Dyskusja - Galaktyczne Zmagania

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 12 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    Śmiesznie wszyscy płaczecie o ten event, że was każdy bije a prawda jest taka, że tak wyglądała ta gra kilka lat temu zanim dodali np wrota. To na mapie się zdobywało rangę nawalając innych graczy i szkoda, że BP nie robi nic aby te dawne czasy wróciły. Taki event raz w miesiącu przez tydzień to by było coś :)
     
  2. SλώczγK

    SλώczγK User

    nie porównuj tamtych lat do tych bo teraz event wygra ten kto ma kupione droższe oprogramowanie do zaznaczania autonamierzacze to już plaga nie wiem po co te niewidki są w grze skoro po empie w niewidce 1 sekunda i taki gracz ma nas zaznaczonych już mi się niechce pisać na temat wszystkich programów ale jedno jest pewne REGULAMIN GRY można skasować bo jest olewany a BP nie łapie nikogo łamiącego owy regulamin.
     
  3. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    ale i tak lepiej jakby to pvp bylo a nie nic sie nie dzieje na tych mapach nic doslownie. jeszcze zeby za to leciala powazka tak w setkach milionow to mozna by uznac ze probuja balansowac gre jak dawniej
     
  4. jazon161

    jazon161 User

    to ewidendne lamanie prawa handlowego
     
  5. Obecnie lecąc w niewidce spearhead'em z aktywną umiejętnością perfekcyjny kamuflaż można zostać zaznaczonym pomimo tego iż na mapie i minimapie nas nie widać,a vengenance może zadać 500k obrażeń na 1 strzał.Nawalanie się z graczami stosującymi dodatkowe oprogramowanie daje tyle samo frajdy co siadanie gołym tyłkiem na mrowisku.Przy takim evencie jedynie kanciarze będą się cieszyć z wypasionych nagród natomiast uczciwi gracze co najwyżej mogą za realną kasę nabyć statek który można zdobyć darmo w tym evencie.
     
    Andromeda5 i Legenda lubią to.
  6. Zeus_33

    Zeus_33 User

    w evencie zdobywasz design :D statek masz z wypełniania celi ZA DARMO!! :):) więc nie trzeba tutaj żadnej kasy :)
     
  7. SλώczγK

    SλώczγK User

    żałosne wypociny pseudogracza który musi wydawać kupe kasy bo nie potrafi uczciwie grać ale cóż BP widać akceptuje takie coś więc już mnie nie dziwią wypowiedzi botów którzy twierdzą że te zabawki są sprzedawane przez twórców gry i za to banów nie ma i nie będzie ;)
     
    Andromeda5 lubi to.
  8. Cupak

    Cupak User

    teraz otworzyłeś mi oczy na te wspaniałości :eek: zapomniałeś jeszcze że 1000 x4 można dostać i 20 złomu to jest gratka
     
  9. warrriat

    warrriat User

    Jeden z najlepszych eventów w ostatnim czasie, zdecydowanie ciekawszy niż poprzednie.
     
  10. SMS_Moltke

    SMS_Moltke User

    Prywatna opinia

    Kolejny event który jest tylko dla graczy FE. Pozostali robią za mięsko.

    Opłacalność bardzo wątpliwa, dziadowskie nagrody. Coraz łatwiejsze ubijanie nawet silnych statków.
    Event ma tylko na celu ściągnięcie od graczy pieniędzy na uri.

    Co więcej utrudnia życie wszystkim którzy chcieli strzelać do statków, lub zbierać skrzynki - czyli kupuj uri, albo giń.

    PS.

    Jestem coraz bardziej zadowolony, ze przestałem na DO wydawać nawet drobne kwoty.
     
    Andromeda5, D.A.R.E.K oraz -dshh14- lubią to.
  11. Turok112

    Turok112 User

    Event jest spoko :) boty nie wystawiają kont na mapę, bo wiedzą, że mogą stracić drony i to bardzo szybko ^^ Jak ktoś jeszcze nie zauważył event jest przeciw SI (sztuczna inteligencja) a to, że w nim uczestniczą oszuści latający właśnie na SI mający wszystko do bicia to już inna sprawa. Nie chcesz bić/padać polecam low lub odejść na czas trwania eventu z gry.
     
    =rinzler= lubi to.
  12. Ankalagon

    Ankalagon User

    Nie wszyscy płaczą z powodu tego eventu -to po pierwsze :)
    Po drugie - ten event niczego nie zmieni a jestem skłonny stwierdzić, że wręcz otworzy oczy większej liczbie graczy że bocenie to podstawa tej gry. Fakt, że botów teraz mniej lata ale to też takie złudne lata tyle samo tylko że większość pod ochronką. Na pewno pojawiło się sporo kont których wcześniej się nie widywało na mapach. :)
     
  13. Czemu od razu piszesz że koleś jest botem??.. widocznie przez tyle lat zrobił wszystko co w grze możliwe i się bawi zabijając innych a ty plujesz jadem BOT BOT... xd LOL^^
     
  14. SλώczγK

    SλώczγK User

    to bot mu zrobił nie on - niech się bawi fair a nie udaje niepokonanego bo z programami to każdy koxa udaje dlatego wycofali JP przez was zrobiliście przysługe firmie żeby nie wypłacała 10k euro :)
     
  15. Nathersis

    Nathersis User

    Nie żeby coś, ale eventy są od tego by przyciągnąć graczy i utrzymać ich przy grze, a nie żeby ludzie z gry odchodzili xD
     
    Andromeda5 lubi to.
  16. lepiej ja by dali jakies nowe wrota bo te juz wszystkie sa juz nudne
     
    Legenda i Aster lubią to.
  17. Turok112

    Turok112 User

    Nie każdy event jak widać
     
  18. dokladnie wole seprom sobie zbierac jak tracic amunicjie na bzdetny event
     
  19. Cupak

    Cupak User

    ja tam też już wolę zebierać teribium na 1-3 niż ten event
     
  20. A ja jestem ciekaw czy zrobią coś z graczami ktorzy podstawiają sobie konta by zdobyc punkty.. juz raz zauwazylem jak klanowicze z pewnego klanu podstawiają sie pewnemu kontu pod punkty :)
     
    Andromeda5 lubi to.