dylemat serwer

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika -PŁONER-, 5 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

który serwer??

  1. PVE Glob

    41,2%
  2. Polska

    58,8%
  1. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    Witam, mam dylemat na którym serwerze grać :D Od razu mówie gram dla funu 1h dziennie raz na miesiac 2-3h :D kupuje premium nic wiecej, gram tylko PvE ,nie lubie PvP (i nie umiem :p)
    PvE Glob - 8irków,7lf4 Venom 15lv
    Polska - 10promków, full lf4, pet max, apis zeus ,21lv

    opłaca sie olać PL i grac na PvE?? tak jak pisałem dla rangi nie gram, tylko czysty fun, na PL czesto zaliczam denka, a konta tam tez niewiadomo jakiego nie mam :p co myslicie ?? na PvE mozna spokojnie wszystko bic, pallke zbierac i to mnie przekonuje :D :D
     
  2. *DED*ALL*1

    *DED*ALL*1 User

    mam wrażenie, że sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie w ostatnim zdaniu ;)
     
    -PŁONER- lubi to.
  3. Zary-pl

    Zary-pl User

    Polecam w Twoim wypadku PVE
     
    -PŁONER- lubi to.
  4. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Zapytanie jest odnośnie wyboru serwera do gry, a nie tego, że bigpoint nie zbanował jeszcze za bugi. Kazdy kolejny post tego typu usunę bez uprzedzenia i nagrodę punktami według regulaminu.
     
  5. mm70_9

    mm70_9 User

    Początkowo serwer PVE jest fajny ale z czasem zaczyna się nuda... brak tej adrenaliny. Latasz i bijesz wszystkie alieny na obcych mapach bezkarnie i wreszcie orientujesz się że to nie ma sensu jak nikt Cię nie atakuje a tym samym widząc lamera na swojej mapie nie możesz go ubić... szkoda. Nie ma idealnego rozwiązania bo w trybie PVP tylko basiorki latają a i tak to białe kruki na mapach
     
  6. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    no własnie nie ma... ale chyba narazie pogram na PvE, jedno i drugie konto jest słabe, a na PvE przynajmniej spokojnie porobie misje, bo na PL z moim kontem ciezko troche
    dzieki za odpowiedz !
    niby sobie odpowiedzialem, ale chcialem poznac opinie innych graczy :D :D
     
  7. *DED*ALL*1

    *DED*ALL*1 User

    i na co się zdecydowałeś ?
     
  8. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    na PL na tą chwile robie tylko dziennie, a na globalu PvE gram :) ale sam nie wiem jeszcze haha niby duzo na PL nie miałem, ale na PvE mam mniej
     
  9. *ice*.

    *ice*. User

    Graj i tu i tu, unikniesz dylematu wyboru ;)
     
    -PŁONER- lubi to.
  10. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    az tyle czasu to ja nie mam ;) ale na ta chwile bardziej pod PvE grywam... PL sobie stoi