Opinie Dyskusja: Małe aktualizacje

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 13 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Cupak

    Cupak User

    A czy to nie jest właśnie taka mała aktualizacja do obecnego stanu gry ? Mi się podoba bo pięknie odzwierciedla obecny stan gry :cool:
     
  2. HelloItsMy

    HelloItsMy User

    Eviana a czy wiadomo wam też o tym że kiedyś szło zaznacyzć wszystkei przedmioty lkikajac CTRL i zaznaczaja myszką np osłony po dzisiejszej aktualizacji mi to nie dziala a wczoraj bylo wszystko OK tak samo jak sie zaznaczało tym CTRL i klikalo na dany przedmiot to klikajac do tego SHIFT to te przedmioty wrzucalo lub wyrzucalo ze statku-na statek i nie dziala rowniez
     
  3. a zapoznać się z instrukcją nie można?teraz trzeba 2 razy kliknąć żeby przeniosło wszystkie zaznaczone przedmioty
     
  4. HelloItsMy

    HelloItsMy User

    ereziel nie zawsze to dziala
     
  5. Wprowadzili zbędne kombinacje klawiszy. Stare wystarczająco pomagały a teraz mamy burdel w hangarze.
     
  6. Ankalagon

    Ankalagon User

    To fakt, Jedyne usprawnienie to sprzedaż zbędnych przedmiotów - można robić hurtowo - ale nie zauważyłem sprzedaży hurtowej w konkretnej ilości. Tak samo dziwną rzeczą jest np ładowanie osłon do dronów i statku. w statek ładowane są osłony z automatu o najwyższym poziomie ulepszenia - czyżby ta sama miara już nie dotyczyła tej samej czynności w odniesieniu do hurtowego umieszczania osłon w drony ?
     
  7. trzymasz shift i wybierasz przedmiot potem trzymasz control i klikasz myszką 2 RAZY! i bez problemu możesz włożyć wszystkie lasery czy oslonki naraz :)
     
  8. Na moim dość słabym komputerze nie da się tak zrobić za duże lagi są jak klikam dwa razy myszką na przedmiot.
     
  9. 44waldi44

    44waldi44 User

    Co do dzisiejszej aktualizacji "
    • Ulepszenie: PD i Poważanie z Mindfire Behemoth zostały usunięte, a zamiast tego nagrody PD i Poważania zostały umieszczone w skrzynkach upuszczonych przez NPC. Skrzynie będą zawierać od 52 500 do 72 500 poważania, a także od 8 500 000 do 12 500 000 PD.
    Podział nagród powinien być sprawiedliwy czyli wszystkie nagrody powinny być takie same a nie " od-do " Czyli 80 mln PD podzielone na 8 po 10 mln PD i 500 tyś HON podzielone na 8 po 62.5 tyś HON

    Pozdrawiam.
     
  10. Ok fajnie ze naprawiliście ..... a czy możne ktoś by wymyślił jak jednorazowo wyczyścić zaśmiecona przez ten błąd listę kontaktów? Bo mi się osobiście nie chce spędzać mojego cennego czasu na usuwaniu ręcznie 400 kontaktów z mojej listy o_Oo_Oo_Oo_Oo_O
     
    Ostatnie edytowanie: 9 września 2019
  11. wiadomo kiedy pojawi sie event hitack 2019
     
  12. na angielskim forum była ostatnio o tym jakaś wzmianka
     
  13. a masz jakiegos linka na tomiast tego hitacka
    czy jakis mod moze udzielic jakiejs wypowidzi czy bd jakis jeszce testwy serwer
     
    Ostatnie edytowanie: 10 września 2019
  14. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    niestety musisz obserwować oficjalne ogłoszenia.
     
  15. Dziś zdołałem ubić z ekipą Behemota pierwszy raz od dłuższego czasu, powiem jedno, jak dla mnie możecie juz na zawsze usunąć tego aliena bo to co z nim zrobiliście to jest śmieszne i żałosne, zeby średnio na 5 osób przypadało 200 uri (nie licząc skrzynki) Nie pozdrawiam.
     
  16. warrriat

    warrriat User

    Nagroda za behemota jest jak najbardziej uczciwa. Docelowo jest to alien przeznaczony do bicia w grupie i dlatego całość nagrody z niego pojawia się w skrzynce, zamiast nagrody bezpośredniej. Ilość uridium oscyluje zazwyczaj pomiędzy 5400 a 5800 uridium. Dla graczy z powyżej poziomu 24, czyli mogących wlecieć na wrogie mapy BL cały czas pozostaje to jeden z najlepszych zarobków przy stosunkowo dość małym wkładzie amunicji.
     
  17. tak dyskutujecie jak hitaki sie bugoja ja chcialbym jakas rekepesate za te lagi co sa na serwerze to jest zenada
     
    kris0211. lubi to.
  18. haks

    haks User

    a boty są i będą :)
     
  19. haks

    haks User

    To taka zmiana :) i znowu LAGORBIT ,logowania : błąd
    to już THE-END gry ?
     
  20. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    właśnie sprawdzałam i u mnie wszystko działa

    haks - Twoich postów nie łączę, bo jest między nimi usunięty wpis innego użytkownika, więc wszystko okej :)