Dyskusja: Nowa montownia i System Ulepszeń

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_Matroz, 8 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. C-I-E-Ń

    C-I-E-Ń User

    Promki są w uleprzeniach tylko musisz zaznaczyć broń. Jak Masz zaznaczone wszystkie opcje ulepszeń to ich nie widać nie mieszczą się a strzałki do przesuwania ikonek przedmiotów nie działają. Analogicznie z generatorami zaznaczysz tylko to co chcesz ulepszyć
     
  2. |Dżordż|

    |Dżordż| User

    To jakim cudem wszystko mi działało tam i 5 dni temu i działa tez dzisiaj. Wpisałem kod na glob7 5 dni temu i nie miałem żadnego problemu...
     
  3. -dshh14-

    -dshh14- User

    dziwne ja mam 1 laser prometheus i moge go ulepszyc gram na pl 2
     
  4. |Dżordż|

    Napisałeś, że nie ma czy też nie było buga na serwerze globalnym, ja gram na europejskim globalnym, więc dlatego zanegowałem twoją wypowiedź, teraz piszesz, że globalny7, więc może pisz dokładniej, a nie po łebkach.
     
  5. co do ulepszen tak jak kolega napisal, masz wszystko zaznaczone temu nie widac ich na liscie, strzalki do przesuwania nie dzialaja to fakt ale maly protip ktory odkrylem, jesli sie kliknie i przytrzyma np oslone na tej calej liscie i wtedy przesunie w lewo badz w prawo to lista przedmiotow rowniez sie przesunie
     
  6. Ankalagon

    Ankalagon User

    Lepiej użyć filtra wówczas nie trzeba korzystać ze strzałek, chyba że ktoś z sentymentu trzyma mp-1 i inne nieprzydatne lasery i inne śmieci co się nie mieszczą. Ale tak jak napisałeś przesuwanie asortymentu nie działa poprawnie.
     
  7. Zosiaczek

    Zosiaczek User

    Witam
    Zbliża się koniec tygodnia. Czy doczekamy się obiecanych rekompensat, czy raczej użyjemy stwierdzenia "obiecanki cacanki (...)"?
     
  8. chyba nic sie nie doczekamy by mogli chociarz dac 1 tydzien premium i rabatu
     
  9. Zosiaczek

    Zosiaczek User

    W FAQ znalazłam coś takiego

    • LF-4 MDi LF-4 PD: nowy podstawowy dmg 230 (był 212)
    • LF-4 HP: nowy podstawowy dmg 225 (był 212)
    To żart? Przecież podstawowe parametry się nie zmieniły.
    Czy ktoś z MODów mógłby wstawić linka do oryginalnej wiadomości, zanim została przetłumaczona?
     
    Ostatnie edytowanie: 7 listopada 2019
  10. manis07

    manis07 User

    Pytanie czemu nie widać na jakim poziomie są uszkodzenia (cały czas jest ten sam poziomo pomimo zestrzelenia) dronów w hangarze?
     
  11. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Proszę oryginalna wersja :)

    Pozdrawiam
    BA_Matroz
     
  12. Zosiaczek

    Zosiaczek User

    I jak widać diabeł tkwi w szczegółach. Z oryginału odniesienie jest do czasu przyszłego, czyli coś co może nastąpić, może być zrobione, zostanie zrobione w przyszłości. To może niech ktoś cały topik https://board-pl.darkorbit.com//threads/faq-odnowiona-montownia-i-system-ulepszania.112902/ wstawi również w oryginalnej wersji lub wstawi linka gdzie taka oryginalna wersja z której tłumaczycie się znajduje, to nie będzie nieporozumień.
     
  13. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Tłumaczenia są odgórnie przekazywane z centrali, oryginalne teksty w języku angielskim można znaleźć na angielskim forum.

    Pozdrawiam
    BA_Matroz
     
  14. Zosiaczek

    Zosiaczek User

    Na rosyjskim forum odnośnie RWA znalazłam coś takiego ( bez informacji z centrali że trzeba coś odkrywać )
    Alfa - 2
    beta - 2
    gamma - 3
    delta - 4
    epsilon - 4
    kappa - 4
    zeta - 3
    lambda - 4
    hades - 1
    kuiper - 6
    kronos - 100
    strefa kwarantanny - 20

    Oryginalny link http://ru.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/novaja-sistema-sborki-i-apgrejda-faq.124746/

    Na ru też się pojawiły informacje, że w niedzielę nie było RWA z wrotek i też sprawę zgłosili do centrali. Problem globalny?:p

    EDIT: 15:12 - w końcu doczekałam się rekompensat. O jak ja jestem za to wdzięczna. Pozdrawiam.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 listopada 2019
  15. |Dżordż|

    |Dżordż| User

    To chwile. Za wrota w niedziele które mi nie dały mogę prosić się o rekompensate? Czy jak.
    A czasy przyszłe w angielskim forum są dlatego, że info było podane przed updatem. Wszystkie te dane są. Wystarczy wejść na glob albo miec konto tylko na globie i zmienić stronę logowania na angielski. Wtedy gra będzie po angielsku.
    (niestety polskiego serwera się nie da zmienić bo wielka Polska narodowa musi mieć tylko i wyłącznie własny język)
     
  16. Zosiaczek

    Zosiaczek User

    Jak samemu nie zadziałasz to nikt nawet palcem nie kiwnie żeby wysłać zapytanie w tej sprawie do "wyższej instancji". To jednak jest Polska gdzie trzeba palcem osobiście pokazywać, że coś jest nie tak a przy okazji uważać, żeby za zakłócenie spokoju "forumowego urzędnika" nie zostać ukaraną. Do jakości informacji niestety też trzeba nabrać sporego dystansu. Ja napisałam do PT. Z PT, przynajmniej otrzymałam informację, że doszła.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 listopada 2019
  17. ghy123

    ghy123 User

    Może nie na temat ale co wy tak płaczecie o ten angielski...... Podejrzewam że i tak 98% płaczów nie zna tego języka w dobrym stopniu ... i nie mam na mysli zdań "Go left go right train station" (tak wiem mało poprawnie....) albo angielski z pewniej gry FPS 5vs5 nawet taki gagatek sie znalazł co pisał że tak wyglada formacja na 3d i musi byc tak przetłumaczone z angielskiego...... Płaczecie nad tą gra
    Ale i tak gracie ..... był płacz na te "nowe" LF4 HP itp że długo bedzie sie zbierac pół roku później ludzie mają komplety ....Teraz z ulepszeniami podobnie nie ma co sie spieszyc... wystarczy nie grać i czekać na event :D

    A gdyby tak wysłać screeny forum scenarzysta trudnych spraw hmmmm??
     
  18. Zosiaczek

    Zosiaczek User

    A co ma piernik do wiatraka?
     
    ismiech lubi to.
  19. co to rekompesta chcem zwrot rwa za niedzielne wrota xd
     
  20. Zosiaczek

    Zosiaczek User

    Na forach DO huczy z tego powodu. Może coś wymyślą i zwrócą RWA za niedzielne wrotka. Sporo osób śle informacje do PT w tym temacie. Tak wynika z postów na forach.