Dyskusja - Oferty specjalne

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 23 stycznia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_ASTRAL

    BA_ASTRAL Guest

    Podzielcie się w tym temacie Waszymi opiniami na temat ofert specjalnych które aktualnie pojawiają się w grze :oops:
     
  2. Ankalagon

    Ankalagon User

    Niech będą naprawdę specjalne w specjalnie atrakcyjnych cenach, byleby się nie pojawiały w czasie największego szczytu w grze równocześnie z innymi atrakcjami.
     
  3. wloczykij

    wloczykij User

    Pakiet premka+podwajacz+rabat kilka razy wykupiłem , ale nie byłem w stanie wykorzystać na 100% tej usługi , bardziej bym był zainteresowany pakietem premka+rabat na miesiąc po jakiejś atrakcyjnej cenie.
     
  4. kempes™

    kempes™ User

    Ja również był bym zainteresowany pakietem premka+rabat.
    Superoferta na powielacze-wzmacniacze jak dla mnie cena bardzo przystępna.
     
  5. Cupak

    Cupak User

    Mi się nie podoba żdana oferta specjalna :D

    Chyba że byłaby darmowa :rolleyes:

    Mam za to kilka darmowych pomysłów dla managrów z BP :D niech łapają :)

    • Happy Hour do potęgi !!! ( Raz na miesiąc Happy Hour x 10, a raz na rok x 20)
    • Hyper Mega Zniżka ( 75% taniej przez 1 dzień)
     
    Ostatnie edytowanie: 23 stycznia 2019
  6. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    aktualnie, to nastąpił wysyp automatycznych statków lejących co się nawinie na początkowych mapach i bazowych x8 ;)
    proponuję, żeby BugPoint zalegalizował ten proceder czerpiąc zyski, a mianowicie wprowadzając Ofertę Specjalną typu:
    - zakup bota na tydzień lub dwa za sms,
    - zakup bota za pln na miesiąc + premka,
    - bot na 6 m-cy + premka + 10 emp + 10 mroźnych rakiet dla obrony przed uczciwymi graczami,
    - itp., itd. w dowolnej konfiguracji :)
     
  7. |Dżordż|

    |Dżordż| User

    Uważam, że przy ilości uridium jaka proponowana jest nawet przy helix sale, pakiet premium + rabat powinien pojawiać się częsciej. Również -25% na upgrady powinno występować częsciej.

    Helix sale to wciąż za mało uridium za cenę, którą się płaci. Nowy, lub powracający gracz ma zbyt dużo do wydania i nadrobienia względem graczy z dłuższym stażem, którzy mogli zdobyć rzeczy kiedy one wyszły. Uważam że powinny zostać zaoferowane zniżki na ekwipunek dla PET'a, lub nawet pakiety protokołów i modułów w przystępnej cenie za prawdziwe pieniądze.

    Ludzię będą kupować chętniej to co się opłaca. Prosta ekonomia - sprzedać więcej, za mniej. Tutaj to raczej zadziała, bo to co dostajemy w zasadzie nie istnieje więc nie trzeba się martwić o ilość w magazynie :D

    Ekipa DO powinna wcelować bardziej w ludzi, którzy zaczynają aniżeli karmić wciąż endgamowców coraz to większym DMG. Naprawde super się pada na strzał :)
     
  8. wloczykij

    wloczykij User

    Kiedyś były takie akcje ze zniżkami , ale to już nie wróci ... powinny być przygotowane pakiety krótkookresowe dwutygodniowe bo nie każdy gracz chce lub może grać przez pełen miesiąc , a eventy też nie trwają wiecznie.
     
  9. LSandro

    LSandro User

    Ogarnijcie (skutecznie zbanujcie) najpierw pociągi i skrzynko-boty dziady. Jesteście gnidami wyciągając rączki po hajs, a nic nie robicie. Do wora, wór do jeziora.
     
  10. A dlaczego nie wprowadzić wymiany między graczami ktoś ma czegoś za dużo inny potrzebuje