Opinie Dyskusja: Małe aktualizacje

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 13 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Tutaj możecie porozmawiać na temat małych aktualizacji - zmianach w grze.

    Wasza Ekipa Darkorbit
     
  2. Chris_Vi

    Chris_Vi User

    nie mogę zalogować się na mape !!!
     
  3. Cupak

    Cupak User

    Zmianach już wprowadzonych czy przez nas dopiero wymyślonych ?
     
  4. Ten wątek jest reakcją na inny temat: Dzisiejsza synchronizacja BA_Astral. Moim zdaniem to miejsce ma być dyskusją na temat wszelkich zmian przedstawionych w tym wątku: Dzisiejsza synchronizacja. Jako że skomentowałam już wcześniej wprowadzone najnowsze zmiany, nie czuję potrzeby ponownego wyrażania swojej opinii.
     
  5. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    viper, Twój post był niestosowny, więc go usuwam. Na przyszłość - zastanów się nim dodasz komentarz.
    dokładnie tak. wszystkie małe aktu, do których nie ma głównej dyskusji.
     
  6. Turok112

    Turok112 User

    Mam nadzieję, że to chociaż przeczytasz nim usuniesz post jak to macie w zwyczaju.
    Mamy się wypowiadać na temat aktualizacji? przecież i tak nic nie zmienicie na korzyść gracza wręcz jeśli coś wykryjemy co nam będzie się opłacało, to usuniecie lub zmienicie na niekorzyść graczy. Weźcie się wreszcie za boty. Żałosne jest to ile tego lata bezkarnie śmiejąc się uczciwemu graczowi w twarz. Skoro zezwalacie na masowe oszustwa to może sprawiedliwie będzie jak udostępnicie to innym? Dla was i innych z firmy BP regulamin to kpina?
    Może coś ci przypomnę, bo jak widać zapomnieliście o tym dawno.


    Reguły korzystania z konta

    3. Niedozwolone programy wspomagające i automatyzacje

    Do grania w nasze gry służyć może wyłącznie niepoddana modyfikacji, tradycyjna przeglądarka lub opracowany specjalnie dla danej gry klient. Zabronione jest używanie nieposiadających jednoznacznej autoryzacji programów wspomagających, botów, skryptów, makr jak również wszelkich innych aplikacji, służących do automatyzacji przebiegu gry bądź też wpływających na wygląd i formę wykorzystywania klienta gry.


    9. Wykroczenia przeciwko wyżej określonym regułom

    Sankcje za wykroczenia przeciwko regułom mogą sięgać - w zależności od wymiaru wykroczenia oraz uprzednio orzeczonych upomnień - od upomnienia do przejściowego lub trwałego zablokowania konta w grze (skasowania). Zarząd gry zastrzega sobie prawo do decydowania o sankcjach w przypadku wykroczeń przeciwko regułom. Właściwym partnerem w kontaktach w tej kwestii jest odpowiedzialny za blokowanie kont administrator lub pracownik pomocy technicznej.

    Skoro już to nie obowiązuje(widać to na mapach) to może warto zmienić regulamin?
    PS. Jedyne co robicie to uciszacie uczciwych graczy.
     
  7. Ankalagon

    Ankalagon User

    Nie raz już o tym pisano.
    Jak zlikwidują występki o których piszesz ( ja tak to widzę w oparciu o własne spostrzeżenia i słowa innych użytkowników wypowiedzianych na tym forum) to:
    1. Drastycznie spadnie ilość "graczy"
    2. Wraz ze spadkiem ilości graczy - spadną dochody BP
    3. Podskoczą do góry ceny kont na "sprzedaż" lub ta gałąź "gospodarki" przestanie być opłacalna.
    4. Misje na niektóre statki nie będą możliwe do wykonania lub wykonywanie tych misji spowoduje inne nadużycia teraz mało zauważalne.

    Skala tego procederu jest tak duża, że tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na uczciwość w 100% ( osobiście nie znam takich )
    Patrząc na swój klan, siebie i ludzi z którymi się spotkałem mogę stwierdzić, że nie ma ani jednej osoby, która gra od początku uczciwie ( wpadłem w nieciekawe towarzystwo :) )
    Natomiast jeżeli chodzi o występki, o których napisałeś na 50 aktywnych graczy max do 3 tego nie robi lub nigdy nie robiło.

    Mogę sobie pogdybać nad przyczynami i pogdybam.
    Z plotek śmigających pomiędzy TS a DISKO można się dowiedzieć o rzekomych umowach pomiędzy twórcami zabawek a samym BP. ( czy to prawda - oficjalnie nie )
    Oficjalnie jest regulamin - jednak nikt nie bierze go na poważnie gdyż związek przyczynowo skutkowy tkwi w dochodach.
    I z tego powodu nie ma żadnych kontroli, a bany, to moim zdaniem, teraz na dzień dzisiejszy, tylko pusta informacja.
    Ciągłą pogoń za nowościami ( gdy ich nie było również były narzekania ) do tego mentalność graczy ( nie napracować się by zarobić ) pociąga takie a nie inne konsekwencje.

    Mi osobiście przestało to przeszkadzać - po prostu się przystosowałem do nowych warunków tej gry i proponuję również się przystosować.

    Nikt z tym nic nie zrobi ( bo gdyby chciano to zrobić zrobiono by to już 5 lat wstecz lub jeszcze wcześniej )
    Regulaminu nikt nie zmieni ponieważ warto mieć mały bicz lub pręgierz tak dla samej zasady, może się kiedyś przydać tak na pokaz (ja widzę np zastosowanie w zwalczaniu konkurencji )
     
    Ostatnie edytowanie: 14 maja 2019
  8. Turok112

    Turok112 User

    Więc polecasz pobrać autopilota i inne wspomagacze, by dostosować się? Spadnie ilość graczy? co za szkoda.. Było nie oszukiwać.
     
  9. Ankalagon

    Ankalagon User

    Niczego nie polecam ( w kwestii którą poruszasz ) - i jak widzę nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi - napisałem tylko jak jest i będzie. Natomiast przystosowanie, o którym napisałem nie pozwiązuj z oszukiwaniem - zresztą to nie moja sprawa. To twoja sprawa jak grasz i z czego korzystasz mi to nie przeszkadza. Każdy ma coś za uszami i udawanie świętego jest raczej nie na miejscu.

    Postępuj zgodnie z regulaminem, walcz z tymi złymi - np.pisz donosy. to może coś zrozumiesz.
    Pozdrawiam
     
    Ostatnie edytowanie: 14 maja 2019
  10. poland102

    poland102 User

    oj tam ...wróżenie z fusów...nikt nie wie co zrobić by cokolwiek działało wiecznie w tym biznes czy gra;
    za bardzo uogólniasz; wychodzi na to, że w tej grze są tyko nieliczni lub nietykalni:);
    tak to nazywając fajnie być obojętnie w jakiej grupie; ja na szczęście należę do nielicznych / autografy gratis/ patrząc w historię nietykalni nie kończyli ciekawie:D

    co do aktualizacji sprzedaży "złomu " z inwentarza, to naprawdę można by było dołożyć sprzedaż większej ilości szt na raz/ samych laserów mam z 1000.../ szkoda czasu na klikanie
     
  11. Turok112

    Turok112 User

    A to ma jeszcze jakiś sens w tych czasach? Skoro nie ma kar za oszukiwanie, to nie ma sensu go przestrzegać. Kiedyś ta gra była fajna i logując się na mapę aż chciało się godzinami grać ze znajomymi, teraz po ponad już 10 latach gry(3 ostatnie lata coraz to mniej, mniej aż w końcu raz na tydzień/miesiąc) gra straciła sens. Osoby z którymi się kiedyś wspólnie latało odeszły, a to co teraz lata na mapach.. Szkoda pisać. Tylko nostalgia do tej gry mnie jeszcze tutaj trzyma lecz to też ma jakąś granicę. Robiąc tak dalej gra może podzielić losy BSG.
     
    D.A.R.E.K i Cupak lubią to.
  12. ViperΔ

    ViperΔ User

    xDDDDDDDDD przecież botów nie ma bo by dostały bana, gdyby nie było tego w regulaminie zaraz by każdy bocił i gra nie miałaby sensu. Może otwórz dla każdego swoje mieszkanie no bo ci mucha wleciała do domu bo przecież i tak nikogo nie obchodzi że tam mieszkasz.
     
  13. Turok112

    Turok112 User

    Bardzo inteligentna odpowiedź.. Może ty zdejmij te klapy z oczu? To, że wasze pomocniki mają jakieś nazwy, to mnie już nie interesi. Większość wie noo ale są pewne "osoby" które mogą czegoś "nie do końca zrozumieć" Bywa.
     
  14. ViperΔ

    ViperΔ User

    Ty to sie znasz. Udowodnij że bocą.
     
  15. poland102

    poland102 User

    pax...pax...pax
    po pierwsze primo:) udowadnianie botów to jak udowodnić, że się nie jest wielbłądem
    a po drugie primo nie na temat...
     
  16. Nagrywanie bociarzy też nic nie da bo jeszcze można samemu bana złapać za używanie w grze oprogramowania nie autoryzowanego przez BP.Gracze kantowali i kantują to fakt tyle iż niektórzy to z tym przesadzają przykładami z jakimi się spotkałem są chociażby:
    -900k obrażeń przy pojedyńczej salwie Vengeance,
    -strzelanie z drugiej połowy mapy
    -nie działające EMP(ty go dajesz przeciwnik nie przerywa salw laserami).
    -wlecenie daleko w strefę promieniowania niszczy ciebie przeciwnikowi nic nie robi.
    Viper udowadnianie iż ktoś boci ma tyle sensu w tej grze co udowadnianie iż na pustyni jest piach,a na antarktydzie śnieg.Każdy to wie ale każdemu to wisi grunt by w miejscu jego zamieszkania pogoda była dobra.
     
  17. w darmowej, o podobnej tematyce grze, bez koncernu BP nie widać botów i innych zabawek. Tutaj też uważam jakby chcieli to by usunęli. To im na rękę, a cała statystyka rywalizacja czy przelewy to psu na budę nic nie obrazują.

    Jedyna uczciwa rzecz to każdemu do premki powinni dołączać zestaw dodatkowego oprogramowania i byłoby uczciwie i rywalizacja że hohoho.
     
    SλώczγK lubi to.
  18. olbi29

    olbi29 User

    co to za temat ? a jakimiś tam po prawie 10-ciu latach pogrywam tak dla sprawdzenia, ale chyba szkoda czasu to jest jeden wielki kanał dla opętanych co mają wszystko w tej miernej gierce o_O bez obrazy dla opętanych ha hi :p
     
  19. Ankalagon

    Ankalagon User

    Już widzę jak nasze posty znikają.
     
  20. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    ja to nawet już ich nie widzę, a powiem lepiej - nie widziałem :)