DYSKUSJA - Klany mieszane - Co robić?

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 7 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Może i nie jestem graczem z topki i nie należę do topowego klanu ale osobiście również jestem za likwidacją klanów mieszanych.
     
  2. Dokładnie klany mieszane w 1-szej kolejności do usunięcia.Cały balans gry i jakakolwiek rywalizacja zostały do góry nogami przewrócone.Przywrócić normalność w grze.
     
    -dshh14- lubi to.
  3. Myszka80

    Myszka80 User

    DarkOrbit się zmienia i trzeba to zrozumieć,sam latam na pl3 w najlepszym klanie tego serwera i niszczymy wszystko mi taką gra się podoba ,a jak wam takie klany nie podobają się to niech nasze wspaniałe Bp zrobi 2 firmy nowe ,z możliwością wyboru jednej i po problemie .
     
  4. Usuwając klany międzyfirmowe, powinno się też usunąć możliwość zawierania sojuszu międzyfirmowego. Nie tylko klany są głównym powodem zniszczenia balansu gry i przytłumienia motywu walki międzyfirmowej.
    Niemniej jednak gracze zawsze obejdą takie coś.
    Klany międzyfirmowe, albo klany z sojuszami międzyfirmowymi mają zazwyczaj wspólny komunikator, więc sojusze wciąż będą istniały tylko w niepisanych umowach.
    Zmiany można wprowadzić - owszem. Prawdopodobnie nic złego nie przyniosą. Na pewno jednak nic dobrego też z nich nie będzie.
     
  5. eloelo620

    eloelo620 User

    Typowe podejście (nie będę pisał kogo) - mi się podoba, jest dobrze, a Wam nie? No to Wasz problem. Mieszane klany znacznie psują balans gry i jakby nie patrzeć (obiektywnie) z każdej możliwej strony, mają ogromny wpływ na grę. Moim zdaniem nie powinno być czegoś takiego. Przykład z dzisiaj: lata 1 osoba z innej firmy z klanu X. Spokojnie dałbym mu radę, jednak obok niego jest 3 graczy z klanu X z mojej firmy. 1 uderzenie w tą pierwszą osobę i nagle bije mnie 4 graczy. To nie jest normalne moim zdaniem. Gdyby tego pierwszego nie było, to reszta nawet nie zwróciłaby uwagi na moją osobę.
     
  6. kawaler82

    kawaler82 User

    czyli uwazasz ze to znaczek na mapie decyduje czy komus pomoge czy nie. nie wiem jestes jakis mniej bystry czy cos przeciez sam piszesz ze niby sa z jednego klanu wiec niby czemu mieliby sobie nie pomagac przeciez widzisz wyrazie 4 klany wszyscy w klanie X. zacznij latac w klanie z wojenka a nie uciekasz bo nie umiesz sie bic :(
     
  7. poland102

    poland102 User

    ta dyskusja przypomina mi dyskusję kiboli z kibicami...im się podoba wojna ze wszystkimi, rozwalanie meczy itp a jak się nie lubisz ciągle i ze wszystkimi bić to zmień dyscyplinę, fifa i policja powinna to zaakceptować bo jest fajnie i nie ma znaczenia że cierpi "ich drużyna" przecież to od dawna nic nie znaczy -to jest chore
    chyba najprościej będzie:
    zablokować atakowanie graczy własnej firmy /moim zdaniem włącznie z wojnami/
    eventy robić firmowe a nie klanowe
    nagrody za alieny, misje, wrota , eventy itp przydziela przecież firma więc powinna przydzielać je tylko wiernym członkom a nie zdrajcom
    w ten sposób problem sam się rozwiąże, bo pozostawanie "kibolem" nic nie da ..ani boxów, ani kredek ani uri nawet pd czy poważki /którą i tak maja w nosie/ podobnie z hadesami czy low pozostanie tylko robić przelewy i walić kogo popadnie /jedynie obcych bo swoi będą zablokowani/
     
  8. Nie musisz pisać czyje to podejście. Cytat to za Ciebie zrobił :p
     
  9. eloelo620

    eloelo620 User

    Ja tak nie uważam, tak po prostu jest. Latałem potem wokół tych graczy z mojej firmy i nic mi nie zrobili, ale jak był kolega od nich to już pomagali mu żeby mnie zabić. "a nie uciekasz bo nie umiesz się bić" < no tutaj to mnie zniszczyłeś. Czytaj ze zrozumieniem co piszę, bo idzie Ci to naprawdę mizernie. Nie wiem jak możesz kogoś nazywać mniej bystrym jeśli nie posiadasz zdolności, których uczyli w podstawówce ;) btw Twoja interpunkcja i składnia to też jest dramat.
     
  10. Niektórym nie ma co tłumaczyć, dlatego mogę jedynie prosić tych kumatych, żeby dali spokój.

    Skoro taka ilość zacofanych (w rozwoju gry :D) ludzi nadal nie pojęła tego, że gra nie stoi w miejscu... To i tutaj im tego nie wytłumaczymy.

    Przemyślałam to sobie i uznałam, że rozbicie tych klanów to jednak będzie super opcja. Zamiast jednego klanu, będziemy mieli trzy, ponumerujemy je czy coś! Ewentualnie inne znaczki przy każdym - zrobię jakiś temacik na forum i chętnym zmajstruję trzy fajne tagi. XD
    Dojdą nowe spiny, płacz. Przecież jakim to cudem BigPoint usunął tag mieszańcom, a oni nadal latają razem?! Usunąć sojusze, usunąć grupy, usunąć im prawo wyboru firmy - MY im wybierzemy! XD
     
  11. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    zaczniecie plaakc jak faktycznie wam to usuna :)
     
  12. kubaski44

    kubaski44 User


    To życzę powodzenia, może jak się nic nie zmieni to otworzysz oczy i zdasz sb sprawę, że nie miałeś racji.
     
  13. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    ja mam gdzies czy sie zmieni czy nie i tak wiekszosc czasu latam sam i liczy sie dla mnie glowie 1v1 wiec obojetne jaki tag bedzie maial ta osoba ale mieszancow nie lubie wiec zawsze bede za rowiazaniem takich klanow :)
     
  14. Nikt nie lubi mieszańców, oprócz osób należących do takich klanów :p A tak jak wyżej - zablokowanie takich klanów nic nie da. Sojusze/PONy zawsze będą istnieć. Jak nie "na papierze" to na teamspeaku. Po prostu trzeba się pogodzić, że nie ma szansy rozwiązania tego problemu, a cała ta dyskusja jest moim zdaniem bezcelowa w tym przypadku :oops:
     
    kubaski44 lubi to.
  15. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    to niech sobie maja te sojusze taka burza w szklance wody skoro dla nich to nic nie zmeini bo dalej beda ze soaba latac a tacy jak ja tez beda zadowolen ze tych klanow multi ne ma to je rozlacznymy.chyab ze ci z mutli tylko tak udaja ze ich to nei ruszy :)
     
  16. Co by nie było - moim zdaniem temat do zamknięcia. Nie widzę najmniejszego sensu w dywagowaniu na ten temat, bo i tak nigdy nie dojdzie do żadnego konsensusu opiniodawców :oops:
     
  17. jazon161

    jazon161 User

    Zasada gry jest jasna czy to az tak trodno zrozumiec.Powiedz kiedy ostatnio wieczorem latalas po mapach ze tak pietnujesz innych z ich wypowiedzi. Przekonaj sie jak to jest to bedziesze mogla ocenic. Jestem tez za usunieciem takich klanow. A jak maja zostac to bez morzliwosci wypowiadania sojuszy ponow czy wojen. A ewety tylko dla 1 firmowych klanow. Co dobrego daja mieszane klany tylko statystyki i klepanie 1 firmowego klanu abo jakiegos bez klanowca. Zasada gry jest ustalona i to powinno byc przestrzegana.
     
  18. Jazon, nie da się zrobić eventów tylko dla jednofirmowych klanów. Więc lepiej już będzie całkowicie takie klany wywalić :D:p
    Przynajmniej przytnie się biznes kredytowy, bo konta z kredkami na sprzedaż mają chyba tylko w jednej firmie na danym serwerze :p
     
  19. ViperΔ

    ViperΔ User

    Taki temat i go nie zauważyłem? Temat bez sensu bo i tak nie ma szans że coś zmienia bo ludzie przez to przestali by kupować premki itp co znaczyło by straty a nie przyrost bo kto będzie wracał do tej gry?
     
  20. Jak się ma kupowanie przemki do przynależności do klanu mieszanego? :p

    Viper, tendencja graczy i tak jest malejąca. Przeciętny Janusz, który chce rozpocząć karierę w DarkOrbit po tygodniu orientuje się ile rzeczy musi osiągnąć, żeby być "kimś". Ogrom tego przytłacza nowych graczy i powoduje, że nie kontynuują gry. A mimo tego starzy wyjadacze kończą grę (a tylko część z nich sprzedaje konta). Stąd graczy jest coraz mniej.
    Nie ma co teraz się zastanawiać nad jakimiś klanami. BigPoint strzelił sobie w kolano zapominając o nowicjuszach i dodając setki ulepszeń dla starszych graczy :oops: