dostęp do bety clienta

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 11 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Niby się pobrał, system od razu dał mu bana i tyle go widziano:(:p
     
  2. Szczerze mówiąc czekając na klienta liczyłem na coś innego.
    Zacznijmy od tego co mamy, jest to zwykła przeglądarka z której usunięto kilka niepotrzebnych elementów/wtyczek, działa lepiej ponieważ ma już pobrane niektóre elementy graficzne (przez co tylko wyczujemy je z dysku a nie pobieramy). Jednak zamiast pozwolić flashowi umrzeć i przenieść się np. na Unity gdzie naprawdę była by widoczna różnica i pojawiła by się możliwość walki z botami to BP stworzył własną przeglądarkę w której będzie podtrzymywał martwego flasha. Coś podobnego do obecnego klienta istniało na płycie w 2010-2011 roku o ile dobrze pamiętam ale głowy nie dam, w żadnym komputerze nie mam napędu... [​IMG]

    Jednak jak już zrobiono przeglądarkę to fajnie by było gdyby nie traciła kilku przydatnych funkcji takich jak otwieranie strony w nowej karcie oraz przycisk wstecz.

    Istnieje też kilka błędów, pomijam te z wykrywaniem zagrożenia.
    1. Po kliknięciu "zakup paliwa" automatycznie przenosi Nas do sklepu przez co przypadkowe kliknięcie zmienia kartę z mapy na sklep. Czasem trudny jest powrót na mapę ponieważ tytuł strony zmienia nazwę i zmienia się wielkość zakładki więc nie można trafić...
    2. Strona która się odświeży ma priorytet i przeglądarka automatycznie potrafi czasem zmienić kartę.
     
    majkiski13 i Ankalagon lubią to.
  3. Ric0

    Ric0 User

    Ludzie czego wy oczekujecie od tej firmy wystarczy wejść na każdą inną grę bigpointu i zobaczyć, że na każdej ich grze są tylko błędy, wyzyskiwanie uczciwych graczy i ich olewanie, a wspieranie osób używających programów to już chyba renoma tej firmy wystarczy zobaczyć ile razy na polskich serwerach były bany za używanie błędów w grze, czyli bug na Poważke, seprom, montownie, low i wiele, wiele innych i zawsze te same osoby dostawały bana na 14 dni i potem sobie latały jak gdyby nigdy nic regulamin tej firmy to się nadaje jako papier toaletowy chociaż i z tym byłby pewnie kłopot reasumując ta gra już umarła, a będzie przez następne kilka miesięcy podtrzymywana, żeby wydoić tych nieuczciwych graczy, którzy pompują przelewy na premium i rabat, żeby robić wrota na żadną walkę z botami nie liczcie ani na poprawę tej upadłej gry zacznijcie się rozglądać za inną chociaż wiem, że będzie trudno znaleźć coś tak fajnego jak dark orbit to czas w końcu powiedzieć dość i przestać utrzymywać nierobów :)

    Pozdrawiam
     
  4. czarnyjon

    czarnyjon User

    Żeby tak inna firma wykupiła od BP DarkOrbit to może gra by dostała drugie życie ale jestem ciekaw jaka firma by chciała odkupić i za ile ten pazerny na hajs BP by se policzył za tą grę
     
    rrr-roger500-rrr i Aster lubią to.
  5. bomba1902

    bomba1902 User

    Powiem tak możliwość pobrania klijenta na kompa to duży plus ale potrzebuje dopracowania. Jeśli chodzi o moje zdanie to w tym klijencie powinna zlaeźć się taka rzecz jak możliwość otwierania na forum wielu tematów oraz opcja cofania stron. Nie wiem czy to jest mozliwe bo nie jestem programistą ale na plus było by na pewno wprowadzenie krótkiego filmiku przy włączaniu klijęta a nastepnie odświeżoną strone logowania. Po zalogowaniu mogła by sie ukazywać nowa strona "Home". Z niej tak jak teraz można było by zobaczyć ranking itp. Jednak takie strony jak " sylab, klan, aukcja, galaxy gades, profil pilota" zostały by przeniesione już w to okno, gdzie mamy statek. Tam by była spercjalna kafelka (taka jak np przy montownitylko z inną ikonką), która by po kliknięciu się otwierała i dawała nam dostęp do tych stron, które by się otwierały i tak jakby nadświetlały przed statkiem. Strony takie jak "sklep, hangar, kupony, uridium" ich dostęp zostałby nie zmieniony lecz odnowiony graficznie. Według mnie takie zmiany wyszły by na pewno na +.
     
  6. caqus

    caqus User

    Niestety nie mogę pobrać na macbooka :( proszę o pomoc
     
  7. tomallo99

    tomallo99 User

    Niestety klient jest tylko na windowsa, w ogłoszeniu o kliencie było tak napisane
     
  8. Ankalagon

    Ankalagon User

    Przeglądarka BP jest super. Ale nie do gry. Bardzo dobrze się sprawdza ajako aplikacja do ściagania plików, oglądania filmów, dostępu do miejsc do których inne przeglądarki nie mają dostępu, po prostu super. nie działa tylko tryb pełnoekranowy np dla filmów, YT, i innych. ale ogólnie jest szybka i dziurawa jak sitko.
     
    Ostatnie edytowanie: 15 czerwca 2020
  9. Ale wiecie, że BP zapowiadał najpierw stworzenie przeglądarki, a dopiero później (już po śmierci flasha) przejście na Unity?
    Testowałem dość krótko, ale wystarczająco by stwierdzić, że:
    1) Wpisywanie hasła, by mieć hasło do konta jest bez sensu
    2) Brak jakiejkolwiek nawigacji (nie można cofnąć się)
    3) Zamknięcie karty ze stroną główną = reset przeglądarki

    Jednak sama gra działa dobrze, pierwszy raz miałem tyle samo FPS na windows co na linux ;)
     
  10. Cupak

    Cupak User

    Ja na linuxa też nie mogę pobrać bo błąd o_O
     
  11. Wydajnościowo jest super. Ale brakuje mi przycisku "Wstecz" na forum.
     
  12. tropiciel

    tropiciel User

    Witam.Czy ktoś wie co zrobić jeśli podczas instalacji klienta wyskakuje taki komunikat ,,Błąd podczas procesu instalacji(com.bigpoint.DarkOrbit):Wykonanie nie powiodło się (nieoczekiwany kod wyjścia: 1618):"C: ?
     
  13. olbi29

    olbi29 User

    No chyba krętacze mają zagwozdkę co dalej, ale to się dopiero okaże bo na chwilę obecną są przyczajeni mocno ???
     
  14. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    ludzie... wystarczy pomyslec troche, pokombinowac.. co druga osoba pisze ze nie ma klawisza wstecz... otóż jest.. pewnie BP nawet o tym nie wie. prawy przycisk myszy i wybieracie strzalke w lewo ;) macie wstecz. nie dziekujcie.
     
  15. Stanleyek

    Stanleyek User

    Nie mam kłopotu z zainstalowaniem, ale tylko strony startowej. Po zalogowaniu i kliknięciu na START otwiera się okno pobierania, ale niestety ekran pozostaje czarny. Nie zmienia się nic pomimo długiego oczekiwania. Może ktoś wie co jest grane i pomoże, pozdrawiam.
     
  16. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    problem został zgłoszony.
     
  17. Tryb pełnego ekranu nie działa, po włączeniu nie pojawia się żadna informacja zwrotna o jakimś błędzie/problemie. Ktoś jeszcze tak ma/miał?