DYSKUSJA:100 nowych misji

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 23 sierpnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Fifi

    Fifi User

    Jest misja na 17 500 tych małych wrednych spowalniaczy. Potem są misje za kosmiczne ilości PD i polegają na ubiciu 2000 protek zrobieniu kuipera i podleceniu na x-8 na współrzędne. Za misje gdzie jest do ubicia 35k protek mamy dużo mniejszą nagrodę, a tu dostajemy 1,200,000,000 PD bazowego i 20mln poważki co przy full bosterach daje 3,3mld PD i 86,125,000 poważki. I jest wiele misji gdzie jest do ubicia 600 sibelonitów + 200 bosów i zebrać 5k endurium albo 2k duranium i taka misje daje 2,5mld PD. To jest balans ? Misja 1000 batków jak najbardziej na plus. Tyle męki za takie PD jak najbardziej. 20 000 kristallonów ? Oczywiście że tak bo trzeba przysiedzieć. Wtedy nie zrobi się 40 misji w 7 dni i nabije 100mln pkt do ostatniego tygodnia jak to nam się udało. Misje są zdecydowanie za proste przynajmniej w większości i taka na 400mln szkód na uber devo powinna być jedną z łatwiejszych a nie jedną z trudniejszych. W tydzień wbiłem to co było wbijane kilka lat. To jaki to ma sens ? Ktoś ciężko pracował na swoją pozycję w rankingu i nagle w tydzień 6 randomów wbija top 6 na serwerze bo zrobiło 40 misji w tydzień.

    Tu nawet posiadanie full konta nie ma znaczenia. Misję na 600 sibelonitów zrobi nawet 6 flaksów tylko zamiast robić 2h to im to zajmie 3h.

    Misje są zdecydowanie za proste jak na to jakie z nich są korzyści. Jak napisałem powyżej. 20 000 krych byłoby jak najbardziej adekwatne do nagrody, a nawet więcej powinno być. 17,500 saboteurów daje nam dużo mniejszą nagrodę a ubić 17,500 saboteurów a 20 000 krysiek to i tak kryśki łatwiej zrobić, w sumie za tamtą misje 350mln za tą 800 to tych dk powinno być z 40,50k.

    Piszecie że misje się szybko nie skończą. Półtora tygodnia i misja 50. To 100 misji w miesiąc. Serio uważacie że te misje to zajęcie na dłuższy czas ? Wbijesz kosmiczne ilości PD w miesiąc tak na prawdę i znowu nie ma misji.

    Gdyby te misje zrobili jako prawdziwe kloce to by to miało sens. Ktoś by siedział i robił to by potem miał nagrodę i odnotowywał skok w rankingu, a tak zbiera się 6 typa i wywala wszystko do góry nogami.
     
    *skibi76* i eXilewOw~ lubią to.
  2. MOD_Moth

    MOD_Moth User

    Być może Twoje obawy byłyby słuszne gdyby nie fakt, że te misje są dla graczy na bardzo wysokim lvl. Jeśli masz ten 24 poziom naprawdę ciężko wbić ilości PD i poważki, które stają się konkurencyjne w walce o rangę, zostają wrota więc wprowadzono misje które umożliwiają zdobycie lub utrzymanie rangi. Czy są za proste? Nie wydaje mi się, kazać ludziom robić misję np na 20 tys UDK byłoby bez sensu bo to sztuka dla sztuki... Mi by się nie chciało tego wykonać. To jest tylko moja opinia jako gracza i MODa więc możesz się nie zgadzać ;)

    Pozdrawiam,
    MOD_Moth
     
    =Aspazja= lubi to.
  3. Misje mają swoje mocne strony, ale tylko dla tych, którzy siedzą do oporu teraz i siedzieć planują do czasu nieokreślonego. Nieokreślonego, bo nie oszukujmy się, że te misje się BP opłacają. Każdy chce wbić jak najwięcej, więc kupi 50tkę, misje pojawiają się po kolei, więc nie wchodzi w grę kupowanie 50tek w środy i soboty w celu odebrania kilku misji, tylko sytuacja wymaga robienia zapasów boostera. Co to za problem te misje kontynuować i kontynuować, jak jest z tego taka korzyść. Sama będąc wpływową osobą w BP, wprowadziłabym takie misje na stałe. :D
    Wracając. Wszystko fajnie dla ludzi napalonych i zarywających całe dnie. Gra zmierza ku temu, by nikt nie mógł spać spokojnie i po każdej dłuższej przerwie spodziewał się sporego spadku. Jest to nawet w porządku, jeśli by pominąć dość istotny fakt, który opiszę na swoim przykładzie. - Sporo w tej grze wbiłam w tych odległych czasach, w których wbicie 4mln (dziś obecnie jedna co 10ta misja) rankingowych to była cała niedziela podwójnych wrót. Czasami ta niedziela bardziej kojarzyła mi się z hadesami niż z rosołem. :D Troszkę punktów się uzbierało, trochę też niepotrzebnych, ale miało to swój cel. Nie widzę siebie tutaj za trzy lata, a na pewno nie grającej regularnie, więc starałam się wbijać na plus żeby jakaś nagła dłuższa przerwa, nie pozbawiła mię pozycji. Te misje praktycznie w kilka dni zniszczyły przewagę graczy, która w normalnym przypadku wynosiła spore miesiące grania. I tak jak napisałam - będzie to pewnie w porządku za kilka miesięcy, bo każdy będzie miał szansę rywalizować i taki top200 może zacisnąć zęby i stać się top15. Jednak nie jest to w porządku dla graczy, którzy te top15 wbili wcześniej i akurat postanowili od tej gry odpocząć.
     
  4. ale niema czym się stresować,
    w końcu i Ty zrobisz te misje, to jest tylko na teraz te miejsca się tak zmieniają, im się skończą a Tobie zaczną i wrócisz na swoje Top.
     
  5. *skibi76*

    *skibi76* User

    to tylko gra i nie dajmy sie zwariować ,to tylko gra
     
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  6. poland102

    poland102 User

    dokładnie, je się po to aby żyć a nie żyje po to żeby jeść:)
    - czyli gramy, bawimy się a przy okazji robimy jakieś misje
     
  7. i tak trzymac
     
    kris0211., wujek123[ oraz agraf70 lubią to.
  8. jazon161

    jazon161 User

    dla nie ktorych to sprawa zycia i smierci
     


  9. Coś mi się wydaje że zabrnęłaś zbyt daleko. I nie mam na myśli tylko gry. :);)
     
  10. Skoro zostawiłeś tę wypowiedź na tym etapie, to wykorzystując szerokie pole manewru, odbiorę to jako komplement. :D
     
  11. Myślę że BP wprowadzając te misje chce wyprowadzić rankingowców z hadesów i lowów na normalne mapy. Chcą przy okazji też zarobić ale za to nie można ich winić. Uważam że idea jest bardzo dobra, ale z tego co tu wyczytuje wynika, że niektórzy będą w stanie zrobić te misje w miesiąc czy dwa, a potem znów wróca do hadesu :). Jest to więc rozwiązanie tymczasowe, żeby nie powiedzieć doraźne. No chyba że te ostatnie misję będą odnawialne.

    Ze swojej strony dodam, że ja tych misji robić NIE ZAMIERZAM! Już sama misja na 17,5k saboteurów jest dla mnie absurdalna. Ale nie będę ich krytykować, bo jak widać mają one wielu entuzjastów, a to przecież jest najważniejsze.
     
  12. Krzysioo67

    Krzysioo67 User

    W 6 misji to mają być wrota Lambda?, bo zrobiłem a mi nie zaliczyło,
     
  13. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drogi graczu,
    Chodzi o wrota typu gamma.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  14. Krzysioo67

    Krzysioo67 User

    Fakt że nie byłem pewny, w pomocy którą znalazłem ten znak graficzny był najbardziej zbliżony do lambdy, ale jesli mówisz że to Gamma to niech tak będzie, akurat mam te wrota na bazie więc będzie z mojej strony łatwo się przekonać.
    Dzięki za pomoc.
    P.S. Chociaż to trochę dziwne, bo gdy napisałem ticketa o tym problemie do PT to nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi że to ja się pomyliłem ale zostałem poproszony o dosłanie scrinów że mam przyjętą tę misję i wpisów z dziennika że faktycznie ukończyłem wrota "LAMBDA".
     
  15. MetallicA

    MetallicA User

    można zobaczyć gdzieś spis tych misji ?
     
  16. a co z tymi którym nie pokazuje sie pierwsza misja jak je włączyc?
     
  17. Musisz mieć minimum 22lvl i ukończyć misję na 17.5k sabków.
     
  18. Andrzej.s

    Andrzej.s User

    ok a gdzie znaleźć uber protki:p
     
  19. poland102

    poland102 User

    na bonusowej mapie...:D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.