DYSKUSJA - Klany mieszane - Co robić?

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 7 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -konza1-

    -konza1- User

    DOTYCZY SIĘ TO PRAWIE WSZYSTKICH...KLANÓW MIESZANYCH, WRÓCIŁEM, PEWNIE SPADAM STĄD...MOJA FIRMA, A KLAN MIESZANY, MNIE [biją] ROZUMIESZ TOOO...TA GRA TO [coś]///
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 lutego 2019
    -dshh14- lubi to.
  2. MOD_M4

    MOD_M4 Guest

    @-konza1-
    2.2. Język forum
    Kultura/ton wypowiedzi - nawet podczas burzliwych dyskusji lub kiedy się zdenerwujesz, zachowaj proszę uprzejmy ton wypowiedzi. Szanuj innych forumowiczów. Na naszym forum nie tolerujemy braku kultury.

    2.3. Zaśmiecanie, spam, flood, off-top, double posting
    Posty powinny być zrozumiałe i czytelne. Niedozwolone jest również pisanie np. DUŻYMI oraz naprzemiennie DuŻyMi i MaŁyMi LiTeRaMi.

    Pozdrawiam
    MOD_M4
     
  3. Cupak

    Cupak User

    Klany mieszane były od zawsze bo na to pozwala gra tylko gracze kiedyś mieli honor czy coś takiego może TS jednoczył firmę do rywalizacji firm, teraz zrobiła się dżungla :pco może to odzwierciedla stan obecnej gry, która kreci się wokół zdobywania itemów, które mają zastąpić wspólną zabawę o_O
     
  4. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    ale te pretensje to skieruj do soczka i jemu podobnych, którzy od jakiegoś czasu postępując w ten sposób zmienili idee tej gry.
    jeśli o mnie chodzi, to nie ten adres z uwagami :)
     
  5. temat jakoś umarł czy może ktos cos wie czy ten producent coś w ogóle myśli nad tym tematem czy już totalnie maja nas gdzieś i liczy sie tylko kasa - żarcik przecież wiadomo ze liczy się tylko kasa :p
     
  6. Cupak

    Cupak User

    Klany mieszane i wszędobylskie boty to finałowy efekt zepsucia tej gry, która ma przed sobą kilka miesięcy, a gwoździem do trumny są ostatnie mapy i eventy :p Chyba że zrobią jeden serwer na całą grę (MULTI GLOBAL) za jakiś czas tak jak miało to miejsce w innej podobnej gierce.
     
    -dshh14- lubi to.
  7. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    a potem ta gierka umarła :)
    wszystko zmierza ku zagładzie, więc cieszcie się tym, co macie.
    ja mam już wywalone, i nie mam zamiaru komentowania tego, co się tu już dzieje.
    ani na to wpływu nie mam, ani lekarstwa na głuchotę tego towarzystwa, co "ekipą" się mieni.
    widocznie ma tak być i tyle w temacie.
    wysyłajcie przelewy albo es-ki zasilając tego trupa - wasza wola :)
     
  8. REVERS

    REVERS User

    Po co eski? puszczają chłopcy bociki na potęge. Tłumaczą się jakimiś marnymi skryptami, że tylko one mogą banować, a żadnych banów od pewnie 2 lat za bota nie ma. Już taki ciach miał lepsze zabezpieczenia i eventy niż to całe darkorbit...
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 kwietnia 2019
    -dshh14- lubi to.
  9. Ankalagon

    Ankalagon User

    Mnie się podoba jeden tekst ze znanego polskiego filmu.
    I to w odniesieniu do klanów mieszanych i innej maści "graczy" latających 24/7

    Przedstawiciel BP może to skwitować taką oto puentą.
    "Nie po to się zbiera aby zebrać i skończyć zbieranie."
     
  10. MOD_TORO

    MOD_TORO Forum Moderator Team Darkorbit

    2.6. Reklamy
    Reklamy na forum są zabronione, np. reklamy innych gier, for, itp. Zabronione jest również zakładanie na forum tematów, które mają na celu czerpanie korzyści finansowych.

    Wyjątki, które obowiązują tylko i wyłącznie w „Kąciku użytkownika” oraz dziale “Kto jest kim”:

    a) Dozwolone jest podawanie nazw gier z Bigpoint.
    b) Dozwolone jest również podawanie linków do filmów lub muzyki o ile nie naruszają one 1.2. punktu Regulaminu.

    Pozdrawiam
    MOD_TORO
     
  11. klany mieszane wzieły się z tego że BP na to pozwoliła a mianowicie:
    1 nie radząc sobie z biciem przez bezklanowców statków własnej firmy które były w stanie wojny
    2 mieszane klany nie ponoszą żadnych konsekwencji.

    jedyne słuszne jest usunięcie ich i dać mozliwość graczom wyboru firmy.
    jak powstanie silna firma to trudno gdyz to na tym polega rywalizacja firm, obecnie to patologia. Wylatuję z oczka bić wrogą firmę a tu mi po plecach swoi walą. Kolejny aspekt to boty stojące idealnie w oczku i po ich zachowaniu można zobaczyć czy coś lata w niewidce itd.

    Dzisiaj na piłce widać wpływ wielofirmowych klanów :)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 maja 2019
    =Aspazja= i -dshh14- lubią to.
  12. gigamen

    gigamen User

    Klany mieszane znikną dopiero razem ze zniknięciem tej gry;)
     
    Ankalagon, D.A.R.E.K oraz kris0211. lubią to.
  13. jedynie miejsce gdzie sie można pobić tak naprawde normalnie to na r-zone nie ma tam ani klanów ani strzelania do swoich :)
     
    rrr-roger500-rrr i Legenda lubią to.
  14. To prawda i dziwię się że tam tak mało graczy :D rankingowcy tam nie skaczą,nie kalkuluje się.PVP ych słuszna uwaga i trafna konkluzja .Pozdrawiam serdecznie:)
     
  15. rankingowcy biją bezbronne boty na mapach i mają super staty potem sami na bota wskakują i tak wkoło. Kupowanie 50% pd i innych to bezsens bo z 24 h pogramami sie nie wygra
    sądziłem że komuś będzie zależało na zdrowej rozgrywce i statusowej rywalizacji firm. 3 lata temu było lepiej a teraz po come backu stwierdzam że rozgrywka PVP to bezsens.
     
  16. Adalon

    Adalon User

    Niestety - jeszcze jakiś czas temu sam broniłem DO widząc nadzieję dla tej gry - teraz już nie chce mi się nawet logować żeby kalendarzyk odebrać..
    Z jednej strony pewne zmiany były dobre - nowe lasery,na które trzeba było "zapracować" czyli poświęcić trochę czasu w grze - niestety BP nie poszło za ciosem i wszechobecne boterstwo spowodowało że gracze "24/7" mieli wszystko szybciej i tylko utrudniali grę normalnym graczom (tak jeszcze kilku takich zostało). Jak wlatuję na mapę i widzę 90% statków latających na autopilocie to się odechciewa i zaczynam żałować czasu poświęconego na rozwój konta..
    Eventy nastawione wyłącznie na wyciąganie realnej kasy, która obecnie stała się trzecią walutą gry (bostery eventowe za pln i teraz jeszcze "sejf" )
    Wisienką na torcie są oczywiście klany mieszane dominujące dochodowe aspekty gry i "zaprzyjaźnieni" bezklanowcy bijący po plecach..

    Premkę mam jeszcze do połowy września i jak się nic nie zmieni do tego czasu to zrobię chyba logout po raz ostatni..
     
  17. poland102

    poland102 User

    oj tam, oj tam..piszesz o tej grze jak o sensie życia;
    ja wchodzę w tę grę dla rozrywki; wkurzają mnie i mieszańcy i boty i programiki...ot cóż ...życie;
    wyszedłem z założenia, że muszę się dobrze bawić i robię to ...na przekór tym co próbują tę grę popsuć;
    a co do kasy i czasu ....każda rozrywka kosztuje , nic nie trwa wiecznie- skoro wiem, że jakąś knajpę w końcu zamkną to nie będę w niej wydawał kasy bo szkoda??
    kończąc przypomnę ..it `s only game ..i nic więcej
    ps szkoda tylko, że bp nie pilnuje zasad i porządku...
     
  18. Ankalagon

    Ankalagon User

    Jak to przeczytałem od razu przyszła mi do głowy myśl - w myśl tego co napisałeś - ponieważ jest to oczywiste i rzuca się w oczy.
    O czym nie raz było wspominane. Jeśli widać w czymś zysk, czerpiesz z tego zysk to raczej z tego nie zrezygnujesz ( można posunąć się nawet dalej - ja z kimś takim to nawet umowę bym zawarł ) - członkowie klanów mieszanych są niestety w tej samej sytuacji co gracze jedno firmówek. Powiedziałbym nawet, że w tej sytuacji to jest raczej wina firm niż klanów wielo firmowych - gdyż najczęściej latają w ten sposób osoby bez klanów ( wiadomo dlaczego ).
     
    Ostatnie edytowanie: 6 maja 2019
  19. Sok_PL1

    Sok_PL1 User

    wy dalej dzieciaczki placzecie zamiast dostosowac sie do realiow ktore staly sie norma

    licze na kolejne pol roku waszych zbytecznych placzow :)
     
  20. dostosowanie to bocenie i potem latanie na bociki
    i olanie walki z obcymi firmami bo po co ot podsumowanie