Dyskusja - Bonusowe nagrody GG

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 17 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_ASTRAL

    BA_ASTRAL Guest

  2. BZYK07

    BZYK07 User

    pierwszy link nie działa do opisu
     
  3. I znowu wydajcie kasę na co ?? śmiech (nagrody)!

    Dajcie lepiej nam zarobić ta kasę na te wrota . my nie chcemy słać esemesów i przelewów, chcemy na to sami w grze za pracować !
    a tak następny ewent do Graczy [ciach] BP gratulacje!!!!

    edycja Eviana: ale bez obrażania innych. Następnym razem będą punkty karne.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 czerwca 2019
  4. Nathersis

    Nathersis User

    Nawet spoko.
     
  5. v1.6.69

    v1.6.69 User

    Czy wiadoma jest szansa na statki? I co, jeśli jakiś posiadamy i go akurat wylosujemy? Dostajemy w zamian inny statek czy rekompensate? Tyle pytań a odpowiedzi na te pytania nie ma :D
     
  6. Cupak

    Cupak User

    jak mi dadzą 1 000 000 darmowych energii to może będe się bawił, ale zbierać przez kilkadziesiąt godzin palkę dla sepromu to mi sie nie chce bo i tak mam już od pół roku full tip top sepka
     
  7. Nathersis

    Nathersis User

    W sumie wszystko rozchodzi się o to co dokładnie i w jakich ilościach będzie wypadało, bo tak naprawdę pozostaje nam wybór: czekać do niedzieli dla podwójnych nagród, albo zrobić wrota w trakcie tego eventu. Zwykła kalkulacja zysków.
     
  8. obemaniak

    obemaniak User

    moja opinia na ten temat jest taka że BP jak na razie robi dużo eventów na wrota... co w sumie moim zdaniem nie sprzyja rozwojowi grze bo nie oszukujmy sie kto chce cały czas robic samemu wrota ?? nie lepiej pograc z innymi graczami. cały czas tylko wrota wrota wrota ahhha i nie oszukujmy sie kto ma tyle urki na te wrota co ?? Przykład: 90k-130k złożenie zety (rabat obowiązkowo) a nagrody te marne około 40k a skąd reszta ?? Gdzie normalni gracze mają nabijac urke ?? są gracze którzy ją mają ale chyba nie wierzycie że wszyscy zdobywają ją legalnie .. Pozdrawiam
     
  9. na behemotach ładnie się zarabia ,
    invoke bić tak jak 775 to robią bo dostają od Mrówki i klanu C -baty
    Same bonusowe nagrody nie są złe zobaczymy co dadzą za zety, hadesy ,ABG
    dla graczy posiadających już stateczki chyba standardowo nagroda 10k uri
     
  10. Złoty

    Złoty User

    powinno dawac po 200tys urki jak masz juz statek
     
  11. Jakakolwiek informacja ile wynosi szansa na otrzymanie statku z wrót?
    Zostało to pominięte, a powinno być najważniejszą częśćą wiadomości.
    Bo jeżeli tyle, ile otrzymanie całego zeusa ze złotej skrzynki to ja podziękuję, ale jeżeli ~5% to można się zainteresować.
     
  12. Ankalagon

    Ankalagon User

    Tylko że nie każdy ma takie same nagrody - więc jedni mogą napisać, że są naprawdę fajne ( 100k białki piechotą nie chodzi) inni, że beznadziejne ( bo np po gwinta mi dres do drona który już posiadam, lub laser lf-4 )
     
  13. szcerze nie oplaca sie sklada wrot dali by jakas energie na zachete a nic w tym kierunku nie robia
     
  14. Kemot81

    Kemot81 User

    Kto trafił statek ?
     
  15. Bieda w uri by coś robić..
     
  16. Nathersis

    Nathersis User

    Alfa, Beta i Gamma w ogóle biorą udział w tym evencie? U mnie dzisiaj chyba 2 te same wrota i w sumie tylko jedne się zmieniły :confused:
     
  17. BZYK07

    BZYK07 User

    U mnie dziś
    900 000 poważania - Epsilon
    10 000 sepromu - Zeta
    1 deszcz odłamków - Kappa
    też jedne wrota się zmieniły i lipa jak smok.
    szkoda U na wrota z takimi nagrodami
    a statek.... nie słyszałem żeby ktoś dostało_O
     
  18. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi co do szansy trafienia.
    Jeśli mas już statek, to otrzymasz 10,000 uridium. Dopisalismy to do porandika
     
  19. v1.6.69

    v1.6.69 User

    Ja dostałem wczoraj mimesisa

    [​IMG]


    A dzisiaj hammerclaw:
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 19 czerwca 2019
    Nathersis lubi to.
  20. bomba1902

    bomba1902 User

    Dobry pomysł z tymi nagrodami, tylko szkoda że w tygodniu, a nie na podwojeniu nagród w niedziele.:(