeby nie wyłapć bana za reklame gry nienależącej do BP) mam 55 FPS gdzie gra jest wiele razy wiecej złożona i ma Prawdziwe 3D a w tym naszym "Dareczku" to mamy jakieś "niepełno sprawne 3D". Jedyny PLUS tego to że zrobiłęm misje dzinne w 15 minut, bo konkurencja czeka na aktualizajce (info dla kumatych)

    Pozdrawiam cieplutko
     
  4. A takie pytanie na starcie haslo do konta trzeba wpisac i potem znow login i haslo ?
     
  5. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    powinienes raz wpisac i chyba kliknac zapamietanie hasła:)
     
  6. foryou

    foryou User

    Hmmm, gra jest płynniejsza wszystko szybciej się odpala co pewien czas są chrupnięcia fps jest o wiele wyraźniejsze 3d
    dodajcie :
    -pełny ekran (naprawdę pełen a nie tak jak teraz)
    -popracujcie nad dodaniem wszystkich elementów ze strony startowej na mapy żeby nie musieć na nia wchodzić :D
    -fps mogłyby być jednak większe
    -zróbcie klienta w stylu normalne gry podczas włączenia filmik startowy itp jakieś menu opcje graficzne tam itp potem start jak w normalnej grze efekt byłby taki że ludzie chętniej by pobierali grę
    -dopracujcie 3d
    MNIEJ SKINÓW WIĘCEJ NOWOŚCI BO TO WKURZA
     
  7. Niby instalator jest a rejestr Windowsa go nie wykrywa -> nie da się przerzucić priorytetu dedykowanej karty graficznej na "Klienta"
     
  8. ART-357

    ART-357 User

    Na średniowiecznym XP "nie jest prawidłową aplikacja systemu Win32"
     
  9. kloda1

    kloda1 User

    od kiedy BP dal tego KLIENTA to w hangarze jesli sie wchodzi w wyposazenie statku to nie idzie wrocic do hangaru po WYBOR STATKU i trzeba odswiezac strone
     
  10. Stona główna niby działa ale reakcja na przejście pomiędzy zakładkami np. hangar , klan , strona głowna to przenosi po kilku sekundach gdzie na kazdej innej przeglądarce działa to o wiele płynniej i celowo napisalem o przegladarkach bo ten klient to uproszczona przegladarka bez dodatkowych bajerów przez co sama gra powinna być płynniejsza ale jak to w DO sa zwiechy tylko pytanie czy przez "klienta" czy zardzewiale serwery gry . @TL_Eviana takie pytanie bo może masz dojście do producenta , dlaczego nie sa wstanie zrobić takiego klienta jakiego zrobili do Battlestar Galactica która tez pierwotnie byla w przeglądarce i na prawde była w 3D ?
     
  11. Zeus_33

    Zeus_33 User

    gra naprawdę chodzi płynniej ale muszą jeszcze to dopracować :) myślę że jak wdrążą kilka popraw to będzie się przyjemnie grało w tą gierkę :):)
     
  12. mm70_9

    mm70_9 User

    Przeglądarka to nie jest tylko QT 5 czyli graficzny interfejs wieloplatformowych systemów czyli może działać na Win ,Mac Linux, Android itp. tłumaczy programy i skrypty w locie ale czy zrobi to szybko i dobrze to się przekonamy
     
  13. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Pierwsze wrażenie pozytywne,niestety musi być PEŁNY ekran,to podstawa w grze.
     
  14. czarnyjon

    czarnyjon User

    Ja tam se jeszcze 1-3 miesiące poczekam aż pobiorę clienta niech pierw to dopracują
     
  15. Ankalagon

    Ankalagon User

    Nom, pierwsze wrazenie spoko. Ale po dłuższym czasie grania ponad 3 godziny zaczyna się ciąć i jak w zwykłych przeglądarkach trzeba odświerzyć.
     
  16. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    nawet spoko to wyglada, dopracuja i bedzie latac... no i mam nadzieje ze jakas ochrona przed bociarzami będzie na kliencie... bo na flashu cos nie pykło i botów multum
     
    Pan*Pikuś*74 lubi to.
  17. warrriat

    warrriat User

    Ale ty wiesz, że klient to przeglądarka z flashem?
     
  18. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    nie wiedzialem. Ale dzięki Tobie juz wiem ze 2h grania mi starczy ;) będą boty, nie będzie mnie ;) dla BP mała strata ,ale wole pograc w podobna gre na której nie ma botów ;)
     
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  19. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    nie wiem :) ale sugestie prześlę :)
     
  20. Ankalagon

    Ankalagon User

    NIe wiem jak wam ale mi ta akcja specjalna / event ..... i dynda. Czas na urlop od tej gry.
     
    MStaLL•ζ• lubi to.