Dyskusja - Blacklight Teaser

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika Aster, 29 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Cupak

    Cupak User

    Oczywiście że na drony, ale formuła obliczania maksymalnej siły strzału Prometeusza na dronach jest odrobinę inna niż w przypadku zwykłych laserów. Prometeusz na dronach traci gdzieś mniej więcej 5 % DMG jakie powinien osiągać. Nie wiem z czego to wynika, spróbuje to jeszcze raz sprawdzić i może znajduje formułę, którą zastosowali do wyliczania DMG na dronach, bo nie jest ona prosta, jedne bonusy sie sumują inne sie mnożą itd.
     
  2. Jakie są podstawowe dmg tego lasera bez sepromu i jakichkolwiek bonusów?
     
  3. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    @*PReDaToR*GR*
    Nie piszemy posta pod postem, od tego jest opcja edytuj.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  4. HelloItsMy

    HelloItsMy User

    odpowie mi ktos na moje zapytanie??

    mam pytanie odnosnie tych nowych alienow ktore wyskakuja na mapach x-6 x-7 x-8 5-1 5-2 po 1 co ile one wyskakuje a po 2 czm nie widac kazdego aliena ktory wyskakuje? po prostu w dzienniczku sie nie wyswietla

    hallllloooooooooooo
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 grudnia 2018
  5. MOD_Artemida

    MOD_Artemida Guest

    Drogi Graczu
    Nie piszemy posta pod postem tylko edytujemy wcześniejszy


    Double posting - pisanie postu pod postem. Wyjątek: Moderatorzy mają prawo pisać post pod postem. Użytkownikowi wolno odstąpić od tego punktu Regulaminu tylko za przyzwoleniem Moderatora.

    pozdrawiam
    MOD_Artemida
     
  6. HelloItsMy

    HelloItsMy User

    to moze jakis MOD odpowie na moje pytanie ?? a nie sobie siedzi i nic nie robi
     
  7. -.*IGŁA*.

    -.*IGŁA*. User

    To Blacklight jest tak nieopłacalne, że musieliby zwiększyć nagrody o 1000% żeby było warto to bić dla urki.
     
  8. HelloItsMy

    HelloItsMy User

    nwm czy wiesz ale za alieny ktore wyskakuja na x-6 x-7 x-8 5-2 5-3 urki daje duzo a bije sie aliena kilka sekund tylko ze bija je ciagle ci sami gracze kazdego jednego aliena a nie kazdemu wyskakuje info gdzie on wyskakuje i nwm czm tak jest a zaden MOD nie raczy odpowiedziec
     
  9. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drodzy gracze,
    Pozwoliłem sobie usunąć posty niezwiązane z tematem.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  10. -.*IGŁA*.

    -.*IGŁA*. User

    To w takim razie wszystkim alienom z map Blacklight od 1 do 3 ( poza Behemotem choć jemu można by też troszkę zwiększyć, albo obniżyć siłę strzału ).
     
  11. HelloItsMy

    HelloItsMy User

    a odpowie mi jakis moderator na moje pytanie?? czy dalej bedziecie sie obijac?
     
  12. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    Pytanie ile dresow jest w tych nowych skrzyniach?
     
  13. SλώczγK

    SλώczγK User

    chyba 50 :p
     
  14. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    Na tyle dresow 3 razy po kolei 10k uri dostac majac 4 dresy. powodzenia ze jest ich 50
     
  15. HelloItsMy

    HelloItsMy User

  16. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

  17. Alfa.Star

    Alfa.Star User

  18. HelloItsMy

    HelloItsMy User

    Cupak lubi to.
  19. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Proszę o nie powielanie tego samego pytania.
    Informacje na temat nowych alienów znajdują się w FAQ.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  20. HelloItsMy

    HelloItsMy User

    tej informacji nei am akurat na zadnym forum
     
    Cupak lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.