Opinie Dyskusja: Pandemonium Protegitów – maj 2021

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 10 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Event Pandemonium Protegitów trwa od 11 maja od godziny 12:00 (LST) do 25 maja do godziny 23.59 (LST).
    Czy masz to czego potrzeba, aby przetrwać chaos i przywrócić porządek w galaktyce? Pokonaj Protegity Chaosu, wzywaj i zabijaj obcych Chaosu, aby zdobyć cenne nagrody i udowodnić, że jesteś najbardziej nieustraszonym pilotem w kosmosie!
    Zdobywaj klucze przepustki bojowej i wymieniaj je na wybrane przez siebie nagrody, takie jak nowy statek Holo, dostępne w wydarzeniu niestabilne moduły i nie tylko podczas wydarzenia Pandemonium Protegitów w DarkOrbit!
    Więcej informacji w naszym FAQ: [Link]


    Wasza Ekipa Darkorbit
     
    Cupak lubi to.
  2. Cupak

    Cupak User

    Oczywiście że udowodnie, że jestem najbardziej nieustraszonym pilotem w kosmosie i zagram na nosie autopilotom, a co :D
     
  3. tylko bic :)
     
  4. Cupak

    Cupak User

    tak pogoniłem te protegity że aż event się zepsuł,chyba jestem najlepszy pilotem w galaktyce :rolleyes:
     
    **Perun** i -dshh14- lubią to.
  5. Stanleyek

    Stanleyek User

    Zbudowałem w montowni Rzadkie CPU obcych chaosu odebrałem i na mapie 4-4 odpaliłem to CPU i co ? No właśnie nic, żaden obcy chaosu się nie pojawił tak że żadnej nagrody nie mogłem zdobyć. Podobnie było z CPU obcych chaosu, które odpaliłem na mapie 3-5, efekt taki sam, nikt obcy się nie pojawił.Co ciekawe w celach Licencji Bojowej użycie tych CPU zostało odnotowane. Proszę o podpowiedź, co robię nie tak że obcy chaosu się nie pojawiają. Pozdrawiam.
     
    Ostatnie edytowanie: 14 maja 2021
  6. Jak pojawiła się powtórna okazja żeby wykupić licencję, w dodatku 30% taniej... Warty jest cokolwiek ten statek Holo, Waszym zdaniem? Dzięki za info :D
     
  7. Michers

    Michers User

    Nie próbowałem, ale czytałem na niemieckim forum, ze jego umiejętności dużej przewagi nie dają. zebrałem kilkanaście modułów i żaden do Holo. Ale warto go mieć, bo mogą zrobić jak z Orcusem. Dadzą moduł +40% DMG i statek do kupienia za 30 Euro
     
  8. Nathersis

    Nathersis User

    W teorii używając umki na zmiane modułów u przeciwnika powinieneś bez problemu ubić każdego. Problem w tym, że umka ma 5min regeneracji i z boostami + hermesami to nadal ponad 2min czasu gdy będziesz latał przeciętnym statkiem. Jak zależy Ci na ubiciu kogoś konkretnego, to tym statkiem będziesz raczej miał największe szanse, ale poza tym raczej nic więcej nie zdziałasz.
     
  9. Zeus_33

    Zeus_33 User

    Miałem zaszczyt walczyć kilka razy z tym statkiem i nie zrobił na mnie większego wrażenia, oczywiście wiadomo zamienia moduły lecz kiedy bijemy dużo bez modułów to raczej nie ma wielkiej różnicy w walce.
    Mianowicie ciężej jest gdy ktoś ma dobre moduły do halo wtedy jest troszke walka jak z orcusem xd ale da się zabić bez problemu ;)