DYSKUSJA - Klany mieszane - Co robić?

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 7 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *MISZELKA*

    *MISZELKA* User

    EIC
    Ale dlaczego gracz X ma cierpieć za to że gracz Y zachowuje się tak jak się zachowuje ?
    Skoro ktoś płaci za urkę, 50% na poważkę, wbija sobie tą rangę to dlaczego ktoś ma mu to zabrać ? Tylko dlatego że ktoś inny bił Cię po plecach ?
    To jest tylko gra, większość gra w nią na tyle długo,że ma znajomych na każdej firmie. Ta rozrywka ma sprawiać przyjemność. I w większości przypadków sprawia gdy grasz z fajnymi ludzmi. Czepianie się koloru znaczka obok nicku to już po prostu wyszukiwanie problemów na siłę. Gra się zmienia od lat. Graczę się zmieniają. Może pora po prostu przestać spinać o to kto z kim lata, kto z kim ma sojusz, czy klan jest mieszany czy nie i po prostu się dobrze bawić ? Polecam wszystkim :) Miłego weekendu
     
  2. kris0211.

    kris0211. User

    Powiedziałem już, że nie będę odpowiadać na jego posty :) Widać zresztą, że ja swoje, a on swoje. Trochę dziwi mnie fakt, że nie podciągnięto tego pod punkt 2.8 z regulaminu (w końcu stara się nas ośmieszyć i wywołuje spory)

    Wnioskując z treści posta naszego koleżki, latający w klanach mieszanych poważania nie mają. Więc po co je usuwać? ;)
     
  3. Ghost_User

    Ghost_User User

    Aby nie przeszkadzali innym. Takie klany dość często np. lecą na jedną firmę i potem przez kilka godzin/dni jej mapy są zupełnie puste.
     
  4. kris0211.

    kris0211. User

    Miałem na myśli usuwanie poważania, nie klanów. Bo klanów międzyfirmowych nie trawię.
     
  5. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    w zasadzie powazanie to tak jakby przynaleznosc do swojej firmy wiec nie rozumeim jak czlonkowie takiego klanu moga je dalej zdobywac. w koncu jest to jakby zdrada firmy ktora jest przeciwienstwem powazania. wg mnie czlonkowie takiego klanu powazania nie powinni otrzymywac to juz by rozwiazalo problem. chcesz latac z obca firma w klanie i bic wszystko co sie rusza spoko ale zarobisz na tym jedynie doswiadczenia + uri i kredi z alienow
     
  6. kubaski44

    kubaski44 User

    Nie pojmuje co wy sie tak spinacie skoro ogólnie wiadomo, że tylko sb piszecie, a BP i tak nic nie zmieni.
    Ktoś napisał, że niech zlikwidują nawet jak zrobimy 3 klany na 3 firmach to bd lepiej- fakt jest taki, że nie bd dla was to wcale lepsze bo i tak bd na 1 ts i dalej bd razem ze sb latać, dalej jak ktoś z ts bd z mmo na 2-6 i ja bd to bd bił eic po plecach, więc gdzie tu widzi os która to napisałą sens to nie wiem.

    Kawaler ma racje, a wy nie potraficie tego zauważyć ... co jest śmieszne.

    Jak uważacie, że to mieszane klany sprawiły, że liczba graczy tak drastycznie zmalałą to jesteście w błędzie, czemu ?
    Odp jest prosta, najpierw usunęli Jackpot arene, potem fakt, że kiedyś jak miało się irki lf3 i bo2 to było się kozakiem, teraz trzeba albo multum czasu, albo kasy i kilku znajomych, żeby szybko zrobić konto, potem lowy, w których obecnie wszyscy trzepią krocie urki. Fakt, że nagrody za alienki też sie nie zmieniły mimo, że gra się zmieniła też jest lekką przyczyną małej liczby graczy. A no i masa bugów...

    Pisanie, że ubijał nowych i dlatego szybko kończą grę jest śmieszne, bo prawie nas nie ma na 1 gali ... jak już to teraz na eventach demanerach, czy hitack'ach tam latamy. Mówienie, że niszczymy walke na piłce itd ? Jak niby skoro gdyby nas na niej nie było to nic by się nie działo ? dla porównania pl1 kto lata na piłce ? z reguły C*(rządzi) a jak nie, to hls albo Xray, wszystkie 3 klany to klany mieszane, więc gdzie całą reszta, która nie jest w klanach mieszanych ?


    Nie bd więcej pisał bo zaraz i tak pewnie bd hejty

    PS: Jeśli chcecie mogę wam podać bez problemu powody, dla których latanie w takich klanach jest dla nas o wiele bd opłacalne.
     
    Ostatnie edytowanie: 11 listopada 2017
  7. -gustaf-

    -gustaf- User

    ..i na drzewo nie ucieka.O to chodzi , ostudzic przegrzne styki.

    Malo wiesz.Milcz.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 listopada 2017
  8. kubaski44

    kubaski44 User

    o_Oo_Oo_Oo_O


    Beka,

    Po 1 : Jest opcja edytuj, nie pisz post pod postem,
    Po 2 : Każdy ma prawo do wypowiedzi na temat, więc jak masz problem z tym co napisałem to tw sprawa nie zmienia to faktu, że mogę pisać skoro pisze na temat,
    Po 3 : Jeżeli piszecie, że to kawaler prowokuje, a teraz ja to powiedź mi, gdzie napisałem choćby słowo, które mogło kogokolwiek urazić.
     
  9. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Proszę o zakończenie kłótni i nie zbaczanie z tematu o którym jest mowa - więcej nie będę ostrzegał.

    Pozdrawiam
    BA_Matroz
     
    Ghost_User, kris0211. oraz MOD_M4 lubią to.
  10. -dshh14-

    -dshh14- User

    To po co masz firmy ?
     
  11. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Doskonały pomysł,jeszcze lepiej byłoby utworzyć 3-4 nowe mapy z wyłączoną funkcją PvP,na nich można by było bić TYLKO i wyłącznie NPC
     
  12. Alfa.Star

    Alfa.Star User

    Aspazja nie gniewaj sie ale chyba nie rozumiesz fabuly tej gry. Alieny tu sa po to zeby zarabiac urke/kredyty w darmowy sposob a ogolnie chodzi o walke pomiedzy 3 firmami czy klanami bo dzis bardziej tak to wyglada. Jesli chcesz ubijac tylko alienki to nie wiem czy odpowiednia gre sobie wybralas :)
     
  13. Ankalagon

    Ankalagon User

    Tak czytam i przeglądam co nieco spodobało mi się co nieco dodałem.
    zgodnie z powiedzeniem w odniesieniu do komentarzy.
    "mądry nic nie powie, głupi się nie pozna".

    Klany składające się z graczy pochodzących z rożnych firm - CAŁKOWICIE ZLIKWIDOWAĆ.
    Komunikację z członkami innych firm zlikwidować. ( obca firma zawsze stan wojny )
    Zablokować możliwość tworzenia grup składających się z członków rożnych firm - obojętne hadesy, low czy coś innego.
    Zlikwidować surowce występujące na pierwszej gali - wraz z likwidacja misji z nimi związanych.
    Palladium pozostawić tak jak jest.
    Ograniczyć ilość robienia wrót w danym miesiącu do kilku ( grupowych i indywidualnych ).
    Wywalić z rangi ilość ujemną za rozwałkę
    Wprowadzić pojemność magazynu z amunicją - tak by powyżej pewnej wartości nie chomikować ( amunicja, uridium, itp ) kredyty pozostawić tak jak jest na armo podstawowe
    Powiększyć nagrody z alienów o uridium oraz amunicję z zaznaczeniem, które alieny jaką armo dają
    Zablokować możliwość niszczenia statków graczy własnej firmy.
    Zlikwidować boxy
    Zlikwidować uszkodzenia dronów
    Znieść z rangi ilość zniszczeń przez wrogów pozostawić jedynie punktację za zestrzelenia.
    Uatrakcyjnić wszelkiego rodzaju akcje wygrane przez daną firmę - wynagrodzić również graczy z przegranych firm ale tylko tych co biorą aktywny udział w takich akcjach.
    Nagrody z alienów powinny być rozdzielane nie w/g rangi tylko w/g zadanych uszkodzeń - bywa czasami ze ten mocniejszy w randze w cele więcej dmg nie zadaje od tego z rangą mniejszą.
    I niech firma graczom swoim coś oferuje wartego uwagi za udział w eventach, akcjach wygraną w eventach itp.
    Wprowadzić przy akcjach ilość możliwych "zgonów" np przy akcji specjalnej gracz może zostać zestrzelony max 30 razy potem pauza na 30 minut.

    Jeśli ktoś jest tak mocno zżyty z kimś w grze ze bez niego świat wirtualny przestaje się trzymać w ryzach. - czas pomyśleć o własnym zdrowiu.
    Mądrym ludziom nie stanie na przeszkodzie fakt rozdzielenia - znajda sposób na połączenie w ramach jednej firmy.

    Obecna patologia i gadanie na temat jakie to pvp klany wielu firmowe toczą pomiędzy sobą och ech dech zapiera 10 do 20 (przy dobrej pogodzie ) graczy walczy o marchewkę. A pozostała cześć ludzi na serwerze siedzi i campi gdzieś na rubieżach gal.
    Dawniej krytykowane szpiegostwo itp teraz to forma otwarta dzięki klanom wielu firmowym.
    A ja bym chciał żeby w takich PvP brało co najmniej udział po 50 osób z każdej z firmy co daje już 150 osób w grze i nie chce zęby walczyli o marchewkę tylko cały kosz "cytrusów"

    Pozdrawiam
     
    -dshh14- lubi to.
  14. kawaler82

    kawaler82 User

    ^
    i tacy super DOSWIADCZENI gracze sie udzielaja w tej grze,forum

    Nagrody z alienów powinny być rozdzielane nie w/g rangi tylko w/g zadanych uszkodzeń - bywa czasami ze ten mocniejszy w randze w cele więcej dmg nie zadaje od tego z rangą mniejszą.

    kiedy nie wiesz jak dziala podstawowa mechanika gry ale wypowiadasz sie
    tak widze wiekszosc z was popisze mimo ze nie wiem 60% rzeczy ale przeciez mam konto od 2,500 dni! i przegrane 40 tysiecy godzin

    psss nie randze tylko lvl
     
  15. Ghost_User

    Ghost_User User

    Nie gardź modami. Przeczytaj post @BA_Matroz...

    Skoro będzie tu mod : Czy BP zrozumie zdanie graczy (i usunie klany mieszane) czy będzie tak jak zwykle : my piszemy, a tamci nic?
     
    Ostatnie edytowanie: 12 listopada 2017
  16. Ankalagon

    Ankalagon User

    Masz Rację nie mam zielonego pojęcia o mechanice gry - bo taka wiedza jest mi do grania potrzebna ? - loguje się zbieram co mi potrzeba i gram. Robię misje, nie oszukuję, trzymam się zasad, o których ty już dawno zapomniałeś prawdopodobnie. Twoja wiedza na temat tej gry jest zapewne niesamowita, czujesz ze wiesz już wszystko zjadłeś wszystkie trybiki tej gry i możesz grać w/g swoich zasad. Poproś BP, żeby za twoje zaangażowanie stworzyło tobie i podobnym ludziom specjalną mapę gdzie będziecie mogli cieszyć się wzajemną adoracją. Z tego co tam naklepałeś 16 godzin średnio dziennie daje do myślenia, ile lat pielęgnujesz nałóg ? ( pytanie retoryczne - liczę ze wiesz co to oznacza ).

    Patrząc z innego punktu widzenia chyba twojego masz racje ze BP może nas "olać" dlatego powinni te pomysły poddać pod głosowanie i zgodnie z tym co postanowią gracze ( większość :)) tak postąpić. Natomiast dowodem na to, że BP ma to gdzieś będzie sytuacja odwrotna.
    W każdym bądź razie towarzystwa wzajemnej adoracji najlepiej niech powstają w jednolitych barwach a wszelkie możliwości kombinatorstwa powinny eliminować powstawanie nowych niedorzeczności.

    PS : kawaler82 - Skoro tak długo grasz to daj pograć innym - czas na emeryturę lub rentę w grze i przestań myśleć tylko o sobie i o swojej grupie , bo jest tu jeszcze inna grupa graczy znacznie liczniejsza niż twoja mająca zupełnie inne zdanie niż Twoje.
    I jeszcze jedno. Skoro tak długo grasz gdzie są twoje posty jakieś z lat poprzednich w ktorcyh tak bardzo interesujesz sie grą ? czyżbyś dopiero teraz się obudził i stwierdził, że coś w tej grze jednak nie trybi ?
     
  17. MOD_ŻBIK

    MOD_ŻBIK Guest

    Chciałbym powiedzieć, że na każdym forum nie tylko u Nas znajduje się taki temat. Świadczy to o tym, że producent gry chce poznać opinie graczy, a dokładnie opinie na temat zaproponowanych zmian, które znajdują się TUTAJ.

    Pozdrawiam
    MOD_ŻBIK
     
  18. Sorki ale większość pomysłów bez sensu,ograniczyć ilość wrót do kilku w miesiącu? ( hahaha ) uważasz że BP strzeli sobie w kolano ;P
    Ograniczenie magazynu amunicji już było ,szybko je wprowadzili a potem szybko usuneli ( najpierw nie było ograniczenia,potem uznali to za błąd i wprowadzili ograniczenie ale szybko sie z tego wycofali uznając że tak było od dawna - i tu mieli racje). Palke zostawić bez zmian? Dlaczego? Drugie pytanie po co ci palka jeżeli ograniczyć chcesz gg? Jak chcesz ograniczyc komunikacje z graczami z innych firm?? Zlikwidujesz ts czy może całkiem zlikwidować czat?Liwkidacja wielofirmowych klanów nic nie da ( patrz pierwsze posty ),dokąd nie będzie realnego wsparcia firmy dla własnych graczy, czy to w czasie eventu ( może eventy dla każdej z firm osobno ) czy to misje tylko dla eic,vru,mmo,czy też blokowanie ataku na własna firme na każdej mapie. W innym przypadku jest to tylko temat zastępczy.Najpier powinni skupić się na wydajności i stabilności gry ( teraz to tragedia )
     
    kubaski44 lubi to.
  19. Ankalagon

    Ankalagon User

    Takie pogaduchy uważam za pewnego rodzaju "burzę mózgów" nawet te najbardziej ironiczne, głupawe pomysły może sprawią że jednej osobie zapali się żaróweczka z naprawdę fajną propozycją na dobre rozwiązanie.
     
    -RΛGΛT-PL- lubi to.
  20. -dshh14-

    -dshh14- User

    NIC DODAC NIC ÜJÄC