DYSKUSJA: Licencja sezonowa

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 1 marca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    [​IMG]

    DarkOrbit przedstawia zupełnie nową funkcję: przepustkę sezonową! Obowiązująca od 1 marca do 23 maja przepustka sezonowa oferuje nowe misje oraz ekscytujące i ekskluzywne nagrody! Zdobywaj darmowe nagrody na ścieżce Free Rewards lub odblokuj ścieżkę Gold Rewards, kupując przepustkę sezonową za Uridium lub za pośrednictwem naszej sekcji płatności, aby uzyskać jeszcze większe nagrody!
    Zapraszamy do naszego FAQ: [LINK]


    Wasza Ekipa Darkorbit
     
  2. MiataMx5

    MiataMx5 User

    Gdzie dokładnie można zakupic Pass za uridium ? Wyskakuje tylko opcja zapłaty pieniężnej
     
  3. Battle pass jest tylko za PLN :D można jedynie pominąć etapy za uridium :p więc jesli chcesz dresa do orcusa musisz wydać PLNy, typowa zagrywka BP :D
     
  4. "odblokuj ścieżkę Gold Rewards, kupując przepustkę sezonową za Uridium lub za pośrednictwem naszej sekcji płatności" no opis ewidentnie wskazuje ze powinno dać się kupić za uridium no chyba że to po prastu błąd tłumaczenia.
     
  5. Witam mam pytanie dzisiaj od restartu nie moge sie polaczyc z serwerem. Czy ktos tez ma taki problem
     
  6. tez od 10 30 proboje i nic
     
  7. SPEED[420]

    SPEED[420] User

    w dodatkach niżej macie żeby kupić za 400k Uridium :)https://prnt.sc/81Ee-fCCuuNp
     
  8. Jestem w 100 prcentach pewny że nie było tego tam wcześniej. Szczerze to cena zaporowa do nagród. Do licencji bojowej nie ma podjazdu...
     
  9. witam zalogowales sie juz do gry ? kurde ja dalej nie moge
     
  10. bestia

    bestia User

    standardowo event i nie idzie pograc
     
  11. przepustka tragedia najgorsza jaka do tej pory byla nie dosc ze 400k uri to jeszcze misje codzienne itd narzucanie robienia danych wrot w zamian za co designy do dronow i dres do statku zwariowaliscie juz calkiem w tym BP powodzenia w naciaganiu graczy
     
    -PŁONER- i -dshh14- lubią to.
  12. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    bezsens...400k uri za licencje ktora w sumie nic ciekawego nie daje... nagrody dokupna nie zachecaja plus jak przedmowca pisze wrota narzucacie albo montowanie czegos w montowni... zamiast nowosci, usuncie bociarzy :)
     
  13. Stanleyek

    Stanleyek User

    W celach licencji jest zbieranie skrzynek cargo, niestety system nie zalicza mi ich. Chociaż zebrałem z 50 na różnych mapach nadal mi nie zaliczono misji codziennej chociaż wymagane jest zebranie 20. Ma ktoś podobny problem ?
     
  14. według mnie to licencja sezonowa jest nieopłacalna xdddd wydać 400k urki co jakiś czas, a gdzie zrobić 15 wrót do misji sezonowej to gracz nie wyrobi z zarobkiem, by musiał PLN wydawać żeby coś zdążyć wyrobić zarobek na wrota xddddd, no bezsens
     
    -dshh14- lubi to.
  15. Stanleyek

    Stanleyek User

    Nie wiem czy opłacalna, nie liczyłem, ale to zawsze jakaś rozrywka w tej grze. Gorzej że nie można zaliczać pewnych misji, bo na przykładzie skrzynek cargo których zebrałem już ze 100, system zaliczył mi 2. Zgłosiłem do PT, zobaczymy czy pomogą, a może ktoś z was wie co może być przyczyną .
     
  16. Jαηεк

    Jαηεк User

    Każdy ma problem z czym innym w tych "celach", jednemu nie zalicza skrzynek, drugiemu czegoś tam jeszcze.. ale ludzie z tej "POMOCY" technicznej też raczej grają w grę i pewnie sami zgłaszają, niech oni to robią a nie Wy :) poczekajcie a samo się wyjaśni, fajnie będzie z myślą "o kurczę, oni tam siedzą i nic nie robią a jednak napisali, czy zapytali o to, że coś nie działa" :)
     
  17. Ja rozrywki nawet nie widzę bo nie ma z czego wyciągnąć z tej złotej licencji, a po za tym jest tylko 30 AI i reszta śmieci, jeszcze wyjdzie z tego jeden wielki minus, warto sie zastanowić przed wydatkiem 400k urki

    ps: pozytywu nie widze
     
  18. Kociula

    Kociula User

    [​IMG] ktoś mi powie jak te cele zrobic? czy działają poprawnie chodzi o : Osiągnij następującą liczbę celów licencji sezonowej: 10,20,25?
     
  19. warnery1

    warnery1 User

    Wszyscy chyba tak mają, a podejrzewam, że chodzi tu o cele z eventów z licencją pilota i problem leży po stronie tłumaczenia. Do końca licencji sezonowej pewnie będą 2 albo 3 takie eventy.
     
  20. Stanleyek

    Stanleyek User

    Ja do tej pory zrobiłem 4, ale niestety jak dotychczas nie są uwzględnione w 10,20 ,25 .Są natomiast w wykonaj tygodniowe misje licencji sezonowej