Opinie Dyskusja: Event Zimowy

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 4 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. moim zdaniem powinny byc wrota codziennie az do 27 grudnia
     
    Cupak lubi to.
  2. REVERS

    REVERS User

    Dlaczego w żaden grudniowy dzień nie leciały i nie będą lecieć z paczek rakiety R-IC3 - zamrażarki? Miały być dzisiaj i zmieniacie coś jak zwykle..
     
  3. S*Y*Z*Y*F

    S*Y*Z*Y*F User

    we wrotach masz. mało ci?
     
  4. malo ale kazdy by mogl sobie troszke zamrazek uzbierac
     
  5. Ankalagon

    Ankalagon User

    Słabe nagrody jak na wydarzenie urodzinowe DO.
     
  6. Cupak

    Cupak User

    To po pierwsze, bo Vortexik mimo że nie na urodziny DO jest 10 x lepszy, po drugie nagrody w 2008 za misje były już pare razy lepsze....
     
    Ostatnie edytowanie: 11 grudnia 2019
  7. venall1

    venall1 User

    Gdzie moge znalezc Frost Mimesis z za dzienne logowanie z 11.12? W hangarze go nie mam.
     
  8. To jest design do statku mimesis, żeby go używać musisz mieć statek mimesis. Czy masz ten design można sprawdzić w hangarze wchodząc na dany statek, a następnie z prawej strony nad recenzją statku masz taką rozwijaną listwę z dostępnymi designami dla danego modelu.
     
  9. Tyle lat ciągle te same wrota, pamiętam wyczekiwanie na 11 grudnia bo ciągle jakieś nowe wrota, na 5 urodziny np. nagrywali na Youtube, fajne czasy, teraz ciągle to samo 20 minut z x4 kamikadze i po evencie.... :] PS.
    • 11.12 jest wielki dzień!
    • Przygotowaliśmy więcej niespodzianek niż zazwyczaj!
    Gdzie te więcej niespodzianek? Czy większymi niespodziankami są prezenty boxy?
     
    Turok112, -dshh14- oraz Cupak lubią to.
  10. Cupak

    Cupak User

    Po tylu latach mozna się już nauczyć że im więcej BP ryczy tym mniej mleka daje.
     
  11. venall1

    venall1 User

    Dzieki. myslalem ze to statek a nie design :)
     
  12. Ankalagon

    Ankalagon User

    Mała poprawka ze strony BP z tym kodem bonusowym. Jest lepiej.

    EDIT: 12.12.2019 ta przerwa to jest potrzeba na przygotowanie jakiego eventu - tego który trwa czy coś nowego?
     
    Ostatnie edytowanie: 12 grudnia 2019
  13. przed uzyciem kuponu mialem premke na 2 miechy a teraz na miecha co jest ?
     
  14. Ankalagon

    Ankalagon User

    teraz masz na 3 miechy
     
  15. tylko na miecha pokazuje
     
  16. EUROPOL

    EUROPOL User

    Dnia 11 grudnia miał być Frost Mimesis chciałbym jednak wiedzieć, gdzie? bo ja go nie dostałem choć się zalogowałem i grałem jak każdego dnia. Ktoś mógłby wskazać mi miejsce, gdzie Frost Mimesis jest bo w hangarze go nie ma.
     
  17. Zary-pl

    Zary-pl User

    To był dres to tego statku żeby go mieć musisz posiadać statek;)
     
  18. Kpt.Pirce

    Kpt.Pirce User

    Te wrota można ukończyć tylko dwa razy? Raz łatwe i drugi raz trudniejsze? Czy może będą co dziennie do 27 grudnia do zrobienia w dwóch wersjach. Wczoraj je ukończyłem dwa razy, a dzisiaj nie ma po nich śladu - tylko mroźna szpara została :/.
     
  19. Ankalagon

    Ankalagon User

    Mi tez pokazuje do czasu kiedy mam wykupioną premkę - jeszcze parę dni i się zobaczy.
     
  20. tak tylko te 2 razy mozna zrobic