DYSKUSJA - Klany mieszane - Co robić?

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 7 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. hehehehehe a wy dalej płaczecie to już jest nudne
     
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Stanleyek, post zostaje usunięty. Uważaj na słownictwo, następnym razem otrzymasz blokadę za obrazę.
     
  3. Stanleyek

    Stanleyek User

    Do Ewiany.
    A jak nazwać graczy którzy strzelają w plecy swoich współplemieńców pomagając przy tym wrogom ?
     
  4. izi932

    izi932 User

    No gra na firmy skończyła się jakieś 10 lat temu. Teraz to się gra w klanie albo z ludźmi z którymi się znasz. Pora się do tego przyzwyczaić a jeśli ci się to nie podoba to leć na x1 i bij sobie streunery. Tam Cię nikt nie ubije
     
  5. Cupak

    Cupak User

    Przyjaciele alienów :D
     
  6. Stanleyek

    Stanleyek User

    No gra na firmy skończyła się jakieś 10 lat temu. Teraz to się gra w klanie albo z ludźmi z którymi się znasz. Pora się do tego przyzwyczaić a jeśli ci się to nie podoba to leć na x1 i bij sobie streunery. Tam Cię nikt nie ubije
    OK izi932 to graj w klanie w granicach swojej firmy, ale w klanach mieszanych gra to dla mnie niestety zdrada.
     
    -dshh14- lubi to.
  7. -OMEN-

    -OMEN- User

    To nie jest płacz tylko konkretne pytanie.
     
  8. izi932

    izi932 User

    A dla mnie zabawa. Przynajmniej ma kto zaznaczać tych co uciekają z klanów żeby próbować nic alieny
     
  9. Stanleyek

    Stanleyek User

    Rumcajs , ty zmień nazwę na kombinator a jeszce lepiej śmierdzący tchórz. Prawdziwy
    Rumcajs
    choć był rozbónikiem miał honor i nie strzelał w plecy swoim .
     
  10. Zależy kto dla kogo jest swój. Jedni zatrzymali się 13- 14 lat temu gdzie były podziały firmowe i wtedy faktycznie firma miała znaczenie ale w dzisiejszych czasach firma to firma a liczy się to z kim się gra.
    Już pomijam fakt że w dzisiejszych czasach to szkoda tylko czasu marnować na ta grę .
     
    STRADIVARI71 i Stanleyek lubią to.
  11. Stanleyek

    Stanleyek User

    Wybierając na poczatku nację do jakie chcesz należeć, jednocześnie wybierałeś wrogów jak również kogo nie bę dziesz atakował. Klany mieszane powstały tylko po to ,aby dezorientować graczy i w ten sposób niszczyć statki różnych firm. Atakuje wróg, a od tyłu tczórzliwie i zdradziecko nóż w plecy wbija gracz z nacji atakowanego. Moim zdaniem jest to sposób niegodny i niehonorowy, dlatego nie mam najmniejszego szacunku dla klanów mieszanych i graczy do nich należących bo bardzo swimi zachowaniami przypominają folksdojczy z czasów II Wojny Światowej.
     
  12. Minęło 5 lat dyskusji, większość jest za ich likwidacją, a klany jak były tak nadal są, pogratulować refleksu zarządzającym
     
    pagielek, **Perun** oraz -dshh14- lubią to.
  13. Stanleyek

    Stanleyek User

    To są istne jaja i dokładny wgląd w to jak jesteśmy traktowani w tej grze. Olbrzymia większość jest za likwidacją tych haniebnych klanłw, ale choć organizatorzy udają że chcą naszych opini od pięciu lat udają że nic im nie przekazujemy. Istna szopka, Eviana chciałbym poznać Twoją opinię, czy masz jakikolwiek wpływ na to co się dzieje w tej grze, czy tylko możesz rozdawać bany, Może zapytaj swoich pracodawców czy te nasze opinie są przyjmowane tylko po to, aby udawać że mamy cokolwiek do powiedzenia w tej grze, czy tylko te wszystkie ankiety to wielka ściema. Jeśli nie jest ich stać na likwidację tych zdradliwych i tchórzliwych klanów, to chociaż niech będzie kara za atakowanie statków ze swojej firmy. Za każdy atak na statek swojej i zaznaczam przez siebie wybranej firmy co najmniej ban tygodniowy na konto, a przy recydywie kara powinna się podwajać. A może jak tak bardzo chcą grać że niby swoimi kolegami i nie mogą bez nich żyć, pozwolić im zmienić firmę bez zbyt dużych kosztów,wtedy nie będą mieć wymówki że grają w tych frajerskich klanach tylko dlatego że tam grają ich wymarzeni kumple , choć wszyscy wiemy że to obłuda, ściema, a chodzi tylko o wykorzystywanie brudnej gry na co pozwalają organizatorzy tej gry.
     
    =Aspazja= i -dshh14- lubią to.
  14. Ehh.. niektórzy z Was mają bardzo ograniczone myślenie :D co Wam przeszkadzają mieszane klany? cos to zmienia w grze lub w Waszym w zyciu? aż bardzo Wam to tak przeszkadza? xD zanim cokolwiek napiszecie, że firma firmą, to nawet jesli by miały byc klany firmowe to i tak powstawały by sojusze i ludzie i tak by razem latali xD więc czy pod jednym tagiem czy tez nie to nie ma znaczenia :) ten kto bedzie chcial razem latać to i tak to zrobi :) no i.. to gra pvp i nie ma nigdzie napisane by nie bic także swoich - jest stosowna nagroda w postaci coraz wiekszej poważki na minus :) spuszczacie sie nad tą grą i denerwujecie, ale no kazdy już bije co chce i robi co chce, bo mało ludzi gra i gra jest sama w sobie juz strasznie zaniedbana i juz wymarła że tak powiem :) ja osobiscie juz odpuscilem dawno temu i zagladam sobie czasem na forum co ludzie piszą i dalej mnie zadziwiacie xD jak jest tak źle Wam to zmieńcie gre, tak jak ja to zrobilem i grajcie w cos co Wam sprawia przyjemnosc, bo widze DO tej przyjemności Wam nie daje xD
     
  15. Stanleyek

    Stanleyek User

    Niesmowity masz rację ta gra daje mniej przyjemności właśnie między innymi przeż oszustów z klanów mieszanych, ludzie uczciwi lubię wiedzieć kto jest przyjacielem a kto wrogiem. Jeśli nosisz ten sam mudur, powiewa nad tobą ta sama flaga to bardzo nieuczciwe jest wbijanie noża w plecy swoim współziomkom. Nawet w czasie rzeczywistej wojny żołnierze złapaqni w mundurach wroga nie mają żadnych praw, nie mogą zostać jeńcami wojennymi a zgodnie z prawem wojennym są zabijani na miejscu. Dlaczego tak jest ? Bo naprawdę przebierańców i oszustów nikt nie szanuje, tym bardziej zdrajców i kolaborantów a w klanach mieszanych grają tylko tacy.
     
    -dshh14- lubi to.
  16. z klanami mieszanymi to jest bardzo poważny błąd, jestem za skasowaniem mieszanych klanów i gra stała by się uczciwsza niż teraz co jest, bo co to jest za gra skoro wróg wroga bije i swój wrogowi pomaga to się nazywa gra? W żadnym wypadku, ja nie mogę tej gry tak nazwać bo nie jestem w stanie, a po za tym ta gra nie jest tak jak kiedyś było wszyscy na wroga lecieli i nie było skrupułów czy przeżyje wróg czy nie.
     
    -dshh14- lubi to.
  17. majkiski13

    majkiski13 User

    oj tam typowe multikulti, albo pogodz sie z tym albo zmien gre :)
     
  18. Ehh.. zrozum, że jak usuneli by mieszane klany to ludzie i tak by ze sobą latali! klan niczego nie zmienia i kto ma latac razem i bić nawwt swoich to będzie to robił i bez klanu... usuniecie mieszanych klanów niczego by nie zmieniło xD
     
  19. Stanleyek

    Stanleyek User

    Niesamowity, może by i latali lali swoich, ale i tego można by bylo ich szybko oduczyć. Za każde zestrzelenie swojego lub też za udział i pomoc obcym w takiej walce wprowadzić tygodniowy ban na konto a za recydywę karę zwiększać. Myśle że szybko by padły klany mieszane. Aby mogli grać z kumplami uprościć przechodzenie z firmy do firmy za niezawielkie koszty. Sprawa jest prosta do zrobienie ale nie jestem pewny czy organizatorom chodzi o to żeby tab gra była w miarę uczciwa i uczyła uczciwości. My gracze jednak powinniśmy się o to upminać a nie przechodzićna takimi dewiacjami do porządku dziennego.
     
    -dshh14- lubi to.
  20. Javelin

    Javelin User

    Likwidacja klanow mieszanych jak najbardziej TAK, blokady kont za bicie swoich NIE , wprowadzenie bonusow za eventy dla firm TAK, cos co motywuje do gry dla firmy powinno byc przemyslane tak by gracze po zmianie systemu klanow sami z siebie widzieli ze granie na firme im sie oplaca. Do tego kolejne pobozne zyczenie bany pernamentne za toole bugowanie ( cześć kont samo dostats pokazuje a programisci DO ślepi ) i pociągi . Ahh ta fantazja nic tylko zapomniec ze to nastapi nie przy takim nastawieniu CENTRALI i naszego supportu .


    Dodatkowe pytanie ICM Antonia to istnieje czy to wymysl z 2020 by wyciszyc temat bugowanych kont na PL3 ktore i tak nie zostaly zbanowane? xD
     
    Ostatnie edytowanie: 16 maja 2022