Opinie DYSKUSJA: Aktualizacja Statek Plus: Solace i Solaris!

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 15 lutego 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Nareszcie — najnowszy przełom w badaniach nad materiałami umożliwił modernizację statków! Zbieraj Diametrie z Galaktycznych Wrót i wysyłki - ulepszaj swoje statki Solace i Solaris do ich silniejszych wariantów Plus.
    Więcej informacji na temat tej aktualizacji można znaleźć w naszym FAQ: [LINK]



    Wasza Ekipa Darkorbit
     
  2. Od kiedy niby Solace daje 5% osłon? bo ja to chyba w jakąś inną grę gram.
     
  3. I tak co kwartał każdy statek zrobią plus i będą happy , żenada gra
     
  4. Sok_PL1

    Sok_PL1 User

    witam kiedy bedzie orcus+
     
  5. Elmozar

    Elmozar User

    Orcus plus już jest dostępny dla zarządu. Dla pana panie areczku pozostaje phoenix za darmo.
     
    Nanity i -RΛGΛT-PL- lubią to.
  6. *emel*

    *emel* User

    pytanie tylko dla kogo ONI to robią. bot, boty, bociki,
     
  7. Nie do końca.
    Pamiętacie jak kiedyś Cyborg był OP, z cmą był metą 2019r.
    Teraz dali Orcusa, z tym że był on znacznie bardziej OP nad wszystkim przez długi czas.
    Był nerf na prędkości i lekko HP, dziś znowu dostał nerfa, zmienili multiplikator modułów, już nie są liczone jako x2 a x1,75.
    Trzeba wprowadzić balans, łącząc go z nowościami, więc statki plus wkraczają na scenę.
    Danie drugiej młodości Goliathowi, Cytadeli, teraz Solace jest fajnym posunięciem. Dzięki temu kończy się meta na orcusa z prędkością i penetracją, a rozpoczyna okres równowagi pomiędzy odnowionymi wersjami statków Plus - przynajmniej na jakiś czas, patrząc na tempo wprowadzania "Statków Plus" co najmniej rok.
    Potem doświadczymy albo przemodelowania balansu i mechaniki gry, w rozsądnym jak na BP zakresie, albo nowego statku OP mety jak orcusa, bądź utrzymania harmonii.
     
    Ostatnie edytowanie: 16 lutego 2022
  8. Neon.

    Neon. User

    Pytanie czy jeśli mam niestabilny moduł na szkody do solace to jak przerobie statek na plus będzie pasowac?
     
  9. Nie, musisz mieć moduł do Solace Plus które pewno od dzisiaj można zdobyć tak samo było z Cytką Plus itd
     
  10. ghy123

    ghy123 User

    Sentinel Plus ,Aegis Plus,Sperhead Plus całkiem realne że dodadzą.Walka o wpływy golce firmowe plus zamiast 7% bicia masz 15% podstawy wykonuj cele licencji bojowej żeby uzyskać niestabilne moduły itp
     
  11. Diametrion można zdobyć z wrót międzygalaktycznych, na wyprawach i ze srebrnych skrzyń na nowej mapie piratów (5-4). Z zaktualizowanego FAQ o wrotach międzygalaktycznych, Odzyskiwaczach i dodatku „Mapa piratów” dowiesz się, ile zasobów możesz zdobyć ... to tyle w teorii ... otworzyłem dwie srebrne pirackie skrzynie i dostałem ... fige z makiem.

    18.02.2022 - 08:20
    [​IMG]Wykorzystano srebrny klucz do skrzyni
    [​IMG]
    18.02.2022 - 08:20[​IMG]Otrzymano przedmiot: Xenomit (17)
    [​IMG]
    18.02.2022 - 08:20[​IMG]Otrzymałeś ekstras Powielacz punktów doświadczenia (1 godz.)
    [​IMG]
    18.02.2022 - 08:20[​IMG]Zebrałeś 2 CDD.
    [​IMG]
    18.02.2022 - 08:19[​IMG]Wykorzystano srebrny klucz do skrzyni
    [​IMG]
    18.02.2022 - 08:19[​IMG]Otrzymano przedmiot: Nano-obudowa (2)
    [​IMG]
    18.02.2022 - 08:19[​IMG]Otrzymano przedmiot: Kabel wysokiej rozdzielczości (2)
    [​IMG]
    18.02.2022 - 08:19[​IMG]Otrzymano przedmiot: Moneta Darksilver
     
  12. Ta informacja zawarta w FAQ dezinformuje .
     
    Elmozar lubi to.
  13. Fix[PL]

    Fix[PL] User

    zmaiast dawac nowe statku usuncie graczom multikonta zeby nei mieli na bptach podpiete za soba b to zenada
     
  14. Rozumiem potrzebę balansu i próby wskrzeszania innych statków, ale te nerfy też nie są do końca w porządku. Z resztą sam też nie mam specjalnie do nich farta:D kilka lat temu wreszcie uzbierałem na cyborga, dosłownie następnego dnia dostał nerfa :confused: orcusa mam od kilku miesięcy wprawdzie, ale pierwszy warty uwagi moduł dorwałem na ostatnim evencie, bagatela na dzień przed nerfem :cool: jak za rok nazbieram na jakiegoś plusa, strzeżcie się! :D
     
  15. Pora się do tego przyzwyczaić ze oni najpierw coś wprowadza ja a potem piszą że to błąd czy coś osłabiają. Jakoś w drugą stronę nigdy nie idzie
     
  16. Javelin

    Javelin User

    teraz tylko czekam na Sentinela Plus i Cyborga Plus i koło się krecić , pozniej nerf Golca Plus i w zycie wejdzie Orcus Plus heheh
     
  17. jacaaa2

    jacaaa2 User

    juz jest 500+:)
     
  18. W sklepie w dziale płatności pojawił się statek Solaris i gdy następnym razem pojawi się w ofercie żeby był również widoczny dla graczy którzy go posiadają , chodzi mi o podmiankę.