drony-uszkodzenia

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika SKDRIVER, 22 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SKDRIVER

    SKDRIVER User

    witam, mam takie pytanie wróciłem do gry po długiej przerwie i parę razy już padłem na różnych mapach a drony nie doznają żadnych uszkodzeń czy to tak teraz jest? nie chciał bym żeby sie okazało że w pewnym momencie pękną
     
  2. Cupak

    Cupak User

    jak widzisz jak coś im sie popsuje to mówią że teraz tak jest :D ranking się popsuł to wyłączyli, rangi się popsuły to wyłączyli, uszkodzenia dronów sie zepsuły to po co naprawiać itd. Sporo w tej grze samo idzie na lepsze jak się nie dotykają do niczego to samo się ulepsza, jakby to sama gra chciała pomóc graczom na złość zachłannym producentom :D
     
    Ostatnie edytowanie: 22 listopada 2020
    kris0211. lubi to.
  3. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Na dzień dzisiejszy drony nie ulegają uszkodzeniu, ale przezorny zawsze ubezpieczony, więc lepiej sprawdzać co jakiś czas czy mimo wszystko nie dostają szkód ;)

    Z poważaniem,
    MOD_ZERO
     
  4. SKDRIVER

    SKDRIVER User

    dziękuje za info można zamknąć
     
  5. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    No to kłódeczka leci :)

    Z poważaniem,
    MOD_ZERO
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.