Dyskusja - Galaktyczne Zmagania

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 12 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BZYK07

    BZYK07 User

    siema
    mam nadzieję że wszystkich przeskanują czymś, bo latają autolocki na botach i z połowy mapy zaznaczają
     
  2. olbi29

    olbi29 User

    To się Panie nagadałeś co prawda to prawda dać Ci wspomagacza w płynie jakiegoś dobrego, bo te sypkie bardziej szkodzą, a szczególnie te sztuczne :eek:
     
  3. SMS_Moltke

    SMS_Moltke User

    No niestety w częsci ma rację, podkładanie się w tym evencie i kombinowanie z botami ma niewyobrażalny format.:(
     
  4. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    @pittbullsk1

    2.2 Język forum

    Kultura/ton wypowiedzi - nawet podczas burzliwych dyskusji lub kiedy się zdenerwujesz, zachowaj proszę uprzejmy ton wypowiedzi. Szanuj innych forumowiczów. Na naszym forum nie tolerujemy braku kultury.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  5. jazon161

    jazon161 User

    Na forum to widze ze regulamin jest egzekwowany ale na grze lamanie prawa handlowego i OWH to nie
     
  6. Ankalagon

    Ankalagon User

    Wiesz, jak gracze między sobą nie przestrzegają zasad np PONu lub robią jak co komu pasuje tak i producent ma może do tego pełne prawo - a może to było na odwrót ? hmmm No na pewno coś w tym jest ciekawego, a może nie.
     
  7. tytusik87

    tytusik87 User

    po Zmaganiach mają dodać lf5 za kasiorkę i w montowni oraz 2 drony dodatkowe :)
     
    Cupak lubi to.
  8. a daj jakiegos linka jakis taki pewny tego jestes
     
  9. Generalnie dzieje się tak jak przewidywałem. W rankingu nr pojawili się z gracze z nikąd na 1 miejscu. Troche dziwi, że Tralu oddał pierwsze miejsce z rankingu nr 1 po to, aby wbić się na 1 miejsce rankingu nr 2. Fakt faktem, to 1 miejsce oddał kumplowi z klanu więc wszystko zostaje w rodzinie. Ten cały goferek z bitą śmietaną pewnie też jest kontem Cegwiazdek. Co za zbieg okoliczności że ma dokładnie tyle punktów co Tralu :) (no chyba że 1952 to największa możliwa do zdobycia ilość punktów). Czekamy na kolejne konta z taką ilością punktów :). Jak już wspomniałem, wiedziałem że tak będzie, bo wbicie wysokiej pozycji w drugim rankingu jest dziecinnie proste. Przez moment zastanawiałem się nawet, czy nie ciągnąć dalej tego rankingu ale ostatecznie stwierdziłem, że nie będę rywalizować z cwaniakami w cwaniactwie. Nie o taką grę chyba chodzi.
     
  10. jazon161

    jazon161 User

    Masz racje inaczej nie potrafia uczciwosc w ich rozumie nie istnieje. Ale tu to polska ekipa kryje takich graczy ucciwych banuja.
     
    Andromeda5 lubi to.
  11. Ktoś ostatnio wstawiał jakiś link do filmu z YT gdzie to są podobno jakieś nagrania z teamspeaka z których jasno wynika ze pewne dwa klany się podstawiają nawzajem.
    Pech chciał, że byłem w pracy więc nie mogłem odpalić, a chętnie bym to obejrzał.
    Czy mogę prosić o link do tego nagrania na priv chociaż?

    Jakaś oficjalna informacja na ten temat widnieje, że to piszesz? Czy zwyczajnie siejesz ferment?

    Edycja Eviana: nie piszemy postu pod postem,używamy funkcji edycji.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 września 2019
  12. Coś mi się wydaję harcerka w rui że będziesz musiał poczekać do następnej edycji :)

    Psychopacia, pięknie załatwiłaś cwaniaka! :D Gratuluje tytułu Honorowy Zabójca :D
     
  13. ghy123

    ghy123 User

    Polska ekipa jak każda wsumie po za turcja może jedynie wysyłac takie rzeczy do centrali w niemiec i tam dostaja odpowiedz....
     
  14. jazon161

    jazon161 User

    tylko ze polska ekipa to nie wysyla tylko zmiata po dywan
     
  15. Andromeda5

    Andromeda5 User

    A ja cieszę się, że mając prawie 1600 pkt zrezygnowałem 9 dni przed zakończeniem eventu z tej bezsensownej rywalizacji, teraz tylko żałuję że się w nią zaangazowałem, szkoda było czasu.
    Nauczka na przyszłość: nawet nie warto zaczynać takiego eventu przy obecnych zasadach i regułach panujących w tej grze.