Dyskusja: Nowa montownia i System Ulepszeń

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_Matroz, 8 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Ankalagon

    Ankalagon User

    Ta cała nowa montownia jest do ....... poprawki
    U mnie np widać tylko 40 promków reszty nie widać
    Jak ulepszyłem 20 promków na 10, to połowy nie widziałem pomimo, że chciałem je ulepszyć, pomimo że na statku były.
     
  2. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Nie rozumiem,w czym macie problem,Michers nie może przesunąć ,,listwy'' , Ty,Ankalagon widzisz tylko część laserów Prometheus...sprawdziłam w Montowni:listwa daje się przesuwać bez problemów,widzę moje wszystkie lasery danego typu i ich poziom ulepszeń.Przykład ? Mam 47 laserów LF4,w tym 19 na 16 lvlu,8 na 3 lvlu,reszta na 1 lvlu,mam też 127 LF3,widzę je wszystkie,gdy przesuwam kursorem listwę ,mogę je sprawdzić ,na którym są lvlu.Nie wiem,dlaczego u Was to nie działa,może warto napisać do pomocy technicznej ?
     
  3. Michers

    Michers User

    [​IMG]
    Tej listwy nie mogę przesunąć, a nie pokazuje wszystkiego
    Ps. w montowni działa, tylko w ulepszeniach nie
     
    Ostatnie edytowanie: 8 stycznia 2020
  4. Kursor na tą listwę, i pokręć rolką myszy, ja tak przesuwam.
     
    Ankalagon i Michers lubią to.
  5. Michers

    Michers User

    myszką funkcjonuje, dzięki :)
     
  6. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    daj okruszka, bo dobra myszka - dobra :)
     
  7. Ankalagon

    Ankalagon User

    Jo z kursorem i rolką działa. Nigdy bym na to nie wpadł.
    Dzięki siemiatyczuch.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 stycznia 2020
  8. Fajnie że pomogłem. Podobno najtrudniej wpaść na najprostsze rozwiązania, ja to przypadkiem wyczaiłem:)
     
    =Aspazja= lubi to.
  9. Nie chce mi się czytać od początku, więc napisze tylko, że GDZIE SĄ MOJE 603 transfery energii? Super zmiana bigpoint, super..
     
  10. Zosiaczek

    Zosiaczek User

    W zamian dostałeś po dwie sztuki transferu, awaryjnej osłony, 100% celnosci rakiet i czegoś tam jeszcze:D O ile faktycznie czegoś nie przeoczyłeś :eek: I ciesz się że o Tobie nie zapomnieli. ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 10 stycznia 2020
  11. tak dostał po 2 sztuki a reszte rozdali innym :) dzieki scofi za te 2 transfery
     
  12. nowy dodatek wyprodukuj RWA smiech za 60 RWA mam dac lf4 na 16l i jeszcze 10.5k uri
    to ile te RWA kosztuje ? pierwsze ulepsz lf4 na 16l to jakies 100k u i jeszcze teraz 10.5k u.
    komus sie troszke pomieszało w głowie z tym rozmontowywaniem
     
  13. warrriat

    warrriat User

    Drogi kolego głownym celem "demontowni" jest możliwość rozmontowania(pozbycia się) przedmiotów, które nie są ci potrzebne. Przykładowo miałeś wcześniej komplet 44 osłon bo2 na 16 poziomie. Teraz masz komplet 44 osłon bo3 na 16 poziomie, więc osłony bo2 nie są już ci potrzebne. Za drobną opłatą możesz je rozmontować i uzyskać RWA.
     
    BladeRunner74 lubi to.
  14. Lukines_10

    Lukines_10 User

    Raczej chodzi o to że to są 3 wrota x7 bez straty urki...
     
  15. SλώczγK

    SλώczγK User

    wprowadzenie tej opcji daje możliwość taką że wkrótce PROMETEUSZE zostaną zastąpione kolejnymi nowymi i nie potrzebnymi laserami byle by urke tracić :D
     
  16. Ja to rozumiem.... tylko za drobna opłata???? smiech . dla ciebie 10.5k uri to drobne to ok. Dla mnie bardzo duzo.... dlatego z tego nie skorzystam wole aby lezały i gniły w magazynie a ja moge x7 bo to mnie sie opłaca
    jak oddam samochud na złom to mi zapłaca a tam rozmontuja i tak powinło to działac tutaj
     
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  17. Założenie ciekawe,ale niekorzystne dla żadnego gracza.
    Jak ktoś ma mniej potrzebne przedmioty to wrzuci je w inne statki.
     
    =Aspazja= lubi to.