Dyskusja: Nowa montownia i System Ulepszeń

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_Matroz, 8 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. izi932

    izi932 User

    Ile czasu mnie więcej robi się te wrota na x7, bo to chyba najlepsze na RWA? Zebrałem trochę wejściówek i porobiłbym w weekend jak znajdę jakąś grupę.
     
  2. no własnie w niedziele nic nie leciało z wrotek zrobiłem kronosa delte i zete i ani jednej szt. RWA
    moze w niedziele nie działa i nie leca RWA??
     
  3. Lednox1

    Lednox1 User

    10.11.2019 - 07:52[​IMG]Przeszedłeś wrota Kappa.
    [​IMG]
    10.11.2019 - 07:52[​IMG]Otrzymano przedmiot: Amunicja - UCB-100 (30.000)
    [​IMG]
    10.11.2019 - 07:52[​IMG]Otrzymano przedmiot: Regulator wiązki aksjonowej (4)
     
  4. Kpt.Pirce

    Kpt.Pirce User

    Wczoraj (niedziela 10.11.2019) już działało - 100 RWA za Kronosa:

    10.11.2019 - 13:11[​IMG]Przeszedłeś wrota Kronos.
    [​IMG]
    10.11.2019 - 13:11[​IMG]Otrzymano przedmiot: Amunicja - UCB-100 (25.000)
    [​IMG]
    10.11.2019 - 13:11[​IMG]Otrzymano przedmiot: Amunicja - Rakieta Uber (1.000)
    [​IMG]
    10.11.2019 - 13:11[​IMG]Otrzymano przedmiot: Amunicja - RSB-75 (10.000)
    [​IMG]
    10.11.2019 - 13:11[​IMG]Otrzymano przedmiot: Kryształ rozdzielenia (10)
    [​IMG]
    10.11.2019 - 13:11[​IMG]Otrzymano 1 projekt Spartan Drone Blueprint
    [​IMG]
    10.11.2019 - 13:11[​IMG]Otrzymano przedmiot: Regulator wiązki aksjonowej (100)
    [​IMG]
    10.11.2019 - 13:11[​IMG]Otrzymano przedmiot: Kryształ rozdzielenia (25)
     
  5. ok
    miło ze już działa ale w poprzednią niedziele nic nie leciało nul z każdych wrót
     
  6. ismiech

    ismiech User

    PT twardo odpisuje, że "zna temat i działa nad rozwiązaniem", choć póki co nikt nie napomknął nic o rekompensacie :)
     
  7. Rekompensacje mam gdzieś ... niech dadzą to co się należy za wrota które się zrobiło i miało lecieć RWA
     
    Legenda lubi to.
  8. Ja też tydzień temu nic nie dostałem a zrobiłem kronosa kappe 2 razy zete i lambde :(
     
  9. Jak to wyglada z ulepszonymi LF4- są one ulepszone juz?, a w ulepszeniu znow sie pojawiło ulepszenie tojest powyzej mocy ido jakiej wysokosci i ile poziomow ulepszen znow do 16??. SORY, ale nie umie znalezć tego wątku. kto wie ?? Pozdrawiam
     
  10. warrriat

    warrriat User

    Drogi kolego, jeśli masz na myśli lasery Magmadrill, Paritydrill i Hyperplasmoid to ich bazowe dmg wynosi 212 i od tej wartości liczy się procent do kolejnych ulepszeń.

    Jeśli ktoś jest zainteresowany ile biją ulepszone lasery prometheus to na forum w dziale wasze filmiki linki jest nagranie z takiego testu.
     
  11. Dzieki o to mi chodziło = PART.. HYP.. MAG..- tylko do ilu znów poziomów , ale to sie obejrzy . Dziekuje i za to
     
  12. warrriat

    warrriat User

    Oczywiście pojawiła się też informacja o wzroście podstawy dmg dla tych laserów do 230(dla PD i MD) oraz 225(dla HP), ale czy faktycznie tak jest to nie wiem.

    Co do poziomów to pytanie chyba oczywiste. Możesz ulepszyć na 16 poziom jak każdą inną rzecz w tej grze, która pozwala na ulepszanie.
     
  13. Godzina tańszych ulepszeń przeszła już pewnie do historii, a rabat czy premka działają na te nowe ulepszenia?
     
  14. warrriat

    warrriat User

    Oczywiście że tak. Ulepszenia są teraz śmiesznie tanie.
     
  15. KotekZ

    KotekZ User

    Powinni zrobić zmianę tzn:
    ulepszanie prometeuszy czy bo3 z surowcami
    a reszta przedmiotów za samą urkę.

    Jak nowy gracz ma zrobić np. 10 dronów na 16lvl, jeśli tyle surowców jest wymagane? Do wrót QZ nikt go nie weźmie :)
     
  16. SλώczγK

    SλώczγK User

    ta gra już nie jest nastawiona na nowych graczy tylko utrzymywanie przy życiu botów i ciągnięcie z nich kasy do końca myśląc do końca mam nadzieje na luty/marzec gdy wygasają umowy BP :D
     
    -dshh14-, kris0211. oraz Cupak lubią to.
  17. Cupak

    Cupak User

    też tak myślę że nowi już niech nie zaczynają bo takie śmieszne zachowania to chyba w normalnych gra sie nie wyczyniają jak tutaj...
     
    kris0211. lubi to.
  18. Michers

    Michers User

    w ulepszaniu nie mogę znaleźć wyrzutni Hellstorm 2.
    miałem ulepszone do 14 poziomu i tak zostało
     
  19. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    W Montowni po stronie:Ulepszenia - jest Hellstorm2,jeśli wybrałeś opcję filtra - pokaż broń,musisz go widzieć,u mnie wygląda to tak;mam 8 szt. z czego pokazuje mi 3 na 16 lvlu,5 na 1 lvlu.
     
  20. Michers

    Michers User

    miałem zaznaczone wszystkie 4 grupy to pokazuje część rzeczy na obrazkach, a przesunąć listwy nie mogę.
    Jak zahaczę tylko broń to widać.
    Dzięki Aspazja