Opinie Dyskusja: Chrominowa Gorączka

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 13 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Znów dużo płaczu.. cieszcie sie, że w ogole jakis event dali :D i tak większość z Was robi wrota, a jeśli je robicie to przy okazji nazbieracie troche chrominu = darmowe rzeczy z montowni :D nieważne jaki event by wszedl to zawsze będzie to samo xD czyli za łatwo lub trudno albo, że event jest robiony pod boty lub koksy :D a co do eventu to oczywiste, że skorzystają z niego ci którzy wrót robią najwiecej
     
    15122003 lubi to.
  2. Cupak

    Cupak User

    Najpierw piszesz żeby się cieszyć ze nowy kolor do statku dali, a potem że skorzysta grupa, która wczesniej nabociła sobie full urki czy palki, rzeczywiście łaska BP nie zna granic o_O
     
    15122003 lubi to.
  3. DIEGO

    DIEGO User

    No skylab to powinien przynajmniej produkować te 500-1000 sepro na h 1 mln sepromu nabijasz ok 20 dni a wywalasz w 1 dzień z wrotami lub bijąc alieny. To te osmium jeszcze nikt nie dostał?
     
  4. Kolego muszę sprostować.
    na podwajaczu i protokołach 4 ach wychodzi troszkę inaczej z 1 Dewuerem ok 1100 do 1300 szt a do 2 dewuera 792szt stale tyle samo,ale ze można 5razy dednac to 5x792 =3960 3960 + najmniejsza opcja 1100 z 1 = 5060szt chronium czyli u mnie wyszło by około 16 zet na te amo, ale i tak dla mnie za dużo do wy klikania w kociołku takiej kasy .(zrobiłem 3 zety i mam 16280 chromium)
    no ale dla tych (dobrych inaczej graczy) to raczej nie problem. wiec bedą mieli te amo na pewno a my będziemy mieli dedy za 1chit
    pozdrawiam i miłego spotkania na mapach
     
  5. DIEGO

    DIEGO User

    No dobra a co z tym nowym surowcem zaraz po sepromie? gdzie to zdobyć?
     
  6. na razie go niema to chyba za powiec czegoś czego jeszcze niema
     
  7. BZYK07

    BZYK07 User

    a OSMIUM gdzie zdobyć?
    też ten event?
    a chromium na podwajaczu tylko z zety 1220
    tak że lipa straszna jak ktoś nie ma 4 wydobywczych i kasy na nie
     
    Ostatnie edytowanie: 16 czerwca 2019
  8. czytaj kolego posty wyżej.
     
  9. W ulepszeniach już widnieje szkoda, że nie w skylabie jako 2 surowiec po sepromie.
     
  10. Zeus_33

    Zeus_33 User

    A co to ta nowa amunicja jest tylko jedno razowa :D? i 80k chrominu poszło w dal :D.... a nie pisze nigdzie o tym jeżeli dobrze mi sie wydaje :D nie ma zaznaczone że jedno razowo :D
     
  11. Michu*.*

    Michu*.* User

    O rany, Znowu . Ten Beznadziejny Event
    Druga edycja. No Fajne...

    Czy BP nie stac na cos lepszego!?
     
  12. Nathersis

    Nathersis User

    Event nie byłby jeszcze zły jakby chromin nie zostawał zamieniany na poważkę na koniec wydarzenia, tylko zbierało się go jak inne surowce.
     
  13. no tak ale to by nikt tego nie wymienił na nic i trzymał by uzbierac na Osmium w w tej edycji sie pokazało zamiast amunicji. Widac BP ma coraz to mądrzejsze flaki by wyciagac kase.
    BP JEST SUPER!!!!
    bez komentarza
     
    Michu*.* lubi to.
  14. BZYK07

    BZYK07 User

    siema
    lipa na kółkach o_Oo_Oo_O
    nikt z normalnych graczy nie uzbiera 80 k w takim czasie:mad:
     
    Michu*.* lubi to.
  15. na forum w opisie RCB-140 jest za 15000 chrominu, a na grze 80000.. to jakis błą czy na forum złe tlumaczenie?
     
  16. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    Drogi @*J*A*C*E*K*[]* !

    Faktycznie, w FAQ widniało RCB-140 za 15 000 Chrominu. Taka wersja została mi wcześniej dostarczona.

    Dzisiaj trafiła do mnie poprawiona wersja projektu, czyli RCB-140 za 80 000 jednostek Chrominu. W związku z tym tabelka z projektami została zedytowana do poprawnej wersji.

    Dziękuję za zaangażowanie oraz przepraszam za powstałą niedogodność.

    Udanych łowów!

    Z wyrazami szacunku,

    CM_Chmurka
     
  17. cm chmurka wiadomo cos o nadchodzacych zmianach w statkach kiedy bd mozna to przetestowac i kiedy zostanie wprowadzony ten event na hitacka
     
  18. Dlaczego nie idzie otworzyć tego banku uridium jak mam pełny ???
     
  19. iksdede

    iksdede User

    Standard BigPoint :D Nic nie działa
     
  20. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    Drogi @zabójcawru !

    Proszę obserwować na bieżąco dział oficjalnych ogłoszeń. Kiedy będzie wiadomo na temat nadchodzących zmian w grze, pojawi się stosowne ogłoszenie w tej sprawie.


    Drogi @SK★1-BAZYL-SK★1 !

    Po wypełnieniu Banku Uridium należy wykupić zawartość Banku w dziale Płatności. Wystarczy kliknąć przycisk w oknie Banku Uridium, by przejść do oferty specjalnej.

    Przypominam Wam, że znajdujemy się w wątku dyskusyjnym na temat akcji specjalnej Chrominowa Gorączka.

    Udanych łowów!

    Z wyrazami szacunku,

    CM_Chmurka