Dyskusja: Galaktyczne Zmagania

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_Matroz, 11 maja 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    lipa, to drugie imię tej gry, więc nie łudź się że coś tu usunięte będzie :)
     
  2. mm70_9

    mm70_9 User

    Myślę że to lipne konta na podpuchę... na koniec eventu ktoś je ubije i zgarnie masę punktów rankingowych i sam zostanie właściwie czysty. Osobiście ich na mapach nie spotkałem więc nie wiem gdzie po kątach się klepią
     
  3. Popieram Twój słuszny koncept.Spryciarze.echh...b/k
     
  4. Ankalagon

    Ankalagon User

    To jest armia multikont. :D Z tym się nie wygra. To typowa piramida finansowa ... sorki piramida eventowa. :D
     
    Ostatnie edytowanie: 18 maja 2020
  5. bumek

    bumek User

    Udało mi sie złapać takich co ubijali jednego we 2, jednego sie udało ubić 2 uciekł, tamtego co ubijali miał już niebieską poświate i czekał aż będzie bezpiecznie.
     
  6. wyslij profil pilota albo napisz na czacie gdzie oni sa ba uncewer lata po mapach to podleci i ich zbanuje
     
  7. Latają flaxy z tzw"błękitną poświatą" znaczy nie do ruszenia,na 4-5 głównie i to z każdej firmy.Szkoda czasu na takie eventy.:p Zwykłe podstawki przy portalach,norma.Jednak to już jest przesada..rrr
    Żeby to wszystko nagrywać,to trzeba by nic innego nie robić :D.Faktycznie powinien BA posprzątać te "śmieci" z map pvp i gramy dalej ;)...
     
    Ostatnie edytowanie: 17 maja 2020
    Zosiaczek lubi to.
  8. 7,176
    7,094
    7,017
    6,995
    kilka dni eventu i skad to sie wzielo nie realne typowe oszustwo
     
  9. Wszyscy o tym wiemy.Widać jest to tak zawiły i zagmatwany proces żeby odszukać tych "specjalistów",że czują się bezkarni.Poczynają sobie coraz śmielej ,zresztą bez konsekwencji jak widać .Cóż (...)
     
  10. Ankalagon

    Ankalagon User

    Oj tam, od razu oszustwo.:D Po prostu chłopaki mają żyłkę do interesów ... przepraszam żyłkę do eventów.:D

    Ja na zabawie nie tracę a ranking w evencie olać to. Dzięki temu eventowi można sprawdzić desruptora i szczerze, ciekawy statek na bitkę w tłoku. Natomiast beznadziejnie zrobili z tą mocką na zmniejszenie osłon - powinni to przywrócić jak było na początku 100% a nie 50%.
     
  11. Aaaa ,dzięki za odpowiedź.Możliwe że to z Tobą miałem przyjemność się mierzyć i padłem na solace ,zresztą lekko byłem zaskoczony ;)
     
  12. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drodzy gracze,
    Pozwoliłem sobie usunąć posty niezwiązane z tematem. Proszę nie odbiegać od wątku.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  13. Cała topka od 1 do 14 miejsca w evencie, to wszyscy ktorzy sobie podkładali statki :D ciekawe czy jakies bany w ogole będą?

    W poprzednim evencie było to samo, więc jaki sens dawać znów ten sam event na tych samych zasadach? wystarczylo usunąć tą "gorączke" godzinną i by było po problemie z punktami
     
    Ostatnie edytowanie: 19 maja 2020
    Şηเῥἔя lubi to.
  14. To prawda, również wystarczy po prostu nigdy więcej nie dawać tego eventu, w którym od razu było wiadomo, że nikt uczciwy nie wygra. Ale BP nie widzi problemu :D
     
  15. SλώczγK

    SλώczγK User

    dają bo nie mają nic innego armaggeddon wycofali twierdząc że ludzie się podkładali tutaj podkładają się tak że ręcę opadają ale teraz BP nie widzi problemu bo boty które kupują u nich premki i rabaty muszą miec jakieś zajęcie i cieszyć się że coś zdobyli za free :D
     
    -dshh14- lubi to.
  16. Ankalagon

    Ankalagon User

    BP polewa wszystkich tym samym płynem. To samo ja robię z eventowym rankingiem. Polecam wszystkim uczciwym graczom to samo.

    Ja widzę inny problem, każdy mniej więcej się orientuje czyje to konta, kto gra nieuczciwie. Pojawiają się narzekania na takie działania, ale już po za forum w samej gierce ile osób spogląda ochoczo na ich pośladki aby jak najprędzej znaleźć się pomiędzy nimi? Ile osób akceptuje jakąkolwiek nieuczciwość na mapach? To jest logiczne, że te same praktyki będą wykorzystywane przy eventach. Zadasz pytanie graczowi na mapce czy chce wbić do topki na evencie, jednak sposób jest nielegalny na pewno olewalny - i jak myślicie będzie zainteresowany?
     
    Ostatnie edytowanie: 20 maja 2020
  17. ten event jest do bani ponieważ nie ma możliwości zrobienia misji codziennej na mapach bitewnych bo według mnie to nie powinno być eventu gdy nie można też zrobić normalnych misji to jest event ogólnie do bani
     
  18. konta sa zbanowane ciekwe czy zostana usuniete z rankingu przed odebraniem nagrody
     
  19. chciałbym żeby usunęli tych graczy z rankingu bo ledwo co się event zaczął a już niektórzy mieli ponad 1000 pkt
     
  20. Koncepcja słuszna,ale weź pod uwagę ludzi jak np "Ja" którzy jednak próbują własnymi siłami ,bez dodatków i pomocy(jest takich jak ja jeszcze bardzo wielu :p ).Satysfakcja 'średnia",bo za dużo już tego syfu się namnożyło.
    Ten event powinien pojawiać się regularnie co miesiąc (jeden tydzień Galaktyczne Zmagania).Moim zdaniem za chwilę zapomnimy ,że to gra PVP. Ileż można klepać wrotka i budować konto,czy zbierać amo i urkę ? Dobrze ,że można to weryfikować i pozbywać się zasobów,ćwiczyć umiejętności,jednak szkoda że nie wszyscy traktują to w uczciwy sposób.Rozumiem ,że to tylko gra ZABAWA jednak jakieś zasady zostały ustalone na wstępie (...) Pozdrawiam i nie dajcie się skusić na programy ,boty i dodatki ,bo to zepsuło tą "Naszą Grę".Moją od 2008 roku :p
     
    kris0211. lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.