DYSKUSJA - Klany mieszane - Co robić?

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 7 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Ric0

    Ric0 User

    no masakra z tym jeszcze rok temu naprawdę można było bić hitacka i demanera bez pękania ale teraz to już kompletny bezsens
     
  2. *MISZELKA*

    *MISZELKA* User

    To jest dyskusja i mogę w niej wypowiedzieć swoje zdanie. Masz inne ok. Masz prawo. I chyba za krótko w to grasz. Bo od samego początku gry ludzie trzymali tu ze sobą bez względu na kolor firmy.. Sojusze i pony były zawsze. I żadna rozgrywka się nie liczyła. A ja pisałam nie o swoim rankingu tylko o patologii do jakiej to może doprowadzić. Bo nagle wszyscy zmienią firme na eic. I na innych firmach nie zostanie nikt. To z kim będziesz się bił ? Więcej globalnego myślenia o temacie a nie tylko o sobie
     
  3. Ric0

    Ric0 User

    wkońcu będzie normalnie wtedy nikt swojej firmy nie będzie klepał bo by minus leciał :)
     
  4. Pamiętam te czasy, gdy firma się zbierała na 1 ts, na przykładowo kosmiczną piłkę i to były czasy, w których coś takiego jak klan wielofirmowy nie istniało. Według mnie powinno być jak kiedyś, czyli klan jest jednofirmowy i tyle. Co z ludźmi co są na innych firmach niż klan miałby latać? Widzę 2 rozwiązania, jedno z nich to zmiana firmy na tą na której lata zarządca i wtedy zmiana firmy jest darmowa, bez utraty poważania, natomiast drugim rozwiązaniem jest poprostu usunięcie takich klanów a ich klanowicze jeżeli chcą latać w 1 klanie to muszą zmienić firmę z utratą poważania. Ktoś powie "A co w takiej sytuacji, jeżeli zrobią 3 klany, po 1 na firme i zrobią sobie sojusz?", dlatego też nie powinno być możliwości tworzenia sojuszy czy ponów z wrogą firmą, ewentualnie pozostawić dyplomację bez zmian i zobaczyć jak to się potoczy, jeżeli będzie prawie bez zmian to coś zacząć myśleć, z tym że wtedy już bez zmian firmy za free. Wogóle dla mnie jest to śmieszne jak na ten moment, że klany z topki maja pełno sojuszy czy ponów ze sobą. :)
     
    STRADIVARI71 i -dshh14- lubią to.
  5. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    moga sobie porobic sojusz ale jzu pojedynczy klan nie bedzie taki mocny przyjdzie event na piraty i co i nie ma multiklnaow
     
    -dshh14- lubi to.
  6. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    moga zmieniac na eic spoko bedzie co bic :) a co do twojej poprzedniej wypowiedzi klan wielofirmowy to nie to samo co dwa klany z sojuszem chocby byly o roznych kolorach
     
    -dshh14- lubi to.
  7. *MISZELKA*

    *MISZELKA* User

    Marudzisz :D
    Jak dla mnie firma już dawno straciła jakieś znaczenie. I to nie stało się wczoraj. Tylko lata temu. I troche za późno na reakcje. Niech usuną firmy całkowicie. Zostaną tylko wojny, które będą się zaliczać do misji. Wszystkich będzie można bić. Rywalizacje będą klanowe lub indywidualne. I po problemie
     
  8. Zabrali bitwę jackpot, wprowadzili wojny na sto dni, a teraz "w zamian" chcą, żeby pomysły na rozwiązanie głupoty, którą sami stworzyli pomóc im znaleźć...

    Dajcie lepsze eventy z lepszym zarobkiem, to może się zastanowimy. :)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 listopada 2017
  9. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    Jedna firma i kazdy idzie na plus jak rozumiem czy jest w klanie czy nie? troche poroniony pomysl. firmy nie istnieja dla ciebie dla mnie i wielu innych grasczy istnieja gdyby tak nie bylo tego tematu w ogole by nie bylo ale gracze chca zmian
     
    Zientula i -dshh14- lubią to.
  10. Usunięcie mieszanych klanów i tak nic nie da :) .Darmowa zmiana firmy też nic prócz bałaganu nie wprowadzi,opcja trzecia w sumie też nic nie wniesie co za problem machnac jedne gejty wiecej? W sumie temat zastępczy zamiast skupić się na wydajności gry to nastepuje tu mydlenie oczu :)
     
  11. Ja bym był za opcją pierwszą lub trzecią, dostaniesz odpowiednią stratę jak będziesz w klanie wielofirmowym i sam odejdziesz.
    Najlepiej nic nie robić i tylko narzekać.
     
  12. UWAGA CYTUJĘ : "Z jednej strony rywalizacja PvP pomiędzy firmami, która jest jednym z ważniejszych aspektów gry...", jakie PVP skoro strach ubić statek, więcej niż 5 razy? O jakiej lojalności piszecie? Dlaczego mam walczyć w evencie, w którym nie mam żadnych wymiernych korzyści dla siebie? Dzięki wrotom x2 doprowadziliście do wyścigu szczurów rankingowych, nie do wspólnej gry. :)


    Tak na marginesie, jaką wagę ma zdanie graczy, skoro wiele kwestii było poruszanych na tym forum, na temat bardziej rażących problemów, a jak dotąd ich rozwiązania brak?

    No LoW goni LoWa. :D:D

    Może jakieś wrotka x3 ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     
    *MISZELKA* lubi to.
  13. -ss24-

    -ss24- User

    Zdecydowanie usunąć. Gdzie tu walka o dominację własnej firmy?! Gracze biją swoich bo klan ważniejszy. Absurd.
     
    STRADIVARI71 i -dshh14- lubią to.
  14. Z pośród reszty rozwiązań to jest całkiem w porządku, tylko nie wiem czy tydzień to byłby odpowiedni czas. Mogą pojawić się gracze którzy zrobili sobie przerwę od gry i jak by chcieli wrócić to zastaną niemiłą niespodziankę a i darmowej zmiany firmy brak. (reszta rozwiązań słaba wg mnie)

    Nie jestem ani za ani przeciw tym mieszanym klanom.
    Choćby nie wiem jak bardzo BP chciał ale nie rozwiąże tego problemu, dopóki znajomi graja w różnych firmach dopóty mogą sobie pomagać i nie atakować siebie, to jest ich wola i ciężko coś takiego zmienić.
     
  15. usunac opcje mieszania firm
     
  16. Jak dla mnie usunięcie klanów mieszanych jest na wielki plus. Co prawda już dawno powinno tak być. Później wszyscy przejdą na marsy czy eice i będzie co bić. Dla mnie nikt na vrublach nie musi zostać ^^.

    No ale hola hola. Nie ma nic za darmo. Utrata poważki powinna być jak najbardziej. W końcu od zawsze tak było i być powinno.
     
  17. PsZemO.o

    PsZemO.o User

    Klany mieszane sa przez boty kikacze itp poniewaz jezeli jest gracz z wojenki przewaznie farmi on potem na pvp lub na innych mapach na kliku i jak bedzie mu sie chcialo dojdzie do klanu i dalej prowadzi wojne wiec powstaly klany mieszane zeby takich ubijac. Albo takich co bez klanu wtracaja sie w wojne i ryzykujesz minusem a tak wolasz inna firme i bijesz
     
  18. Możliwość zmiany firmy bez utraty Poważania i zostawić mieszane klany za to nie brały by udziału w eventach firmowych gracze z klanu mieszanego dostają mniej poważania i wlasna firma moze ich bic bez konsekwencji tak jak w przypadku banity
     
  19. kawaler82

    kawaler82 User

    widze ze wiekszosc z was jest flaxami bez jakiegos porzadnego klanu i dobrych umiejetnosci.

    KLANY MULTIFIRMOWE SA WYNIKIEM MALEJ ILOSCI GRACZY jezeli uwazacie ze po kilku latach latania razem nagle zaczniemy sie bic to hehe powodzenia

    eventach firmowych XD tdm bojka czy jakis inny syf w ktorym nikt nie bierze udzialu

    obecnie firmy nic nie znacza i nie beda znaczyc

    widze samych placzkow co nie potrafia sobie poradzic w grze ojojoj
     
    -RΛGΛT-PL- i *MISZELKA* lubią to.
  20. STRONG

    STRONG User

    Moje zdanie takie:

    1 - bezwarunkowa kasacja mieszanych klanów.
    2 - dodatkowo: usunięcie CPU umożliwiającego przeskok "nad" mapami PvP, usunięcie wszelkich alienów i boxów z map PvP

    Pozdrawiam
    Jacek