Dyskusja - Blacklight Teaser

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika Aster, 29 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Zupełnie zapomniałem o tym, że idzie w ten sposób aktualnie niedostępne misje sprawdzać... Cymbał ze mnie :D dość proste te misje na laserki, zresztą niezbyt ambitne (i czego ja się spodziewałem?!) z braku czasu grywam dosyć sporadycznie i nie zużywam zbyt wiele sepromu, więc odrobię to względnie szybko, chyba nie ma sensu tego wszystkiego wystrzeliwywać... zabiorę się za te misje w najbliższym czasie, dzięki ;)
     
  2. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    jestem pod wrazeniem determinacji ;) pod jakim nickiem grasz? i ktory serwer :p
     
  3. RedCat313

    RedCat313 User

    już wcześniej robienie x-7 nie było konieczne do zrobienia statku
    ja mam aktualnie na drugi statek już a nie udało mi sie póki co wykonać ani jednego x-7 (8 podejść [za każdym razem jestem wywalany z grupy])
     
  4. kempes™

    kempes™ User

    Lata ktoś jeszcze na mapie 1BL ? Wczoraj i dzisiaj pustki...
     
  5. Cupak

    Cupak User

    BP na siłę zmusza do grania w grupie bo sami zepsuli grywalność tej gry, to co robią to tylko ostatni gwóźdź do trumny.
     
  6. lataja glownie osoby ktore bija sie o behemota i ewentualnie statki ktore na szybko skladaja rsb
     
  7. REVERS

    REVERS User

    Hej. Jest gdzieś na forum wątek, który mówi o tym, co znajduje się w tych fioletowych skrzyniach na mapach BL? CHodzi mi o dekoder black light
     
  8. kempes™

    kempes™ User

    W tych skrzyniach znajdziesz designy do statku Centurion.
     
    REVERS lubi to.
  9. poland102

    poland102 User

    Centurion nie posiada żadnych pasywnych premii ani zdolności. Istnieje jednak aż 50 niestabilnych projektów, z których każdy ma unikatowe dla siebie bonusy, a w niektórych przypadkach także zdolności.

    Niestabilny projekt Centuriona
    Projekty te zapewniają Centurionowi zarówno pozytywne, jak i negatywne premie, a każdy projekt to inny zestaw premii.
    Niestabilne projekty dzielą się na 5 serii, po 10 projektów z każdej:

    Pełną listę dostępnych niestabilnych projektów a także ich statystyki znajdziesz pod poniższym linkiem: FAQ statki


    Niestabilne projekty znajdziesz w niestabilnych magazynach, które można odblokować za pomocą szyfrów Blacklight.

    Niestabilne magazyny można znaleźć na każdej z map blacklight. W każdym niestabilnym magazynie znajdziesz jeden projekt Centuriona.
    Możliwe jest otrzymanie kilkukrotnie tego samego projektu.
     
    MissKlaudia i REVERS lubią to.
  10. REVERS

    REVERS User

    Dziękuję Wam ;)
     
  11. Mam dylemat ; jak zmontowac statek.-Cygorg?= czyMIMESIS-?. Prosił bym o rozsądna poradę za która z góry dziekuję
     
  12. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    Drogi graczu,
    Mimesis był bardzo dobrym statkiem przed jego "znerfieniem" teraz zdecydowanie polecam Cyborg lub Hammerclaw
    Pozdrawiam
    MOD_M4
     
  13. Turok112

    Turok112 User

    Na te czasy głównym statkiem jest cyborg.
     
  14. dzieki, dzięki za poradę tym bardziej ze od kompetentnych ludzi!!!!. Zastosuje sie . Koniec .
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.