Dyskusja - Blacklight Surge

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 11 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Dla wszystkich niezorientowanych, HLSy nie podpisały z nami pona żeby wbijać pkt xD w sumie to my go podpisaliśmy bo:
    -baza na 2bl biła wujka przez wojne a nawet gdyby wyszedł z klanu jest z EIC a C* ma przynależność do VRU
    -chcieli się bić z osobami które odeszły od nich do ADHD i zamiast pomagać im bić nas(C*) woleli strzelać do swoich byłych klanowiczy.

    Odnośnie przejścia ERY czy REC na czas eventu, no to łącznie zebrałoby się z 6 osób ale nie będę wymieniać z nicków bo jeszcze jakiś admin mi da karne pkt. :( tyle, że nie widze w tym nic dziwnego bo chyba każdy klan na czas eventu gdzie liczy sie ranking klanowy wrzuca aktywnych graczy na jednego klanu zamiast mieć ich rozrzuconych po 2 czy 3 sojuszach, wbijanie równolegle pkt na kilka klanów jest nielogiczne i nieopłacalne jeśli AKTYWNYCH osób nie ma nawet 50. Ale starczy co ja będę tłumaczyć jeśli ktoś sam do tego nie potrafi dojść to i tak będzie uważał swoje.
     
  2. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    @Sok_PL1
    2.1 Nick, awatar, sygnatura.
    Awatar może mieć maksymalne wymiary 200 x 200 pikseli, a jego rozmiar nie może przekraczać 39 kb. Nie może on zawierać treści zawartych w punkcie 1.2. Regulaminu.
    2.11. Recydywa
    Jeśli użytkownik po raz kolejny złamie ten sam punkt Regulaminu, to zostanie ukarany podwójną ilością punktów lub blokadą konta na forum. W skrajnych przypadkach użytkownik może zostać ukarany czasową lub permanentną blokadą konta w grze.

    @!*Foxx*!
    Posty powinny być zrozumiałe i czytelne. Niedozwolone jest również pisanie np. DUŻYMI oraz naprzemiennie DuŻyMi i MaŁyMi LiTeRaMi.

    P.S Posty, które nie wnoszą nic do tematu pozwoliłem sobie usunąć.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  3. kube

    kube User

    ten event to cyrk nic dodać nic ująć
     
  4. Ankalagon

    Ankalagon User

    Nom w pewnym sensie jak każdy.

    Ciekawe jaki byłby wynik gdyby BP odjęło punkty zdobyte przez boty :)
     
  5. TraluMrozu

    TraluMrozu User

    Całego rankingu nie chce mi się analizować ale z top10 leci top2,4,5,6,8,9,10 xD
     
  6. 44waldi44

    44waldi44 User

    Ty też lecisz z top 1 za to , że podczas eventu na koncie grało wiecej niz 1 osoba :)
     
  7. a wiadomo kiedy bd dopisane premki za event klanowy
     
  8. TraluMrozu

    TraluMrozu User

    Obawiam się kolego, że jeśli po zalogowaniu nie wyskoczyło ci okienko z przyciskiem zbierz to nie dostałeś nagrody klanowej. Powinno to wyglądać mniej więcej tak: [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 30 lipca 2019
  9. chodzi mi o ranking klanow i premium
     
  10. TraluMrozu

    TraluMrozu User

    No to wkleiłem ranking klanowy, wszystko jest napisane w okienku. Jeżeli dołączyłeś do klanu po rozpoczęciu eventu albo wychodziłeś z klanu w jego trakcie to nie otrzymasz nagrody, działa to tak samo jak przy evencie na piraty, tak naprawdę to był event na piraty bo łatwiej zmienić w gotowym kodzie parę linijek żeby za inne alieny dodawało pkt a w nagrodach zmienić nazwę tytułu. Tam sytuacja była identyczna i tylko osoby znajdujące się w danym klanie przez cały okres trwania eventu dostawały nagrody.
     
  11. Event dobiegł końca więc wypadałoby zrobić jakieś podsumowanie, samego podejścia do sprawy ze strony BP raczej komentować nie będę, cieszę się jedynie, że przynajmniej na polskim serverze nie wygrały boty.
    Chciałbym się również odnieść do stawianych nam zarzutów jakoby mielibyśmy się sprzymierzyć z całym serwerem aby pokonać klan ADHD, potrzeba tutaj sprostowania gdyż nie prosiliśmy ani nie namawialiśmy kogokolwiek aby pomógł nam we wbijaniu pkt. Sama reakcja ludzi i niechęć do naszych przeciwników z ADHD była raczej nieunikniona, pisanie przez kilka pierwszych dni eventu na czacie, że wygrywają event nie grając tylko prowokowała innych do wypowiedzenia wojny czy jakichkolwiek prób przeszkodzenia we wbijaniu pkt. Mimo że C* jest często uważana za najgroszy sort graczy polskiego serwera tym razem jednak wydawało nam się (jako C*), że gracze wolą naszą dominacje niż ostentacyjne chwalenie się odpaleniem 20 czy 30 automatów do wbijania pkt. Najbardziej śmieszy nas fakt, że w momencie gry automaty przestały wyrabiać a na coraz to słabszej amunicji zaczynały znikać 9 a nowe liczby malały w zastraszającym tępie nasi przeciwnicy zaczęli sie bronić tekstami "I tak nam nie zależało" czy "Sami nie dalibyście rady", kto wie, być może nie dalibyśmy jednak to wasze prowokacyjne podejście zachęciło osoby postronne do opowiedzenia się przeciw wam. Jak widać gracze wolą aby wygrał chamski wg. ich mniemania klan niż automaty, także z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim którzy opowiedzieli się za zasadami tej gry :) bez was mogłby być ciekawiej a sama walka trwałaby dłużej ale miło widzieć, że na tym serwerze w porównianiu do np. globalnych jest więcej graczy niż botów.
    Co do samych przeciwników czyli ADHD, radziłbym następnym razem uzbierać nieco wiecej amunicji i zapału aby nie skończyły sie one po kilku dniach eventu który trwał prawie 3tyg. podejściem jakie zaprezentowaliście zyskaliście jedynie nowych wrogów i ośmieszyliście sie w oczach graczy. Ale spokojnie, kolejny event ma być bardziej skupiony na aspekcje PvP dlatego mamy nadzieję, że po raz kolejny spróbujecie swoich sił jednak tym razem musicie uzbroić się dodatkowo w czas gdyż nie słyszałem jeszcze o bocie który bije statki ;)
    Najbardziej chciałbym jednak podziękować klanowi 775 który jako jedyny z paru części skłdowych ADHD stawiał jakiś opór na mapch, szkoda jedynie, że nie potrafiliście zrobić tego uczciwie przez co dwóch waszych członków nie doczekało szczęśliwie końca eventu a jeden na stałe pożegnał sie z kontem, jeśli bez przerwy narzekacie, że to my jako C* oszukujemy szkoda, że support pokazuje co innego i to wasi gracze są banowani, trochę hipokryzja ale nie będę się rozwodzić w tym temacie.
    Jak widać żeby zobaczyć jak to Impuls powiedział "C* na kolanach", nie wystarczą boty i autolocki bo wtedy mamy jeszcze większą motywacje aby wygrać, powodzenia wszystkim w kolejnych eventach. A na koniec mały bonusik gdyż w połowie eventu nasi główni przeciwnicy odpuścili mogliśmy powołać ekipę szybkiego wyśmiewania a dzięki ich staraniom powstła ta oto produkcja podsumuwująca event z naszego punktu widzenia, zapraszam do oglądania :D Darkorbit - When I'm ADHD [PL BLACKLIGHT SURGE] (nie podeje linku co by nie kusić admina do usunięcia, zainteresowani wpiszą sobie w YT)
     
  12. haks

    haks User

    no tak

    kiedy bany za podwajanie ładowni sie Pytam?

    Drogi graczu posty proszę edytować pisanie posta pod postem jest łamaniem regulaminu na razie ostrzegam.
    Co do banów obserwuj ogłoszenia na forum.
    Pozdrawiam
    MOD_TORO
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 31 lipca 2019
  13. Kpt.Pirce

    Kpt.Pirce User

    Łojejku co ten MOD pisze:
    "Radzę powstrzymać się od zamieszczania prowokacyjnych wypowiedzi, gdyż skończy się to banem.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS"

    Bana na forum za prowokację? Zabijasz MODZIE to co najfajniejsze na tym forum. Wreszcie jakieś sprawozdanie z utarczek Klanów, a tu już grożą BANEM. Nie będzie co czytać :/.
     
  14. Tamten temat zamknięty wiec odpowiem tutaj, zgodnie z zaleceniami moda :)

    Ja, drogie Cegwiazdki, jestem w stanie zrozumieć wasz punkt widzenia, bo też kiedyś grałem bardziej intensywnie. Dla mnie jednak poświęcenie całego weekendu, czy nawet całego dnia na grę jest obecnie nie do zaakceptowania. Pojęcie "nolife" jest pojęciem względnym. Wy możecie być przekonani, że nie jesteście nolajfami, ale inni moga myśleć zupełnie inaczej i wszystko jest ok :).

    Soczek, ja wiem że lubisz prowokować, zatem odpiszę Ci tak aby Ci było miło. Tak, mam mało urki, obecnie 250k, a w trakcie eventu nie całę 100k. Białki tylko 1,4 mln, RB-214 podobnie (zdobyte rok temu pod skrzydłami klanu DR, tak, byłem tam przez moment). Urke zbieram powoli, kasy w gre nie inwestuje (nie licząc premek) a uzbieraną urkę wydaję głównie na miny do stabilek, amunicje pib, jakieś empy rakietki i boostery. Nie lubię robić wrót, do tej pory nie skompletowałem spartanów. Tak, w porównaniu do was jestem biedakiem :). Ale wiesz co? W ogóle mi to nie przeszkadza, jesteś w stanie to sobie wyobrazić?:) Najlepsze jest to że taki biedak jak ja potrafi Cie z łatwością zezłomować (akurat z Cegwiazdek bijesz się chyba najsłabiej). Po co Ci wypasione konto, skoro nie umiesz z niego korzystać :p. Poza tym ja mam w swoim życiu dobrze poukładane priorytety. Akurat gra jest na szarym końcu tych priorytetów.

    Ha! Tralu Mrozu jednak pośrednio przyznałeś się do współdzielenia konta :p. I mam tu jeszcze konflikt logiczny. Najpierw napisałeś, że event się opłacał bo zdobyłeś równowartość 15 mln uridium, a teraz piszesz, że uridium dzisiaj do niczego nie jest potrzebne. Bądźmy konsekwentni. Możesz oczywiście się bronić, że chodzilo Ci bardziej o te 600k rinusku, czy 4 mln rsb, ale ja się pytam, po co Ci tyle?:)

    Jeśli prawdą jest to co piszecie, o nieuczciwości graczy z ADHD (boty, bany itp), to nawet cieszę się z tego że to wy wygraliście. Nie zmienia to jednak faktu, że jestem przeciwnikiem koncentracji najmocniejszych graczy w ramach jednego klanu. Ciągle to powtarzam, że nie służy to dobrze tej grze. I sami to pośrednio potwierdzacie pisząc, że pojawiacie się tylko na eventach bo poza nimi grać wam się nie chce. Nie chce się bo po prostu wieje nudą, gdy wszystko się wygrywa. Powinniście ładnie podziękować ADHD za próbę rywalizacji, tak jak ADHD powinno ładnie podziękować wam. Niestety, ale żeby zdobyć się na coś takiego trzeba reprezentować jakiś poziom i dystans do gry. Niestety łatwiej jest się chełpić, śmiać i poniżać leżącego. Może i ADHD sobie na to zasłużyło (też czasami czytałem czat globalny :)). Ale... no dobra, przynajmniej jest śmiechowo :)

    Pamiętajcie o tym że takie historię są tylko na tę chwilę emocjonujące i nie każdemu dzisiaj jest do śmiechu, jednak z czasem wszyscy będziemy się z tego śmiać, Ci przegrani też. Dawno temu mój klan wybił się na konflikcie z PIKami Botora i to był czas na prawde przedniej zabawy. Konflikt był dość wyrównany i każda ze stron czasami zbierała baty, a wzajemna wrogość była wręcz na poważnie, jednak po latach przywitaliśmy się z Botorem na TSie z szacunkiem i nawet lekką nutką sympatii. Toż to tylko gra i tak powinno być :). Szkoda że Botor już nie gra, i że nie gra też Balbina, którą serdecznie pozdrawiam :).

    I znów wyszedł mi przydługawy wpis. Dlatego czas kończyć. Mam zatem na koniec parę i spostrzeżeń pytań do Cegwiazdek:)
    1. Dlaczego w waszym klanie latają takie flaxy jak sko***, so***, bal*** (żeby mod nie usunął posta:)). Przecież Tralu zapewniał mnie, że przyjmujecie tylko takich, co umieją grać (ucinając wszelkie spekulacje, ja nigdy nie prosiłem o członkostwo w C*, a z resztą gdybym chciał u was latać, już dawno bym u was był i nawet byście o tym nie wiedzieli, wystarczy jedynie zmienić retoryke, konto, pvp jakoś ogarniam więc poszło by raczej sprawnie)
    2. Co to znaczy "Rockstar wybrał gorzej". Proszę o wyjaśnienie :)
    3. Klanowa ilość ubic dominika :D LOL Na prawdę to zliczyliście?:)
    4. "Godziny nagrań powyższych dwóch osób lamentujących/upokarzających się na Teamspeaku". Pomijając legalność nagrań kogokolwiek bez jego zgody (na waszym miejscu byłbym ostrożny), chętnie bym te lamenty odsłuchał. Czy jest to możliwe?:)
     
    Ostatnie edytowanie: 31 lipca 2019
  15. nie nie ma mozliwosci odsluchania tych nagran
     
  16. Veni

    Veni User

    Jako że tamten temat jest zamknięty (przyznam racje ze był podobny, ale nie był taki sam) to tutaj dodam to co było tam, niektórzy może nie widzieli...


    Anitko moja droga, zacznę od tego, że to nie NAŚCIE osób latało za naszym kochanym pawiankiem, a to jedno konto (a co za tym idzie JEDNA OSOBA) czyli konto o nicku VENI. Jak osoba która otrzymała bana wspomniała, że dwa tygodnie może nie spać aby wygrać event, tak te 4 litery (juz niedługo święte) będą mu się śniły przez następny miesiąc, kiedy będzie odsypiał te STRACONE (podkreślam STRACONE) 2 tygodnie rzekomego niespania jak wyżej wspomniałem, po nieudolnej próbie wygrania eventu. Dodam jeszcze że dwie osoby które po prostu za dużo się udzielały na czacie, bądź TS'ie. Jeszcze większą motywacją do "ZABANOWANIA" tych dwóch "osób" był fakt, że wbijali oni pkt. przy pomocy botów.


    Jako że jestem liderem klanu dominującego Polski serwer odsniosę się też do zarzutów podpisywania ponów przez mój klan, jak i zbieranie osób z całego serwera po to aby wygrać event. W klanie od pół roku są 2 sojusze (nie liczę klanów typu 1^E,CARO,XES ponieważ są to klany nieaktywne bądź jednoosobowe, które siedzą z nami na ts tak jakby byli w klanie, ale np. mają sentyment do swojego klanu, tagu etc.) Więc sojusze są podpisane z klanami takimi jak ERA (już niedługo hehe) i REC. PON (tak, to był PON a nie SOJUSZ) z HLS był podpisany TYLKO I WYŁĄCZNIE po to, aby baza nie biła ŁOWCY, i był on tylko po to, do reszty osób z tego klanu osoby które na tym evencie były nastawione bardziej na bicie statków niz bicie alienów po prostu strzelała, ponieważ RESZTY OSÓB Z KLANU HLS TEN PON NIE DOTYCZYŁ! No ale oczywiście po widocznym na czacie płaczu ze strony naszych przeciwników zdecydowaliśmy się wziąć Łowcę do klanu i zerwać ten PON aby nie czytać tego lamentu.
    Co do zbierania osób aby wygrać event, o evencie dowiedzielismy się jakiś miesiąc przed jego rozpoczęciem, ale nie wiedzieliśmy że po oficjalnej informacji rozpocznie się on następnego dnia. 45 kont z mojego klanu otrzymało nagrode za zajęcie 1 miejsca. Co się z tym wiąże? Że byli w klanie od POCZĄTKU EVENTU i nie musieli z niego wychodzić z takich powodów jak BOT, poniważ nie potrzebujemy żadnych wspomagaczy aby wygrywać tego typu eventy. 5 osób niestety nie dostało nagrody, ponieważ mają prace, mają życie prywatne, po prostu nie było ich na początku eventu. W klanie który ZBIERAŁ cały serwer aby pokonać ADHD wielkie jak EGO klanowiczy tego własnie klanu było 50 osób które regularnie przesiadują na TS'ie, z którymi jest sojusz (wyżej są te 2 klany wymienione). Z samej CeGwiazdy w klanie było około 40 osób, około 9 doszło z klanów SOJUSZNICZYCH, a nie z reszty serwera, no i uzupełnieniem, czyli 50 osobą był Łowca. Jeśli dalej chcesz pisać Orzeszku że musielismy zebrać zały serwer itd. itd. wymień mi nicki osób które ja, bądź Tralu musiał dobierać do klanu aby nie przegrać tego eventu. No ale jak wspomniałaś, klan 775 dalej żyje w przekonaniu że podpisywaliśmy pony ze wszystkimi, tylko po to aby was bili, co jest w sumie żałosnym wytłumaczeniem porażki.

    Budzigniew dziękuje za łapkę w górę, cieszę się ze filmik Ci się spodobał, memy przelatywać musiały tak szybko, ponieważ były wstawiane na ścieżkę dźwiękową.
    Co do wbijania 40 tysięcy pkt. przez Trala, gdyby wbijał przez 18 dni po 40k pkt. to by miał 720k pkt a nie 262k pkt. 40 tysięcy punktów wbił tylko po to aby zniechęcić Dominika do odpuszczenia wbijania punktów, jednak ten starał się cały czas uciekać. Wydaje mi się że wzięcie wolnego w pracy na 2 tygodnie tylko po to aby wbić 1 miejsce w evencie jest gorszym pomysłem niż granie po około 10 godzin gdy ma się wakacje/wolne (NIE NA ŻĄDANIE). No ale nie będę się wypowiadał w imieniu mojego klanowicza, bedzie chciał to sam to zrobi.
    Czytając Twoje posty na forum niejednokrotnie przyznawałem Ci racje (na ts, bo na forum mi się nie chciało pisać nawet) to jednak jak już pisze to też sie odniose do czegoś co tu napisałeś. Dla nas nie było ważne 1 miejsce klanowe, dla nas najważniejsze było aby ADHD nie wygralo tego eventu. Mnie osobiście motywował fakt że lider przeciwnego klanu dodał (nie chce mi sie sprawdzać kiedy, ale około 3 tygodnie temu) filmik, w którym lata bez pakietu PREMIUM. Ja może i nie wbiłem tych punktów jakoś niewiadomo ile, ale skupiałem się bardziej zeby osoby z przeciwnego klanu nie zdobywały tych punktów, a to nie było trudne bo boty były ustawione na uciekanie przed wrogimi statkami.



    Podsumowując event:
    Pierwsze miejsce klanowe ✓
    Pierwsze miejsce indywidualne (może nie ja, ale mój klanowicz) ✓
    W.P. wybrał lepiej ✓
    ROCKSTAR wybrał gorzej ✓
    SOK zrobił 38 prometeuszy co daje komplet ✓
    Klanowa ilość ubić dominika ~1300 (ja sam 700) ✓
    Zrobienie filmiku upokarzającego/wyśmiewającego przeciwny klan/indywidualnych graczy ✓
    2 BANY za nieprzestrzeganie regulaminu gry ✓
    Godziny nagrań powyższych dwóch osób lamentujących/upokarzających się na Teamspeaku ✓



    JESZCZE RAZ ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z FILMIKIEM:

    Darkorbit - When I'm ADHD [PL BLACKLIGHT SURGE]
     
  17. TraluMrozu

    TraluMrozu User

    1. Bo gramy z ekipą którą znamy a gra jest tylko dodatkiem, to że nie są najlepsi w PvP nie znaczy, że zerwiemy kontakt z kimś kogo znamy od kilku lat.
    2. Anita aka. psychopatka z klanu 775 po pierwszych dniach eventu naśmiewała sie z rockstara, że wybrał gorzej bo dołączył do nas a mógł wejśc do ADHD.
    3. To zasługa nowych designów które same zliczają ubicia, oczywiście nie każde z nich było dominika ale jeśli ktoś latał głównie za nam to około 80% będzie przypadać na tego gracza.
    4. Co do legalności to wydaje mi się, że jeśli wchodzisz na PRYWATNY TS akceptujesz jego zasady czy regulamin. A po same nagrania zapraszamy na nasz TS bo nie zamierzamy sie chwalić nimi ze wszystkimi.
     
  18. Ej, dopiero to przeczytałam!

    Zapraszam Ciebie i Rockstara któregoś dnia do mię na TS, pogadamy trochę o tym kto gdzie chciał dołączyć. Mam trochę screenów z jego wypowiedzi, myślę że Sebastian - syn Haliny będzie wiedział o co chodzi. :D Zabierzcie też ze sobą jakieś screeny, w których choć raz skomentowałam to, gdzie kto dołączył. Sama jestem ciekawa swoich komentarzy, zwłaszcza że żaden poważny klan z PL2 (z którego jesteśmy MY i Rockstar) nie przyjąłby go do klanu, bo wszyscy dobrze go pamiętamy i mamy jakiś tam wstyd.

    Do usłyszenia.
     
  19. Cupak

    Cupak User