Opinie Dyskusja: Chrominowa Gorączka

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 13 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    nie wiem czy to pytanie, czy co;p
    większość ogłoszeń jest na daną godzinę i ustala to góra, tak też w przypadku chrominowej gorączki :)
     
  2. Kumpel111

    Kumpel111 User

    Po raz kolejny błąd...
    Wydarzenie będzie trwało od 5 grudnia od godziny 10:00 (Lokalny czas serwera) do 11 grudnia do godziny 23:59 (Lokalny czas serwera).
    Mam nadzieję, że mowa o styczniu....
     
  3. kurde dopiero co rok sie rozpoczol a tu juz koniec nawet sie nespodziewalem ze tyle czasu przespie:D:D:D
     
    -dshh14- lubi to.
  4. ﺍREA

    ﺍREA User

    Informujecie o możliwości wykonania statku Hammerclaw, a tym czasem w montowni do wykonania z jakiegoś powodu jest statek Mimesis...
     
  5. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    wyślę pytanie do centrali
     
  6. Cygan28

    Cygan28 User

    W grze, w montowni jest napisane że za 15 tyś jest STATEK Pusat Plus Ullrin a nie design. Więc to jest statek czy design?
     
  7. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  8. Do czego w ogóle ten polichrom jest potrzebny?
     
  9. do gwiezdnych wzniesień które budujesz w montowni
     
  10. Stanleyek

    Stanleyek User

    Nic co mógłbym zrobić z tego chrominium jest mi niepotrzebne, jedyne wyjście to zamienić to na poważkę, może ma ktoś inne pomysły?
     
  11. Stanleyek

    Stanleyek User

    Utłukłem 25 kilo chrominu i naprawdę nie mam co z tym zrobić, pozostaje tylko poważka.
     
  12. Stanleyek

    Stanleyek User

    Znowu za chromin same śmieci