Dyskusja: Galaktyczne Zmagania

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_Matroz, 11 maja 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Ankalagon

    Ankalagon User

    Masz rację. Odrobinę egoistycznie podszedłem do sprawy. Mój punk widzenia to głównie zabawa, wszystko pozostałe to dodatki. Żadna gra nie daje jakichkolwiek wymiernych korzyści. Skupianie się na evencie i określanie tego mianem "osiągnięć" to nie moja bajka. Gry są po to by się zrelaksować, pobawić oderwać się od spraw codziennych, wypocząć w inny sposób niż np przed tv itp itd. ( niektórzy przekroczyli granicę pomiędzy rzeczywistością a absurdem, kierując się w tę druga stronę)

    Gdyby ta gra wkroczyła w rozgrywki gdzie liczą się prawdziwe pieniądze, można by się wówczas zastanowić czy orzech wart zgryzienia.

    Oczywiście podzielam w sporej części Toje zdanie i wydaje mi się, że rozumiem Twój punk widzenia.
    Serdecznie pozdrawiam.
     
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  2. Nie kuś losu i takie sugestie zachowaj dla siebie.Jackpot był namiastką korzyści za poświęcony czas i taki bonusik dla lidera.OK.Już przeszłość .Nie wypowiedziałeś się w kwestii częstotliwości występowania "Galaktycznych Zmagań ". Wiem ,że to nie ten dział ( tu ;) do góry ) .Moim zdaniem,powinny występować zdecydowanie częściej przy wyeliminowaniu przynajmniej najbardziej zuchwałych "oszustów".Pozdrawiam
     
  3. Ankalagon

    Ankalagon User

    Dla mnie to bez różnicy. Ja i tak jedyne alienki jakie niszczę to te z codziennych misji, żeby sobie bosterek kupić. A tak latam sobie po mapkach i szukam silniejszych od siebie (po randze co czasem jest bardzo mylące, gdyż nie jeden sierżant lub kapitan ma większe umiejętności i jaja niż major czy pułkownik).
    Chciałbym żeby to wyglądało tak:
    raz w miesiącu event na graczy PvP na wszystkich mapkach.
    w tym samym miesiącu event na npc w celu pozyskania amunicji ewentualnie jakichś bajerów.
    O rozmaitości eventów npc czy eventów PvP - chciałbym aby te na npc nie powtarzały się zbyt często (nie były takie same), co do PvP - fajna uwaga była jednego z forumowiczów aby to firmy się biły między sobą, więc i PvP rozgrywki można urozmaicić czy to typowe klanówki, czy tylko firmówki czy coś jeszcze innego.
    Co do samych oszustów - a polewam ich płynem - jak czują w tym radochę to niech się cieszą i się bawią (ja z takimi staram się nie zadawać - jest to trudne z ponad 200 znajomych tylko 3 jeszcze niczego nie próbowało, również faktem jest, że ci co próbowali i oszukiwali to zaprzestali (oczywiście nie wszyscy - mała część) gdyż zrozumieli, że to jest bezsens lub po protu przestali w to grać).
     
    Ostatnie edytowanie: 21 maja 2020
  4. warrriat

    warrriat User

    Przecież 1000 punktów to tyle co nic.
     
  5. Zniszczcie ich i zabierzcie im punkty ;) To nie są po bugowane punkty :p Po prostu nie potrafią zrobić dobrego systemu na nabijanie punktów. Jest nie dopracowany i tyle.
     
    Zosiaczek lubi to.
  6. ale albo ubijaja sie na wzajem albo podstawiaja sobie statki cos w tym jest na innych serwerach jest maxsymalnie 2.500 a u nas maja po 8k
     
    Zosiaczek lubi to.
  7. warrriat

    warrriat User

    Trochę przekłamujesz rzeczywistość.
    Meksyk 1 topka ma: 8647, 8591, 8541, 8479, 8381, 8359.
    Global europa 7:6502, 6411, 6397, 6024, 5938, 4704, 4684, 4528
    Niemcy 4:5908, 5880
    Global ameryka 2:5070, 4982, 4949, 4860
    Global ameryka 1:4656, 4561, 4560, 4507, 4504, 4496, 4468, 4465 i mnóstwo podobnych wyników(37 osób mająca powyżej 2500 punktów)
    Rosja 1:4052, 4016,
    Global europa 2: 4097, 4049, 4015,

    Pokazałem tylko wyniki powyżej 4 tysięcy. Tych przewyższających 2500 jest znacznie więcej. Więc proszę nie wprowadzaj innych graczy w błąd ani nie manipuluj.
     
    =Aspazja= lubi to.
  8. Warior

    Warior User

    Z top 15 eventu 13 ludzi już zbanowanych ale oczywiście kont nie usuną z rankingu i nagrody pójdą się :)
     
    Zosiaczek lubi to.
  9. mm70_9

    mm70_9 User

    Ale z TOP-300 znikły tylko 3 konta ale zawsze to coś. Mapy bitewne opustoszały, jedynie polujący na niewidkach i uczciwie ciężko coś nabić.
     
  10. silnyJon

    silnyJon User

    racja mapy bitewne są mocno puste tylko pojedyncze osoby z fulkami latają nawet nikt bota nie pości na bitewną nie ma jak nawet celu zrobić na zabicie 250 osób na bitewnej i ludzie się przez to podstawiają by zrobić ten cel bo 100k rakietek plt-3030 piechota nie chodzi
     
    Zosiaczek lubi to.
  11. Zosiaczek

    Zosiaczek User

    Zbanować wszystkich za używanie botów i podstawianie się. Co to za gra, w której regulamin to kpina z rzeczywistości.
     
  12. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Laser_Jet
    Jak już jesteśmy przy kwestiach regulaminowych, proszę się zapoznać z punktem 1.2 regulaminu forum.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  13. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    @G†R†A†N†D
    Proszę trzymać się tematu. Wiadomość usuwam.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  14. Ankalagon

    Ankalagon User

    latają boty i na bitewnych - tylko nie opłaca się ich bić, chyba że tylko cele zrobić (na 250 trochę ciężko przy takiej ilości). na 4-2 trzy boty, na 4-1 to samo na 4-3 o dziwo jak się jeden pojawi to wszystko. zostają jeszcze 4-4 i 4-5 no i tam jest już ciekawiej ale tez bez rewelacji. W dzień tego nie obskoczysz robiąc uczciwie.
     
  15. mm70_9

    mm70_9 User

    Da się zrobić 250 statków ale z punktacją kiepsko a straciłem 3 CLO4K-XL więc drogo wychodzi... no może jak usuną z rankingu zablokowanych i polecą kolejne bany to coś się wyjaśni
     
    Ostatnie edytowanie: 23 maja 2020
  16. Kotecek^^

    Kotecek^^ User

    Drogi Modzie - nie piszemy postu pod postem... Nam zwracacie uwagę a sami się nie pilnujecie
     
  17. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drogi graczu,
    Proszę zapoznać się z regulaminem forum. Proszę również o przeczytanie mojego posta ze zrozumieniem.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  18. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    2.3. Zaśmiecanie, spam, flood, off-top, double posting
    Double posting - pisanie postu pod postem. Wyjątek: Moderatorzy mają prawo pisać post pod postem. Użytkownikowi wolno odstąpić od tego punktu Regulaminu tylko za przyzwoleniem Moderatora.

    Tym razem ostrzegam ale proszę sprawdzić regulamin przed poprawianiem kogoś szczególnie moderatora, i jeśli są jakieś niejasności kierować to do działu skarg lub PT.

    BA_Matroz
     
  19. Zeus_33

    Zeus_33 User

    nie wiem jak wasza opinia na ten temat ale taka akcja powinna się odbyć w systemie 1 vs 1 nawet na arenie.... bo tak to nie ma sensu.. tam nikt się nie podłoży i nikt nie miał by pretensji..
     
  20. ja bym chcial ktorzy gracze grali nie ucziwie zostali usunienciz rankingu wtedy by nie otrzymali zadnych nagrod za blad w grze
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.