Opinie Dyskusja: Małe aktualizacje

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 13 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Turok112

    Turok112 User

    Dokładnie jak nasze kochane BP :)
     
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    A ja proszę o powrót to tematu aktualizacji, a nie botów, abyśmy mogli zebrać i przesłać opinię do BP. Dyskutować na ten temat możecie sobie w przeznaczonym do tego wątku. Ten temat jest do tego, abyście mogli wypowiedzieć się na temat ostatnich zmian w grze, a nie na wszystkie inne.
    Od tego momentu, każdy post nie na temat zostanie usunięty.
     
  3. Turok112

    Turok112 User

    Czemu znów nie ma serwera testowego? miał być od 14 a jest już po 20 i zero informacji??
     
  4. jest testowy
     
  5. bomba1902

    bomba1902 User

    Odnośnie dzisiejszej synchronizacji (23.05.2019r.). Co to ten kod Captcha na aukcji?
     
  6. Turok112

    Turok112 User

    Zapora przeciw zbyt szybkim licytowaniu.. 5 lub 6 razy możesz licytować a potem wyskoczy ci captcha i musisz dowieść, że nie jesteś robotem.. Przeszkadza jak chcesz szybko pod koniec aukcji kilka przedmiotów wylicytować.
     
    bomba1902 lubi to.
  7. Niestety BP nic z botami nie zrobi. Inne gry potrafią z tym walczyć, ale skoro BP na tym zarabia... to sami wiecie jak ta gra będzie wyglądać.
     
  8. Ankalagon

    Ankalagon User

    Pytanko - dzisiaj po restarcie serwera 10:44 pojawiły się problemy ze zmianą konfiguracji wyposażenia na statkach ( w hangarze ). Brak możliwości dodawania sprzętu wyjmowania sprzętu itp. o co chodzi ?
     
  9. Cupak

    Cupak User

    Oj tam, to nie problem dla wytrawnych graczy :rolleyes: Można przecież latać po mapce i zbierać skrzyneczki.
     
  10. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    przejdź w tryb "jakikolwiek automat" i będzie git.
    żadna niedogodność nie dosięgnie cię, możesz iść na spacer :)
     
    Cupak lubi to.
  11. kube

    kube User

  12. Ankalagon

    Ankalagon User

    @Cupak - jak masz ochotę możesz zbierać skrzyneczki nawet w swoich gierkach @D.A.R.E.K - w tryb jakikolwiek, też możesz sobie przejść ( widzę, że przeszedłeś w tryb banita ) na pewno nie jest to żaden git.
     
  13. Cupak

    Cupak User

    To dziś dopiero zobaczyłeś że król BP jest nagi :D Moderatorzy krzyczeli że jest odziany kto się dał nabrać to dał :)
     
  14. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    banitę mam świadomie :)
    właśnie za tępienie automatów, które potem obsiadają różne ewenty - zmora, jedna z wielu tej gry.
    rankingi w erze botów mnie już nie już rajcują od lat, więc wisi mi, dynda i powiewa na małym, średnim i wielkim wicherku co mam przed tagiem albo nickiem w tej grze.
    gra zeszła lata świetlne na psy jeśli chodzi o zasady i fabułę, ale to całkiem inna sprawa. wymaga jedynie własnej akceptacji/tolerancji tych wszelkich niegodziwości, jakie tu obowiązują za przyzwoleniem, a śmiem twierdzić (nie bez podstaw) że z umoczeniem palców w tym bagienku przez tzw. BugPoint :)
     
    MOD_TORO lubi to.
  15. ham54321

    ham54321 User

    Mam sugestię drobnej aktualizacji: reset mnożnika poważania na minus po odrobieniu banity. Mój pet ma skłonność do ubijania innych petów i przez to wbiłem w przeciągu tygodnia banitę cztery razy :mad: Jest to na tyle frustrujące, że powinienem zrobić dla bezpieczeństwa dwutygodniową przerwę od gry, a chyba nie to jest celem BP
     
  16. HelloItsMy

    HelloItsMy User

    powiem ci tak aktualnie jesli dostaniesz np 25mln na minus dzisiaj to za tydzien dostaniesz tez 25mln na minus bo to sie nei resetuje nwm czm tak jest ja ubilem goscia 3 dni temu na minus dostalem 3.2mln a predzej ubilem 7 dni temu i tez 3.2mln na minus wiec minus sie nie zmniejsza tak BP aktualizacje robi ze daja jedno a psuja drugie
    z BL jest tak samo wybijesz impulsy na BLu a potem ich nie ma lata z 10 na krzyz a ostatnio to musiales latac na tp sie repac bo tyle za toba latalo
     
  17. Zeus_33

    Zeus_33 User

    I tak powinno być :) zero bicia własnej firmy :) i za pomoc obcej firmie tez powinien się sypać minus zaraz było by luźniej :)
     
  18. HelloItsMy

    HelloItsMy User

    mam pytanie
    wam tez sie popsul hangar?
    mam na mysli to ze czasami zeby cos na statek wrzucic trzeba 5razy odswiezyc hangar bo nei idzie albo drony jak naprawic to jak naprawiam to naprawie 2/3 i musze odswiezac z 4minut zeby kolejne 2/3 naprawic i tak ciagle niech BP cos z tym zrobi w koncu
     
  19. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Problem jest znany, błędy zgłaszamy w innym dziale :)
     
  20. czasami gdy się zmienia dresy w centurionie to gra się ładuje i ładuje ----->trzeba odświeżać aby zmieniło dres